Lišta o blokování reklamy

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #885 kdy: 10. 09. 2014, 11:58:49 »
Pokud za „kýžený efekt“ považujeme pokles počtu lidí, kteří blokují reklamu, pak ano. Jak jsem už psal, došlo k poklesu ze 48 na 34 %. Tohle číslo už se teď nemění.

Před časem jsme nasadili druhou verzi lišty, která je menší, ukazuje se jen někomu a jen někdy a dá se dočasně zavřít.

Teď experimentujeme s asynchronním načítáním reklam, aby nedostupný reklamní server neblokoval načítání webu. Nějak to funguje, bohužel to zjevně nemají provozovatelé toho serveru dobře vyladěné a nenačítá to správně všechny reklamní pozice, ale to se snad nějak vyřeší.


Togusa

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #886 kdy: 10. 09. 2014, 21:16:00 »
Pokud za „kýžený efekt“ považujeme pokles počtu lidí, kteří blokují reklamu, pak ano. Jak jsem už psal, došlo k poklesu ze 48 na 34 %. Tohle číslo už se teď nemění.

Před časem jsme nasadili druhou verzi lišty, která je menší, ukazuje se jen někomu a jen někdy a dá se dočasně zavřít.

Teď experimentujeme s asynchronním načítáním reklam, aby nedostupný reklamní server neblokoval načítání webu. Nějak to funguje, bohužel to zjevně nemají provozovatelé toho serveru dobře vyladěné a nenačítá to správně všechny reklamní pozice, ale to se snad nějak vyřeší.

http://games.tiscali.cz/tema/games_cz-bez-reklam-jde-to-i-bez-adblocku-57248

70 korun měsíčně

Možná by to mohla být jednou cesta ke spokojenosti, ten kdo nemá rád reklamu...

Krysa1

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #887 kdy: 11. 09. 2014, 01:42:35 »
70 Kč je dost i na solidní papírový časopis. Ale aspoň tam mají tu možnost. Pokud opravdu dostanou z jednoho návštěvníka 70/měs, tak co se shodnout na cca 400 ročně?  0 s adblock vs 70 bez tzn napůl cesty. To, že root takový program nemá je chyba.

Krysa1

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #888 kdy: 11. 09. 2014, 01:46:44 »
http://playboy.cz/index.php/menu/predplatne

a k tomu ještě praktický kvalitný designový dárek. Konkurence je neúprosná. A jestli si myslíte, že to trapný komix nebo článek o tom, že spam byl z monty pythonů v podstatě opsaný z wikipedie vyřeší. Tak to opravdu ne.

Ono i  s těmi 400 by musela kvalita dost rapidně vzrůst.

OMG

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #889 kdy: 11. 09. 2014, 09:13:02 »
Pokud clovek dostane "exkluzivni" obsah, pak se penize najdou vzdy. Platim si nekolik clenstvi na pro me zajimavych serverech a 500 rocne za root.cz bez reklam je ok.


Togusa

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #890 kdy: 11. 09. 2014, 10:48:53 »
http://playboy.cz/index.php/menu/predplatne

a k tomu ještě praktický kvalitný designový dárek. Konkurence je neúprosná. A jestli si myslíte, že to trapný komix nebo článek o tom, že spam byl z monty pythonů v podstatě opsaný z wikipedie vyřeší. Tak to opravdu ne.

Ono i  s těmi 400 by musela kvalita dost rapidně vzrůst.

Pro mě 70 korun měsíčně, není nic navíc. Osobně silně pochybuji, že srovnání s palyboyem je na místě. Netušil jsem že playboy se dá číst, měl jsem dojem že u něj se jen masturbuje a na to tu máme spoustu jiných stránek.

"a k tomu ještě praktický kvalitný designový dárek" - tak určitě, tohle je přesně důvod proč si ten časák koupím. ;-)

Ale Okej, tak ať je to 50 měsíčně a nemusíme mít dárek :-).

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #891 kdy: 11. 09. 2014, 10:57:31 »
Pokud se nepletu, tak u českýho vydání Playboye se masturbovat moc nedá, to už by bylo lepší to dělat u televizního programu. Pár čísel jsem měl v ruce a radši si přečtu jednou za půl roku Hardware speciál, než tohle (co se týče obrázků nahých holek, jsou na tom oba časopisy velmi podobně, navíc v tom HW se alespoň něco zajímavýho dočtu).

Já root.cz nedám ani korunu. Z principu. Ale neblokuju reklamy. Také z principu.

Jediný peníze jsem dal za e-knihu Úsvit hackerů a plánuju si koupit i další, která naváže na tuhle. To je dobrej počin, vydat seriály "na hromadě" jako knížku. Navíc cena je v pohodě únosná (90 Kč). Výhoda je pro mě jasná - vše v jedný čtečce, možnost čístna hajzlu, ve vlaku, v tramvaji, v parku... Nezávislej na internetu. Za to ty peníze dám.

Petr

Re:Lišta o blokování reklamy se zobrazuje i s reklamou
« Odpověď #892 kdy: 11. 09. 2014, 11:48:06 »
Ta lišta je nějaká vadná. Mám vypnutý Adblock i Ghostery a pořád otravuje i když vidím reklamu.

Krysa1

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #893 kdy: 12. 09. 2014, 18:16:50 »
Pro mě 70 korun měsíčně, není nic navíc. Osobně silně pochybuji, že srovnání s palyboyem je na místě. Netušil jsem že playboy se dá číst, měl jsem dojem že u něj se jen masturbuje a na to tu máme spoustu jiných stránek.

"a k tomu ještě praktický kvalitný designový dárek" - tak určitě, tohle je přesně důvod proč si ten časák koupím. ;-)

Ale Okej, tak ať je to 50 měsíčně a nemusíme mít dárek :-).

Nechtěl jsem dělat reklamu na playboy, jen to uvést jako představu, co se dá za podobné peníze pořídit jinde. Ale když si o to říkate..

Dosti se pleteš. Kvalita určitě, jako u každého magazínu kolísá, ale dlouhodobě byl naopak playboy známý kvalitními články. Pokud jsi homosexuál a pohledná dívka tě znechutí, nejsi cílovou skupinou, taková se najde skoro u každého produktu. Pro ostatní to může být vítaným zpestřením.

Různý rozsah článků, které tam vzcházely je nad rámec přispěvku, mě třeba bavily sci-fi povídky. Můžeš okusit i bez ženských ilustrací např. http://www.databazeknih.cz/knihy/playboy-antologie-sci-fi-povidek-42965 je kniha, ve které z každého roku playboye byla vybrána jedna povídka a vytvořila se časosběrná kompilace vývoje sci-fi. Naopak se tam dostali ke slovu začínající, provokativní, ale i pokrokový autoři. Pro mnohé je překvapením, že autorkou sborníku je žena. Napřiklad tuto knihu jsem obdžel zdarma k předplatnému.

Víte,že šefredaktorem playboye byl Arnošt Lustig?





Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #894 kdy: 03. 10. 2014, 12:49:26 »
Je mi líto, ale oznamuju, že jsem byl nucen si nainstalovat AdBlock a blokovat veškerou reklamu. Posledni dobou je reklama tak otravná, že mi prakticky znemožňuje procházení internetu. Týká se to i Root.cz. Vymyslete si jiný obchodní model nebo zkrachujte.

Necítím se jako černý pasažér.

Chez

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #895 kdy: 12. 10. 2014, 13:15:41 »
Nyní současně:

adform
admeta
adocean
adtech
crimtam
criteo
doubleclick
exelate
gemius
googleadsense
google analytics
google tag manager
live rail
media optimizer (adobe)
pub matic
turn

V poslední době takovéto množství je časté. Mám pocit, že někdo na lidech testuje, co ještě projde a co ne. Vyřazuji root.cz z vyjímek a vyřazuji z lišty přístupných na jedno kliknutí.


tdvorak

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #896 kdy: 13. 10. 2014, 10:07:49 »
To ještě ujde, tady je seznam co jsem nedávno zaznamenal na lupě - 51 položek v  Ghostery je můj rekord :-)


Hmmm

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #897 kdy: 13. 10. 2014, 10:56:18 »
Blokovani Google Analytics je zbytocne. Tam nejde o reklamu, len o zber udajov o navstevnosti.

Turban Legend

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #898 kdy: 13. 10. 2014, 10:58:13 »
To ještě ujde, tady je seznam co jsem nedávno zaznamenal na lupě - 51 položek v  Ghostery je můj rekord :-)

To je síla. Jdeš si do trafiky pro noviny a oni kromě nich do tašky ještě vysypou obsah popelnice  :-D

Tam nejde o reklamu, len o zber udajov

No právě.

Hmmm

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #899 kdy: 13. 10. 2014, 11:46:12 »

Tam nejde o reklamu, len o zber udajov

No právě.
zber udajov o navstevnosti.

Daj si po papuli za vytrhavanie z kontextu.