Zkušenost z pohovoru

...

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #135 kdy: 26. 03. 2014, 14:20:10 »
Mě ale znalosti nebo zkušenosti nezajímají, jdu po kvalitě. Tam ti přijde třeba jeden a nebo nikdo. Je to docela jednoduché.

V naší firmě hodnotíme i kritériem, že je mladý, svobodný a dojíždí zdaleka. Takže brzo uteče. Že přijde ten jeden pravý, kvalitní a ideální, tomu nevěř.

dojizdeni z daleka je v pohode pokud jede vlak, tak muze pracovat i ve vlaku. a autem je to odkukoliv z dediny rychlejsi nez MHD z okrajove casti mesta.


Komo

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #136 kdy: 26. 03. 2014, 14:44:36 »
Vzdy je to o ludoch.
Ja dochadzam do prace 60km z prace samozrejme tiez.
Zabra mi to hodinu ale nieje to nic hrozne. Vo velkom meste to mas to iste ako miestnou z odlahlej mestskej casti do centra.

BrainLess

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #137 kdy: 26. 03. 2014, 15:33:50 »
Vsechny testy jsou na houno minimalne z toho duvodu ze normalni clovek si nezaprasi mozek blbostma kdyz mame dneska google. Za svejch cca 30-35 let v branzi sme prosel x technologiema. Dokazu nakoupit/postavit a nakonfigurovat skoro cokoliv. Programoval jsem ve vice jazycich nez kolik je vetsine dnesnich frikuliinu let a proste si to nejsem schopnej udrzet v hlave ale staci mi pristup k netu/googlu a ozivim si to. Co je zajimavy na mozku je ze si dodnes pamatuji opcode nekterych instrukci z nekterych CPU ( 6502, Z80 ) ackoliv jsem je 30 let nepouzil a nepotreboval pouzit.

Asi bych neudejchal nektery HR maniky, nastesti kdyz jsem nastupoval do jedne nejmenovane firmy tak jsem mel pohovor primo s managerem vyvoje a neslo to pres HR ( byl to velice rozumny clovek ). ;D

BrainLess

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #138 kdy: 26. 03. 2014, 15:45:00 »
Citace
Jako čerstvý důchodce

Mily Yardo. Rad bych te upozornil, ze na rady nejakych starych struktur (velmi casto komunistu) zde mladi, pruzni s tahem na branu nejsou zvedavi. Uzivej si sveho duchodu, ktery ti zdejsi mladi schopni programatori plati a prosim te neotravuj .

No ty musis byt neskutecnej kus kvalitniho trolla ;-) ???

zzz

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #139 kdy: 26. 03. 2014, 18:28:25 »
Citace
Jako čerstvý důchodce

Mily Yardo. Rad bych te upozornil, ze na rady nejakych starych struktur (velmi casto komunistu) zde mladi, pruzni s tahem na branu nejsou zvedavi. Uzivej si sveho duchodu, ktery ti zdejsi mladi schopni programatori plati a prosim te neotravuj .

tohle byla ironie... ze ano? ne, neberte mi tu nadeji...


Pavel...

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #140 kdy: 26. 03. 2014, 18:41:52 »
...pruzni s tahem na branu...

tohle byla ironie... ze ano? ne, neberte mi tu nadeji...

Vybrane suslovie sa hadam inak ako ironicky mysliet neda :P

RAII

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #141 kdy: 26. 03. 2014, 20:27:15 »
To hovado to myslelo vážně ...