Zkušenost z pohovoru

Bvájen

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #90 kdy: 23. 03. 2014, 23:21:49 »
Pro mě jsi zase nevěrohodný ty. Považovat soft skills za přínos od firmy? To je hodně mimo. Nepíšeš ani odstavce, takže to nelze číst a považuješ se za někoho věrohodnějšího? A proč asi? Takže pěkný, ale patříš spíše k těm lopatám jako OMG. To nemyslím špatně, jen se prostě normálně asi nesetkáme a je to dobře. Každý budeme jinde, ale proto přece nemusím být pohádkář :D Každý to děláme jinak.

Pohádkář jsi podle mě proto, že o recruitmentu nic nevíš, což je podivné. Chápal bych to u firmičky čítající pár lidí, ale ne u firmy se stovkami lidí. Navíc i z tvého projevu jasně plyne, že jsi buď ještě velmi nezralý pro nějakou vedoucí funkci, nebo naprosto nevhodný. Stručně, z tvého projevu je dost cítit nezkušenost, skoro bych řekl až infantilita. Když si to dám dohromady, tak se mi zkrátka nechce věřit, že by ti někdo svěřil tu zodpovědnost. To by musel být dost velký kaskadér.

Jinak fakt, že někomu dělá problém přečíst kus souvislého textu, je poměrně udivující. Ale to už je asi dobou - vyskytuje se stále více jedinců, kteří mají problém udržet pozornost déle než půl hodiny, nepřečetli ani jedinou knihu apod.


lojza

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #91 kdy: 23. 03. 2014, 23:26:32 »
Prostě to děláš blbě a ne každý to tak dělá. Můžu vypadat jako malé rozmazlené děcko, proč ne. No a? Každý s jiný názorem je pohádkář a já to beru.

Udivující? Dobou je právě to, že každý pologramotný člověk píše na net a pak píše podobné "souvislé texty". Pozornost se dá udržet asi 20 minut, takže to není chyba, ale vlastnost. To ti na soft skills školeních necpali? Jestli nečteš knihy, tak pak bych chápal tu absenci odstavců. Tam se vyskytují poměrně běžně.

fdvgdsfsda

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #92 kdy: 23. 03. 2014, 23:41:21 »
asocialni genialni programator ma sedet doma a sam makat na svojem.

komunikujici normalni programator co hleda zamestnani, musi zohlednit, ze existuji mezilidske vztahy, ktere nejsou pokazde
pruhledne a podle toho jednat.

kdyz reknu, ze chci prachy a vasi firmu mam v ..... tak jsem to nedomyslel, a asi si u nich ani neskrtnu. tak to je.

w4rr10r

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #93 kdy: 24. 03. 2014, 01:49:37 »
Implikují ale mezilidské vztahy přetvářku? Není to, o čem často mluví Linus, zdravější pro dosažení výsledků a zdravý projekt?

fdvgdsfsda

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #94 kdy: 24. 03. 2014, 05:50:09 »
"Implikují ale mezilidské vztahy přetvářku? Není to, o čem často mluví Linus, zdravější pro dosažení výsledků a zdravý projekt?"

bylo by to krasne, kdyby vsichni i HR byly inteligentni a slunickovi a uprimni lide.

zase si rikam, ze kdyz trosku namazu med kolem huby HR tak kdyz uz budu ve firme a konecne se dostanu do prostredi technicky
zalozenych lidi, tak mi to chvilkove nepohodli u pohovoru nahraje.

ja jsem se u pohovoru nijak silene nelisal a neplanul laskou k firme, ale rekl jsem, ze se tesim na spolupraci a ze si myslim, ze jde o zajimavou firmu.


RAII

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #95 kdy: 24. 03. 2014, 10:21:33 »
Citace
asocialni genialni programator ma sedet doma a sam makat na svojem.

A kdo ho zaplatí? hmm? Asociální programátor obvykle není schopen svoji práci prodat. Pokud teda nedělá ňáký aplikace pro android/windows market...

Jako programátor musím mít hlavně odborné znalosti... Otázky jako třeba "Proč by jsme měli vybrat zrovna Vás" se hoděj jen pro obchodníky a nebo lidi trpící narcismem.

Yarda

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #96 kdy: 24. 03. 2014, 10:50:19 »
Jako čerstvý důchodce (to je pro rypáky, co by si jinak neodpustili pindat, že se vykecávám v pracovní době) sedím u počítače a koukám po internetu - co taky v tomhle počasí venku dělat na zahrádce.
Přečetl jsem rozhovor s paní Schmiedovou. Když po třech letech ve vodafounu v takové důležité funkci zahnula kramle - proč asi? Ale jak popisuje přátelskou a družnou atmosféru ve vodafounu, ani se jí nedivím.
Jestli lidi ve vodafounu jsou hrdí na firemní logo, no budiž. Mně spíš připomíná slepičinec na tácku.
Co se týká loajality, jednou jsem četl diskusi nějaké pipky, že loajalita je poviností zaměstnanců. Já si představuji, že to, že chodím včas do práce, nepomlouvám poměry ve firmě kudy chodím a nekradu kancelářské svorky, to není loajalita ale povinnost zaměstnance za kterou je (mnohdy špatně) placený. Loajalita je něco navíc co si firma musí zasloužit, například firma má potíže, já mám nabídku na lepší zaměstnání jinde, ale můj odchod by firmu poškodil a protože mne firma podpořila, když jsem měl problém já, tak se pokusím firmě v jejích problémech pomoci.
O mladých magorech... eee managerech si myslím své. Holt prodělali vymytí mozku a jedou podle toho. Pár pohovorů jsem taky absolvoval, mnohdy ve firmičkách, kde bych si neopřel ani krumpáč o zeď dělají takové drahoty, jako kdybych se ucházel o pozici CEO ve Velké Modré nebo Malé Měkké. Co se týká znalostí firem kde se chce uchazeč ucházet o zaměstnání, chodím kolem vývěsek personálních agentur kde "...pro našeho významného partnera hledáme kandidárta na pozici..." a nedočtu se tam nejen co je to za firmu, ale ani jestli klepla pepka pana generálního nebo jim flákla koštětem o zem uklízečka.
Docela mne bavilo na dotazy lidí od HR odpovídat tak, jak to nemají v seznamu odpovědí. Třeba když se pokládala jedna firma (už neexistuje) a hledali koho propustit, ptal se mne velký šéf, jestli si plním své povinnosti, tak jsem mu na to odpověděl, že moje práce mi nedovoluje, abych třeba mohl konstatovat, že pro ten den mám všechno hotovo - tehdy jsem měl hlavně na starosti montážní linky, když zavolali, že některá linka stojí protože jim odešlo rotační uňuchadlo, tak jsem musel vystartovat a něco udělat, aby se zase mohli rozběhnout a nemohl jsem si naplánovat, že to bude v půl dvanácté a pak mám pohov. Nebo jsem třeba tvrdil, (většinu svého zaměstnání jsem pracoval v konstrukcích) že konstruktér nejvíc práce dělá, když zdánlivě nic nedělá, protože když  začne mlátit do klávesnice a žhavit myš, tak má tu hlavní práci hotovou, neboť už ví, co má psát a kreslit. Ale tohle se nedá kontrolovat a když odevzdá hotovou práci, tak tomu většinou pan manager nerozumí, aby mohl posoudit jestli ta práce za něco stojí.
Když jsem už stříhal metr do důchodu, něco jsme řešili s výkonným ředitelem, povídal jsem mu, že firma se mne snaží na$rat a podle mého názoru se jí to daří.
Připomněl jsem si citát co se přisuzuje panu Baťovi: "Mistry nehledám, ty si vychovávám."

backup

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #97 kdy: 24. 03. 2014, 11:41:02 »
Citace
Jako čerstvý důchodce

Mily Yardo. Rad bych te upozornil, ze na rady nejakych starych struktur (velmi casto komunistu) zde mladi, pruzni s tahem na branu nejsou zvedavi. Uzivej si sveho duchodu, ktery ti zdejsi mladi schopni programatori plati a prosim te neotravuj .

Alice

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #98 kdy: 24. 03. 2014, 11:42:38 »
Tak já si myslím, že je to stejné jako v celé nynější společnosti. Firmy /tak jako stát/ chtějí ovečky, které budou mečet dle toho jak oni jim řeknou.
Jakákoliv odchylka, není přípustná, neb není v "seznamu odpovědí" nebo v manuálu. Nepřipomíná Vám to něco ? Pro firmu je nejlepší zaměstnanec, muž/žena ve věku 25-35 let nejlépe s jedním dítětem a tučnou hypotékou. Takový zaměstnanec si totiž 2x rozmyslí, kdy pusu otevřít a nebo držet h*bu a krok.
A to síto, kterým procházíte při pohovorech, je mimo jiné zacíleno právě na to jestli tu h*bu a krok budete držet.

fdvgdsfsda

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #99 kdy: 24. 03. 2014, 11:53:35 »
Citace
Jako čerstvý důchodce

Mily Yardo. Rad bych te upozornil, ze na rady nejakych starych struktur (velmi casto komunistu) zde mladi, pruzni s tahem na branu nejsou zvedavi. Uzivej si sveho duchodu, ktery ti zdejsi mladi schopni programatori plati a prosim te neotravuj .

bez mlade (nastupujici) generace je to tragedie,
bez stare (zkusene) generace je to komedie.

backup

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #100 kdy: 24. 03. 2014, 12:00:37 »
Citace
Firmy /tak jako stát/ chtějí ovečky, které budou mečet

S prednesenym souhlasim , ovsem s jednou vyjimkou. Ovce bečí. Mozna to nekomu prijde prehnane, ale ja jsem toho nazoru, ze pro uspech v projekcni cinnosti je absolutne nezbytna precizni formulace. Zrovna tak, jako obezretne pouzivani zajmen misto podstatnych jmen. Jsou lide, kteri v prvni vete uvedou podstatne jmeno, na ktere se v desate nasledujici vete odvolaji zajmenem. Nekdo takovy se pak divi, ze mu neni rozumnet.

To jsou skills, ktere rozhoduji o uspechu projektu.

Alice

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #101 kdy: 24. 03. 2014, 12:16:43 »
:-D a to jsem asi 5x přemýšlela co tam mám napsat ... Ano, máš pravdu ovce bečí . To je tím že jsem z OV , a u nás "bečet" znamená plakat :-D . Omlouvám se, za matení .

podlesh

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #102 kdy: 24. 03. 2014, 12:38:51 »
Citace
Zdravim,
Protoze z moji zkusenosti je lepsi prumerny, ale nadseny programator, nez super naslanapy genius, ktery je schopny programovat kernel rovnou do gzipovane binarky, ale chybi mu nadseni, a musite ho ke vsemu nejak slozite motivovat.
Motivovat lze třeba penězmy, když nedáš, musíš se spokojit z podprůměrnými programátory, kterech je valná většina.
Zrovna u programátorů motivace penězi příliš dobře nefunguje. Pozor, funguje demotivace penězi - ale to neimplikuje že by fungovala motivace.

RAII

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #103 kdy: 24. 03. 2014, 12:51:00 »
Citace
Zdravim,
Protoze z moji zkusenosti je lepsi prumerny, ale nadseny programator, nez super naslanapy genius, ktery je schopny programovat kernel rovnou do gzipovane binarky, ale chybi mu nadseni, a musite ho ke vsemu nejak slozite motivovat.
Motivovat lze třeba penězmy, když nedáš, musíš se spokojit z podprůměrnými programátory, kterech je valná většina.
Zrovna u programátorů motivace penězi příliš dobře nefunguje. Pozor, funguje demotivace penězi - ale to neimplikuje že by fungovala motivace.

U mne to tak aspoň funguje. Peníze jsou pro mne maximální motivací co se týče zaměstnání. To že miluji programování je zase jiná věc.

Citace
Jako čerstvý důchodce

Mily Yardo. Rad bych te upozornil, ze na rady nejakych starych struktur (velmi casto komunistu) zde mladi, pruzni s tahem na branu nejsou zvedavi. Uzivej si sveho duchodu, ktery ti zdejsi mladi schopni programatori plati a prosim te neotravuj .
Ty si dobrej debil. Staří mají zkušenosti. Mladí akorát žvaněj a obvykle hovno uměj (sám sem mladej...a akceptuji co sem řekl). A důchod? Probuď se, ty ho neplatíš, oni si ho zaplatili na daních když pracovali. A že peníze nejsou? Rozkradli se, to není problém starých lidí.

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #104 kdy: 24. 03. 2014, 13:24:17 »
Vypečená otázka je, když se tě kádrovák zeptá na tvoji největší slabinu/neřest. V minulosti, jako nezkušený ucho hlásící se na cvičenou opici - servisního technika v czc jsem přiznal občasný pozdní příchody a byl konec.

Na to existuje vypečená odpověď: "Moje největší slabina je, že jsem workholik" ... to každého kádrováka nadchne, bo mamlasa co bude dělat "zadarmo" a rád, se blbě hledá...
Workholismus je sice nemoc, ale blbě se léčí...
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---