Úplné odstranění Ubuntu

Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #15 kdy: 13. 04. 2014, 18:31:47 »
poradíš pomůžeš a ještě dostaneš vynadáno


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #16 kdy: 13. 04. 2014, 18:35:02 »
...
Zkušenost s Linuxem (a některými lidmi komunity) je ovšem také k nezaplacení...

Tón a celkové vyznění "dotazu" je (dle mého) na facku.
A docela by mne třeba zajímalo, co všechno si PT postižený tazatel přečetl dřív, než s těma Linusama začal laborovat?

To chce klid, naštěstí tu pro takové uživatele máme Windows.  ;)

Duch vzduch

Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #17 kdy: 13. 04. 2014, 19:13:48 »
Relevantni informace pro Salouse: windows SAMY poznaly, ze jde o skvely kod, takze SAMY si tam pridaly fialovou obrazovku, takze volej SAM podporu windows a nezapomen zduraznit, ze ty nic, ze to SAMO.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #18 kdy: 13. 04. 2014, 19:35:29 »
Nejspolehlivejsi je stejne preinstalovat Widle a nechat preformatovat disk. Clovek si nikdy nemuze byt jisty, co tam ten zly Linux pridal. Pak uz staci akorat nainstalovat ovladace, padesatkrat to rebootovat kvuli updatu a pocitac je jako novy. Uplne koser, podle posledni mody z Redmondu.

Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #19 kdy: 13. 04. 2014, 20:14:00 »
Dej na sporák hrnec s cca jedním litrem mléka, přisip tři vrchovaté lžíce cukru a za neustálého míchání přiveď do varu. Nech pět až deset minut odstát a vhoď do hrnce multivitamínovou tabletu, pokud je máš, vraž tam vejce. Míchej dalších pět minut, aby se rozpustila tableta. Otevři laptop a vlej na klávesnici obsah hrnce. Chvíli notebook různě nakláněj, aby se roztok dostal opravdu všude. Pokud máš doma nějakou injekční stříkačku, můžeš s ní nabrat trochu roztoku a vstříknout ho do notebooku skrze průduch ventilátoru. Notebook polož na radiátor a ubuntu by už mělo během pár týdnů vyplesnivět samo! Snad ti tato rada k něčemu bude.

Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #20 kdy: 13. 04. 2014, 21:00:51 »
To je dost radikalni metoda exorcismu Linuxu. Mozna bych pro zacatek zkusil vykurovani zapalenym DVD s instalaci Widli.

MilanK

Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #21 kdy: 13. 04. 2014, 21:54:48 »
Veškeré celé Ubuntu jsem tedy odinstaloval.
Jak se odinstalovává Ubuntu? Oni už tam přidali ikonku?

TomBA

Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #22 kdy: 13. 04. 2014, 22:28:10 »
1) Nič také ako inštalácia ubuntu bez toho, aby si ju opakovane potvrdil neexistuje. Najprv po nabootovaní z média a potom pri volbe disku. Takže sa nečuduj reakciám tu prítomných, keď píšeš také hlúposti.
2) Prečo sa serieš do niečoho, čomu nerozumieš? Kúp si nové PC s nainštalovaným Win8.X (neverím, že si schopný si ho nainštalovať) a budeš spokojný. Ak chceš ušetriť a nevyhodiť cca. 400-500€, tak sa spoj s niekym z okolia, kto linuxu rozumie. Vyrieši tvoj problém a aj ti nainštaluje čo treba.....

Ondras

Re:Úplné odstranění Ubuntu
« Odpověď #23 kdy: 14. 04. 2014, 10:05:00 »
Tady samej Guru a na jednoduchou otazku jak opravit zavadeci sektor pro windowsy 2 uzitecne a 100 ironickych odpovedi. Priste doufam, az nekde zase napisu, ze linuxova komunita jsou namysleni nevstricni a nepratelsti lidi, tak se zase budete do krve hadat, ze ne.

Jimm

Re:Úplné odstranění Ubuntu
« Odpověď #24 kdy: 14. 04. 2014, 10:09:24 »
Lidé zde mají zcela po právu problém s arogantním přístupem hlupáka, který o radu žádá, zcela evidentně nemá páru o čem mele, ale přitom má dost drzosti, aby všem vysvětlil jak je Linux špatný.

hrabe lopata

Re:Úplné odstranění Ubuntu
« Odpověď #25 kdy: 14. 04. 2014, 10:16:25 »
Navic namyslene predvadi, jaky je neschopny diletant, uz po tom, co dostal pozadovanou informaci.

Re:Úplné odstranění Ubuntu
« Odpověď #26 kdy: 14. 04. 2014, 11:33:40 »
Tady samej Guru a na jednoduchou otazku jak opravit zavadeci sektor pro windowsy 2 uzitecne a 100 ironickych odpovedi. Priste doufam, az nekde zase napisu, ze linuxova komunita jsou namysleni nevstricni a nepratelsti lidi, tak se zase budete do krve hadat, ze ne.

Ondras, jen takové podotknutí, a neměl by se ptát na opravu zaváděcího sektoru pro Windows nejlépe na placené podpoře Windows ? Když už si ten systém koupil a zaplatil = u linuxu neplatíš nic, proto tu je komunita = má přeci nárok na profesionální podporu ze strany tvůrců.

Já nechci být rýpavý, ale když nahrazuji Windows linuxem (U12.04) nemusím řešit problémy s nějakým zavaděčem, tak je předpoklad, že to samé dělají snad Windows po instalaci...
Resp. ještě se mi nestalo, aby po ČISTÉ reinstalaci Windows to mělo nějaké zbytky po předchozím systému.
Tedy pokud prováděl původní tazatel tedy čistou instalaci, tak jak se má správně při přechodu na diametrálně jiný OS dělat.
Předpokládám, že má Windows legálně, předpokládám, že svá data má odzálohované, a také předpokládám, že nemění OS jak ponožky...

Nicméně, odpovědi relevantní dostal. A upřímně ptát se linuxové komunity jak odstranit linux mi připadá opravdu velmi nestandardní až dokonce arogantní požadavek. Většinou totiž tady přítomní diskutující používají linux a tak ani nemohou mít zkušenosti s přechodem na Windows, opačně ano... Trochu by se měl tazatel nad sebou zamyslet. OS Windows je proprietární SW, a jako takový má placenou podporu. A uživatelé mají na základě své placené licence na tuto podporu nárok.
Tedy využijte tazateli svou podporu na kterou máte nárok. A nerozčilujte se nad tím, že Vám "špatně" radí uživatelé linuxu jak se zbavit linuxu. Zvláště když je to opravdu tak jednoduché.

Chcete radu jak to udělat ? Tady je:
Při instalaci Windows odstranit všechny partition a nechat OS Windows se nainstalovat na čistý holý disk. A máte klid.
Máte problém s mbr ? Použijte příkazový řádek a spusťte správné příkazy na opravu tohoto mbr.
Nevíte co a jak máte udělat ? Použijte svou podporu a nebo se obraťte na Vám nejbližší servisní středisko, kde Vám instalaci Windows rádi provedou, pochopitelně asi ne zadarmo.
 
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Re:Ať žije Ubuntu 12...
« Odpověď #27 kdy: 14. 04. 2014, 11:39:43 »
Dej na sporák hrnec s cca jedním litrem mléka, přisip tři vrchovaté lžíce cukru a za neustálého míchání přiveď do varu. Nech pět až deset minut odstát a vhoď do hrnce multivitamínovou tabletu, ................ pár týdnů vyplesnivět samo! Snad ti tato rada k něčemu bude.


Ale fuj... kdo to má pak z toho laptopu dostávat.... Zkoušel jsi to někdy čistit ?? To tak v atombordelu s plynovou maskou...

Ale jinak vcelku trefné.

Lidé zde mají zcela po právu problém s arogantním přístupem hlupáka, který o radu žádá, zcela evidentně nemá páru o čem mele, ale přitom má dost drzosti, aby všem vysvětlil jak je Linux špatný.

Jimme, ale já jsem z jeho textu nezjistil v čem je vlastně ten linux špatný... Mohu snad jen odhadovat... Nezavirovalo se mu to, běhalo to až moc rychle a hlavně nespustil tam svoje hry... a možná ho to nutilo myslet...

Nejspolehlivejsi je stejne preinstalovat Widle a nechat preformatovat disk. Clovek si nikdy nemuze byt jisty, co tam ten zly Linux pridal. Pak uz staci akorat nainstalovat ovladace, padesatkrat to rebootovat kvuli updatu a pocitac je jako novy. Uplne koser, podle posledni mody z Redmondu.
No našel jsem chybku ve svém Ubuntu... nefungoval zvuk... se mi tam nějak dostaly proprietární ovladače pro WiFi... trvalo docela dlouho než jsem to našel.... hold 18 let v područí Windows zanechalo své stopy...
Pomohlo až likvidace tohoto "dokonalého" ovladače... následně jede laptop aj se zvukem... a Wifi jede nadále.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úplné odstranění Ubuntu
« Odpověď #28 kdy: 14. 04. 2014, 11:50:51 »
Ondras, jen takové podotknutí, a neměl by se ptát na opravu zaváděcího sektoru pro Windows nejlépe na placené podpoře Windows ?

......

OS Windows je proprietární SW, a jako takový má placenou podporu. A uživatelé mají na základě své placené licence na tuto podporu nárok.

Haha, tohle OEM userum asi nehrozi.

Pleca

Re:Úplné odstranění Ubuntu
« Odpověď #29 kdy: 14. 04. 2014, 12:10:45 »
Tady samej Guru a na jednoduchou otazku jak opravit zavadeci sektor pro windowsy 2 uzitecne a 100 ironickych odpovedi. Priste doufam, az nekde zase napisu, ze linuxova komunita jsou namysleni nevstricni a nepratelsti lidi, tak se zase budete do krve hadat, ze ne.

To myslite vazne?? Jake cekate reakce na namysleny, nevstricny a neptratelsky prispevek?? Ktery je z pulky evidentne lzivy (Ubuntu se samo od sebe bez nekolika potrvrzeni nenainstaluje, ani nema talcitko na odinstalovani). Na slusnou zadost, se vetsinou dostava slusne pomoci.