Práce na běžeckém pásu

Ondrej

Re:práce na běžeckém pásu
« Odpověď #15 kdy: 05. 12. 2016, 22:48:57 »
vy jste fakt divny lide// ja nemam 90 kg a ani mit nebudu a misto sporte prose nezeru! nejsem zvire abych musel sportovat. to fakt potrebujete bejt okrem prace taky jako skrecci v kolecku? je mi to smutne, jelikoz delate s hlavou a ne s telem.
Jiste mnozstvi svalstva je pro telo proste potrebne. Pokud teda mas v planu jeste nejak zit v duchodu.

To prave, staci mi kdyz zvednu tak 30 kg a vic netreba. Nejsem zadne delnik na stavbe. A kdyz se nebudu moc stravovat ani nepriberu nic. Mozek fungovat bude a v duchodu budu takovej jako jsem ted. Proste je to ok.
Ty si dobrej jouda...


Yarda

Re:Práce na běžeckém pásu
« Odpověď #16 kdy: 06. 12. 2016, 07:48:23 »
Připomněl jsem si jednoho kolegu z kanclu (už konstruuje jinde, asi je to tam náramně výhodné, protože nikdo kdo tam odešel se odtamtud ještě nevrátil), jednou k nám přišla šéfova sekretářka, on si zrovna za stolem hověl, měla nemístné poznámky, on jí odpověděl: "Já jsem duševní pracovník a moje duše pracuje v každé poloze." A je pravda, že za ním spousta užitečné práce byla vidět.
Tak pokud se tomu šmudlovi nejlépe pracuje na běžícím pásu, v "ofisu" mu dovolí, aby si tam ten pás dal, nebude to odporovat nějakému předpisu, tak proč ne.
Ostatně podle mne konstruktér a obecně duševní pracovník nejvíc pracuje, když zdánlivě nic nedělá. Protože když začne bušit do klávesnice, až klávesy lítají vzduchem a za myší je žížnivá čára, tak to znamená, že to hlavní má hotovo, protože už ví, co má psát.
Ale vysvětlujte to magorům ...eee managerům co by nejraději kontrolovali kolik a jakou rychlostí jejich podřízení mačkají kláves.

Reditelbackberrrry

Re:Práce na běžeckém pásu
« Odpověď #17 kdy: 22. 12. 2016, 22:57:55 »
Ahoj,
pač věkem se vše mění a práce v office je "nezdravá" uvažuju že bych si koupil bežecký pás a zkusil pracovat z něj. Máte s tím někdo zkušenost?
Ja ano. Provozuji to uz leta. Behat a pri tom si programovat je genialni kombinace. Verim, ze Treadmill office nahradi open office do dvou let.

Fakt inteligentni napad .... .

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Práce na běžeckém pásu
« Odpověď #18 kdy: 22. 12. 2016, 23:38:26 »
Jaky treadmill, ja bych vam dal kola s altrenatory a budete pri programovani zivit aspon masiny, na kterych delate a datacentrum. A v zime bych vam dal pohanece s bejkovcem, aby bylo na vytapeni.