Pohlcován programátorskou realitou?

javaman ()

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #135 kdy: 23. 12. 2016, 21:06:13 »
Můžeme to po svátcích uskutečnit, ale asi budeš docela zklamaný :D


Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #136 kdy: 23. 12. 2016, 21:13:30 »
Můžeme to po svátcích uskutečnit, ale asi budeš docela zklamaný :D
A kdy máš teda vycházky? :D

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #137 kdy: 23. 12. 2016, 21:15:40 »
Má někdo koule na to to zkusit, nebo jsou to jen kecy, stejně jako o programování? Pepřák i teleskop jsou v zásadě pro boj z blízka, jestli s tím nehodláš házet. A od takových tří metrů už se ani nestihneš posrat.
Nestihnu protože ti mezi tím hi-tech kyjem rozbiju klíční kost nebo pacinku. Podle toho co bude na ráně.

Proti teleskopu nemáš bez odpovídající zbraně šanci.

Si vojak ne? Tak vytahni flintu.
Budeš za borce mistře fortranisto.

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #138 kdy: 23. 12. 2016, 21:28:29 »
Nestihnu protože ti mezi tím hi-tech kyjem rozbiju klíční kost nebo pacinku. Podle toho co bude na ráně.

Proti teleskopu nemáš bez odpovídající zbraně šanci.

Si vojak ne? Tak vytahni flintu.
Budeš za borce mistře fortranisto.
Lámu se tu smíchy :D Za předpokladu, že ti někdo vzorově postojí, bez jakékoliv snahy se bránit a za předpokladu, že se vůbec trefíš, tak máš samozřejmě pravdu a teleskop je dost zákeřná zbraň. Ale má to svoje ale...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #139 kdy: 23. 12. 2016, 21:29:33 »
Dyk to rikam. Neznate nekdo opustenou fabriku nebo lom, kde by se mohli povrazdit?

Jinak nejlepsi je stejne plamenomet.


Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #140 kdy: 23. 12. 2016, 21:37:13 »
Atomovku... V blízkosti Prahy ideální.

Kit

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #141 kdy: 23. 12. 2016, 21:38:16 »
Myslím si, že jste si pindíky už poměřili a je načase se uklidnit a věnovat se tématu.

Sportovnímu klání však nebráním. Na odreagování od programátorského pohlcení to vůbec nemusí být špatné.

javaman ()

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #142 kdy: 23. 12. 2016, 21:40:11 »
Myslím si, že jste si pindíky už poměřili a je načase se uklidnit a věnovat se tématu.

Sportovnímu klání však nebráním. Na odreagování od programátorského pohlcení to vůbec nemusí být špatné.

Tak co ta naše věc? Proč bych mockoval databázi, kterou potřebuju otestovat? Ty prostě věříš jednotkovým testům a zbytek tě nezajímá?

Radovan.

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #143 kdy: 23. 12. 2016, 21:45:55 »
A jaký že sport děláš, abys měl kondici na ty puberťáky?
V rámci vojenskeho výcviku musado a potom několik let systema. Nepotřebuju kondici, buď utečeš, nebo máš problém. Obojí mně vyhovuje. Chceš to vyzkoušet?
A další macho

Já preferuju teleskop a pepřák, obávám se že bys to bez odpovídající výzbroje nedal znalče fortranu.
To jsem před časem na YT viděl jak se borec vytasil na ruského policajta s polní lopatkou. Nevím jestli to co následovalo byla Systěma nebo něco jiného, a z těch asi pěti snímků bych to těžko poznal i kdybych si tu šmouhu zarytou držkou v zemi krokoval. Tam neztrácejí čas povykováním a šaškováním jako v kung-fu ;D

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #144 kdy: 23. 12. 2016, 21:53:47 »
A jaký že sport děláš, abys měl kondici na ty puberťáky?
V rámci vojenskeho výcviku musado a potom několik let systema. Nepotřebuju kondici, buď utečeš, nebo máš problém. Obojí mně vyhovuje. Chceš to vyzkoušet?
A další macho

Já preferuju teleskop a pepřák, obávám se že bys to bez odpovídající výzbroje nedal znalče fortranu.
To jsem před časem na YT viděl jak se borec vytasil na ruského policajta s polní lopatkou. Nevím jestli to co následovalo byla Systěma nebo něco jiného, a z těch asi pěti snímků bych to těžko poznal i kdybych si tu šmouhu zarytou držkou v zemi krokoval. Tam neztrácejí čas povykováním a šaškováním jako v kung-fu ;D
Jedna věc je držet lopatu, druhá věc je mít vůli s ní někoho zabít.

Radovan.

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #145 kdy: 23. 12. 2016, 21:54:06 »
Tady někdo nechápe ani rozdíl mezi kodérem a vývojářem. Doporučuji nastudovat. Je to asi to samý, jako rozdíl architekt x kopáč s lopatou. Ne že bych chtěl slovíčkařit, ale v tomto případě je to jasným ukazatelem toho, kdo ví, o čem mluví a kdo si chodí po celodenní dřině u lopaty honit na net svoje vysněné alterego.
Jdi si radši pro duchod znalče fortranu.
To je ta mladická nerozvážnost. Jinak by jsi asi věděl, že co se týče vychytanosti, tak pro matematické výpočty je fortran prostě to nejlepší. Mimochodem, já fortran znám spíš okrajově. Začínal jsem na basicu, potom cobol, pascal, asm, c a později php, js, okrajově i java. Mimochodem, je mi pouhých 35. Pokud budeš mít štěstí, tak někde mezi obdržením občanky a řidičáku si uvědomíš, že svět není černobílej a že neexistuje univerzální pravda.
Znáš "Pojídače koláčů"? Já jsem se kvůli tomu textu ten FORTRAN nakonec loni musel naučit, a výsledek mi teď visí nad monitorem: http://mmm.webz.cz/snoopy/snoopy.html
Sehnat správný papír do tiskárny bylo nejhorší :o

Radovan.

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #146 kdy: 23. 12. 2016, 21:55:27 »
A jaký že sport děláš, abys měl kondici na ty puberťáky?
V rámci vojenskeho výcviku musado a potom několik let systema. Nepotřebuju kondici, buď utečeš, nebo máš problém. Obojí mně vyhovuje. Chceš to vyzkoušet?
A další macho

Já preferuju teleskop a pepřák, obávám se že bys to bez odpovídající výzbroje nedal znalče fortranu.
To jsem před časem na YT viděl jak se borec vytasil na ruského policajta s polní lopatkou. Nevím jestli to co následovalo byla Systěma nebo něco jiného, a z těch asi pěti snímků bych to těžko poznal i kdybych si tu šmouhu zarytou držkou v zemi krokoval. Tam neztrácejí čas povykováním a šaškováním jako v kung-fu ;D
Jedna věc je držet lopatu, druhá věc je mít vůli s ní někoho zabít.
Dokud jí jen držel, bylo to v pohodě. Pak se s ní ohnal a bylo po boji 8)

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #147 kdy: 23. 12. 2016, 21:58:12 »
A jaký že sport děláš, abys měl kondici na ty puberťáky?
V rámci vojenskeho výcviku musado a potom několik let systema. Nepotřebuju kondici, buď utečeš, nebo máš problém. Obojí mně vyhovuje. Chceš to vyzkoušet?
A další macho

Já preferuju teleskop a pepřák, obávám se že bys to bez odpovídající výzbroje nedal znalče fortranu.
To jsem před časem na YT viděl jak se borec vytasil na ruského policajta s polní lopatkou. Nevím jestli to co následovalo byla Systěma nebo něco jiného, a z těch asi pěti snímků bych to těžko poznal i kdybych si tu šmouhu zarytou držkou v zemi krokoval. Tam neztrácejí čas povykováním a šaškováním jako v kung-fu ;D
Sytema je velmi efektivní. Opravdu žádné s.aní. Výsledkem je znemožnění dalšího boje a to v případě potřeby  na dlouho, nebo na trvalo. Ale mimo jiné nabízí i efektivní a v zásadě nedestruktivní způsoby, jak třeba projít davem. Jinak je to styl vojenský, neučí boj s klasickými zbraněmi, ale spíš principy obecného použití dostupných předmětů. Umožní to bojovat právě třeba s polní lopatkou, nebo ešusem, nebo kusem klacku, pokud není nic po ruce, tak holýma rukama a pokud má zbraň protivník, tak se často dá setkat s tím, že je jeho vlastní zbraň použita proti němu.

čumil

Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #148 kdy: 23. 12. 2016, 21:58:57 »
Nestihnu protože ti mezi tím hi-tech kyjem rozbiju klíční kost nebo pacinku. Podle toho co bude na ráně.

Proti teleskopu nemáš bez odpovídající zbraně šanci.

Si vojak ne? Tak vytahni flintu.
Budeš za borce mistře fortranisto.
Lámu se tu smíchy :D Za předpokladu, že ti někdo vzorově postojí, bez jakékoliv snahy se bránit a za předpokladu, že se vůbec trefíš, tak máš samozřejmě pravdu a teleskop je dost zákeřná zbraň. Ale má to svoje ale...
Jsem rád že jsem tě pobavil mistře fortranisto, koneckonců, vánoce jsou svátkem lásky a míru ...

A k našemu tématu. Já nepotřebuju abys stál na místě, mě by úplně stačilo když bys první zaútočil a tím pádem bych pak u poldu zdůvodnil tvé přizabití nutností se bránit a nešel sedět.
Mě je upřímně jedno co konkrétně bych z tebe trefil, to by spíš mělo trápit tebe.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pohlcován programátorskou realitou?
« Odpověď #149 kdy: 23. 12. 2016, 22:00:37 »
Tam neztrácejí čas povykováním a šaškováním jako v kung-fu ;D

Kung-fu lze jiste provozovat i bez saskovani a povykovani. Tyhle veci se delaji nejspis hlavne proto, ze se z toho stal sport, tak k tomu maji nejake povinne ritualy, aby se to pri televiznim prenosu trochu natahlo.