Lišta o blokování reklamy

Hmmm

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #855 kdy: 08. 07. 2014, 08:27:19 »
JavaScript je obrovské, nepopsatelné bezpečnostní riziko. Nelze tlačit čtenáře do tak mohutného rizika.

Nejsou dobré hospodářské výsledky ? U nás ve firmě majitel okamžitě razantně sniží příjem  v e d o u c í m  pracovníkům. A zlepšení se zázračně dostaví.

Jenomže na rootu se asi místo snížení výplaty šéfredaktorovi Krčmářovi problém přehazuje na čtenáře ...
Zboznujem slovo "nepopsatelne" ;D mohol si si usetrit niekolko tuknuti do klavesnice a rovno napisat "spekulacia"... Neexistuje nic take ako nepopisatelne riziko... To je len riziko, ktore byva casto zanedbatelne, len niekto sa snazi vyzerat velmi dolezito.


Karel

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #856 kdy: 10. 07. 2014, 14:45:57 »
zkusím trošku jiný úhel pohledu ... zkoušel poslední dobou redaktor roota číst svůj vlastní web ?
(a hlavně bez Adblocku !) ... připadám si pak jak ve filmu Absurdistán ...
z celé plochy  obrazovky jsou tu pro mne  informace  na  4 řádcích ! 
To by se vešlo  do jedné SMS a na  obrazovku staré nokie ....
Jak velký si musím koupit notebook abych viděl aspoň 10 řádků textu současně  ???







Cek

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #858 kdy: 11. 07. 2014, 16:04:12 »
zkusím trošku jiný úhel pohledu ... zkoušel poslední dobou redaktor roota číst svůj vlastní web ?
(a hlavně bez Adblocku !) ... připadám si pak jak ve filmu Absurdistán ...
z celé plochy  obrazovky jsou tu pro mne  informace  na  4 řádcích ! 
To by se vešlo  do jedné SMS a na  obrazovku staré nokie ....
Jak velký si musím koupit notebook abych viděl aspoň 10 řádků textu současně  ???





Staci sjet o kousek dolu a reklamy bude prekvapive mnohem min ;-), zbyde ta vpravo a to je všechno. Ano, taky si pripadam jako v Absurdistanu, když si někdo koupi notebook s 768 body na vysku, dole si necha listu jako krava a pak nedokaze odrolovat o kousíček dolu....

euser

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #859 kdy: 11. 07. 2014, 16:10:15 »
"Prosíme, neblokujte reklamu na našem webu. Je to hlavní zdroj našich příjmů. Děkujeme." Keď to nebude hlavný zdroj a budete na seba zarábať poctivým spôsobom, dajte mi vedieť. Dovtedy reklamy (nie len na Root) blokujem.  :)


Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #860 kdy: 11. 07. 2014, 16:45:36 »
euuser: Očekáváš, že půjdou kopat kanály a ve volný chvíli budou zadarmo psát na root.cz? Zvláštní, že Ti nevadí číst výsledky jejich práce a ještě se jim vysmívat, že od Tebe za to nemají ani korunu... V hospodě si taky dáš pivo, pak uděláš na výčepního dlouhej nos a jdeš domu?

Karel: Udělal jsem screenshoty Extrahardware, Živě a Root, ale neprolezou mi do zprávy (mají celkově víc ež 256kB). Doporučuju omrknout zmíněnou trojici webů bez AdBlocku a posoudit sám. Roto dojíždí na svojí lištu se čtyřma dalšíma článkama. Extrahardware je v tomhle směru nejlepší. K Živě se už rok a půl (co tam nelezu) nevyjadřuju (odešel jsem kvůli množství a agresivitě tehdejší reklamy).

čtenář

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #861 kdy: 11. 07. 2014, 17:07:27 »
Na svým webu mám jedinou reklamu od Google a nevadí mi to, když si návštěvníci čistí web od bordelu. Osobně mám na webu i návody jak kde co blokovat.

Ty s tím obrázkem tady, to mě by vadilo koukat na růžový nebo jaká je to barva, obdelníky. To já mám to blokování reklam líp vychytaný.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #862 kdy: 11. 07. 2014, 17:28:57 »
Netušil jsem, že je stále připojenej ke zprávě (napsalo mi to, že jsem překročil limit...). Měly ty orbázky bejt tři a růžová měla znázorňovat reklamní plochu. Růžová kvůli tomu, že žádnej ze zmíněných webů jí nemá jako hlavní a je dostatečně křiklavá, aby to bylo hned vidět...

Já reklamu neblokuju, takže místo růžový vidim reklamu.

michal

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #863 kdy: 11. 07. 2014, 22:20:02 »
Je třeba vypnout JavaScript, což současně velmi sníží bezpečnostní riziko.

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #864 kdy: 12. 07. 2014, 09:20:59 »
Je třeba vypnout JavaScript, což současně velmi sníží bezpečnostní riziko.
Prestoze nemysleno vazne, tak je to pravdive (minimalne prvni cast). Nebo snad na serverech admini nechavaji bezet sluzby, ktere nepouzivaji, protokoly, ktere nikdo nevyuziva, nebo baliky, ktere jsou zbytecne? Zrovna reklamni systemy casto siri malware (viz treba tohle). Takze vidim hodne pozitiv v automatickem blokovani a pouze selektivnim povolovani JS.

Janci

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #865 kdy: 13. 07. 2014, 08:45:24 »
Adblock na root-e som mal vypnuty, aj tak mi zacal vyskakovat zlty pruh, hovorim si kaslem na vas, zapnut adblock, zablokovat zlty pruh.
Pekny den.

kubisek

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #866 kdy: 20. 07. 2014, 09:54:18 »
Asi takhle - AdBlock mne naučilo/donutilo používat Internet Info - jen a pouze kvůli jinému vašemu webu (Digizone), aby se mi odfiltrovalo obrovské množství placených článků. Blokování reklamy je jen příjemný vedlejší efekt. Takže dokud bude placená DZ, budu používat adblock. Na webech Internet Info obzvlášť rád.

Jiří Doskočil

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #867 kdy: 21. 07. 2014, 21:54:23 »
Zkoušel jsem Addblock vypnout, bohužel pohled na to množství reklamy byl daleko horší, než na žlutou lištu dole. Jenomže i ta žlutá je hodně otravná.
Takže Vám to povím takhle:
 K životu Vás nepotřebuji, zato Vy, beze mě nemůžete žít.
S Bohem
Váš Jiří Doskočil

Petr Pavlásek

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #868 kdy: 22. 07. 2014, 01:01:54 »
Řešení problému je velmi jednoduché: Snížit šéfredaktorovi plat na 50%.

Tím se ušetří peníze a současně šéfredaktor začně intenzivněji pracovat. Pak mohou lištu vypnout, protože hospodářské výsledky se rychle zlepší.

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #869 kdy: 22. 07. 2014, 08:58:45 »
Tohle právě problém vůbec nevyřeší, protože šéfredaktor nezajistí vyšší přijmy z reklamy. Šéfredaktor reklamu vůbec neřeší, neoslovuje inzerenty ani neposílá faktury. Nemá žádný vliv na reklamu. Přesto vytrvale odpovídá na dotazy čtenářů, které se jí týkají.