Pomohl vám titul k lepší práci?

čumil

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #645 kdy: 12. 07. 2015, 19:13:34 »
Proboha, to je zase masturbace nad tituly. Už jsem to psal jednou v jiném ale podobně vymatlaném vlákně, škola je bezpředmětná. Když se nedokážeš donutit ke studiu sám, a nebo nevíš kudy kam, jdi na školu, pokud jsi samostatný a máš vůli, školu nepotřebuješ. V praxi nejde absolutně o směšné tituly, tam jde o výsledky, a pokud můžeš nečím jiným než školou své dovednosti prezentovat, nemáš problém. Ale opět, požaduje to od člověka aby měl vůli makat na sobě a svých projektech bez nucení. Takže prosím vás, vy idioti kteří řvete že samouk se vaší skvělosti nemůže přiblížit, zavřete držky, a přestaňte se chlubit nesamostatností, vše jde, to že by jste to vy nezvládly je věc jiná.

99% programátorů vzniklo samostudiem, protože 99% programátorů se naučilo programovat ještě před VŠ ...  to 99% je symbolické vyjádření drtivé většiny ...

A samotná prvotní otázka v tomhle vlákně je retardovaná, samozřejmě že každý otitulovaný ťunťa začne křičet, že titul mu pomohl a bez něj by byl v pytli. No a každý ťunťa bez titulu zase začne křičet že lidi s diplomem sou idioti. Nejsou, ale ty kteří se povyšují nad ostatní, a tvrdí že bez titulu rozhodně nemůžeš být tak úžasný jak oni sou kryplové dvojití.


netesat

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #646 kdy: 12. 07. 2015, 19:36:15 »
Čumile, to jsem tu od tebe asi nečetl, ale tak nějak to vidím. Hlavně mi vadilo, že se automaticky porovnává lempl bez VŠ s lemplem s VŠ. Tam je to samozřejmě jasná výhra pro toho s VŠ, protože dokáže zahrát schopnosti, které sice nemá, ale naučil se je předstírat.

Takže férové porovnání by bylo vzdělaný bez školy proti vzdělanému se školou.

asdasdas

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #647 kdy: 12. 07. 2015, 22:07:57 »
Ale opět, požaduje to od člověka aby měl vůli makat na sobě a svých projektech bez nucení.
Vydrzis bez nutenia pracovat na projektoch s tym, ze robis vzdy cca 4 mesiace na sete 5 projektov, potom si vyskusany (aby si nic nevynechal), potom robis 4 mesiace na inych 5 projektoch, zase si vyskusany a potom cca 3 mesiace na niecom dalsom?

Ked sa toto zopakuje 3 krat, tak je to priblizne alternativa Bc.

Teda v konkretnej praci sa da byt popredu proti studentovi, ale s prehladom to bude asi horsie.

Milos Zemanek

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #648 kdy: 12. 07. 2015, 22:26:52 »
Ked sa toto zopakuje 3 krat, tak je to priblizne alternativa Bc.

Teda v konkretnej praci sa da byt popredu proti studentovi, ale s prehladom to bude asi horsie.

Staci 1 semestr Javy, 1 semestr algoritmu a pak na jeden vlastni projekt, na kterem zbohatne. Proc delat 12 projektu zadarmo.

PH

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #649 kdy: 12. 07. 2015, 22:43:42 »
Proboha, to je zase masturbace nad tituly. Už jsem to psal jednou v jiném ale podobně vymatlaném vlákně, škola je bezpředmětná. Když se nedokážeš donutit ke studiu sám, a nebo nevíš kudy kam, jdi na školu, pokud jsi samostatný a máš vůli, školu nepotřebuješ. V praxi nejde absolutně o směšné tituly, tam jde o výsledky, a pokud můžeš nečím jiným než školou své dovednosti prezentovat, nemáš problém. Ale opět, požaduje to od člověka aby měl vůli makat na sobě a svých projektech bez nucení. Takže prosím vás, vy idioti kteří řvete že samouk se vaší skvělosti nemůže přiblížit, zavřete držky, a přestaňte se chlubit nesamostatností, vše jde, to že by jste to vy nezvládly je věc jiná.

99% programátorů vzniklo samostudiem, protože 99% programátorů se naučilo programovat ještě před VŠ ...  to 99% je symbolické vyjádření drtivé většiny ...

A samotná prvotní otázka v tomhle vlákně je retardovaná, samozřejmě že každý otitulovaný ťunťa začne křičet, že titul mu pomohl a bez něj by byl v pytli. No a každý ťunťa bez titulu zase začne křičet že lidi s diplomem sou idioti. Nejsou, ale ty kteří se povyšují nad ostatní, a tvrdí že bez titulu rozhodně nemůžeš být tak úžasný jak oni sou kryplové dvojití.

"By jste" napíše jen debil. O dalších hrubkách pomlčím ;)


Milos Zemanek

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #650 kdy: 12. 07. 2015, 23:08:57 »

"By jste" napíše jen debil. O dalších hrubkách pomlčím ;)
Jsi pruhlednej troll.

čumil

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #651 kdy: 12. 07. 2015, 23:32:28 »
Proboha, to je zase masturbace nad tituly. Už jsem to psal jednou v jiném ale podobně vymatlaném vlákně, škola je bezpředmětná. Když se nedokážeš donutit ke studiu sám, a nebo nevíš kudy kam, jdi na školu, pokud jsi samostatný a máš vůli, školu nepotřebuješ. V praxi nejde absolutně o směšné tituly, tam jde o výsledky, a pokud můžeš nečím jiným než školou své dovednosti prezentovat, nemáš problém. Ale opět, požaduje to od člověka aby měl vůli makat na sobě a svých projektech bez nucení. Takže prosím vás, vy idioti kteří řvete že samouk se vaší skvělosti nemůže přiblížit, zavřete držky, a přestaňte se chlubit nesamostatností, vše jde, to že by jste to vy nezvládly je věc jiná.

99% programátorů vzniklo samostudiem, protože 99% programátorů se naučilo programovat ještě před VŠ ...  to 99% je symbolické vyjádření drtivé většiny ...

A samotná prvotní otázka v tomhle vlákně je retardovaná, samozřejmě že každý otitulovaný ťunťa začne křičet, že titul mu pomohl a bez něj by byl v pytli. No a každý ťunťa bez titulu zase začne křičet že lidi s diplomem sou idioti. Nejsou, ale ty kteří se povyšují nad ostatní, a tvrdí že bez titulu rozhodně nemůžeš být tak úžasný jak oni sou kryplové dvojití.

"By jste" napíše jen debil. O dalších hrubkách pomlčím ;)
Řekněme to takhle idiote, mě jde o myšlenku, ty a tobě podobní blejou sračky, ale naprosto validní po stránce pravopisu. Ale na to ti jebu vole, tady jsem na fóru, jsi můj zákazník? Nejsi. Tak drž hubu.

A řekl bych že jsi jen uražený otitulovaný osel který si myslí že je díky cáru papíru nadčlověk. Asi si nevydržel když jsem napsal, že nejsi nic extra, ani víc a ani míň.

Yarda

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #652 kdy: 12. 07. 2015, 23:53:38 »
Není titul jako titul. Může být, že titul pomůže k získání zaměstnání, ale pokud daný šmudla nemá potřebné schopnosti, tak se to projeví později, třeba vyhazovem nebo přeřazením na méně odpovědnou (a placenou) práci. Jde spíš o to, že při studiu jsou možnosti, třeba stáží v zahraničí, prací pro firmy (třeba méně placených, student má i jiné zdroje příjmů a může si to dovolit) a ty zkušenosti pak absolvent může využít (pokud je získal, v hospodě u piva se takových zkušeností asi moc nezíská). Vzpomínám si, na setkání absolventů nám říkali, že dřív, pokud byl někdo schopný a snaživý, škola mu nabídla možnost diferencovaného studia a po absolvování místo na škole, dnes, když takového studenta osloví a sdělí mu, jaký plat mu mohou nabídnout, tak se jim vysměje, protože už při studiu si přijde na větší peníze.

PH

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #653 kdy: 13. 07. 2015, 00:15:02 »
Není titul jako titul. Může být, že titul pomůže k získání zaměstnání, ale pokud daný šmudla nemá potřebné schopnosti, tak se to projeví později, třeba vyhazovem nebo přeřazením na méně odpovědnou (a placenou) práci. Jde spíš o to, že při studiu jsou možnosti, třeba stáží v zahraničí, prací pro firmy (třeba méně placených, student má i jiné zdroje příjmů a může si to dovolit) a ty zkušenosti pak absolvent může využít (pokud je získal, v hospodě u piva se takových zkušeností asi moc nezíská). Vzpomínám si, na setkání absolventů nám říkali, že dřív, pokud byl někdo schopný a snaživý, škola mu nabídla možnost diferencovaného studia a po absolvování místo na škole, dnes, když takového studenta osloví a sdělí mu, jaký plat mu mohou nabídnout, tak se jim vysměje, protože už při studiu si přijde na větší peníze.

Proto mnoho schopných končí v zahraničí. Nadějní absolventi (potenciální doktorandi) by měli mít aspoň 20-30 tisíc, aby měli motivaci dál studovat a něčeho dosáhnout.

String Theory

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #654 kdy: 13. 07. 2015, 00:24:58 »
Tak uz jste nekdo nasel tu gravitaci? Porad cekam.

Jo, kdyz na skole pan profesor rikal ze gravitace existuje a jeji konstanta je takova a makova, tak to musi byt pravda. Dokonce za uznavani te "pravdy" rozdavaji diplom.

sleepthinker

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #655 kdy: 13. 07. 2015, 00:39:07 »
MinusIQ The pill to lower your IQ permanently: https://www.youtube.com/watch?v=z9pD_UK6vGU

pupi1

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #656 kdy: 13. 07. 2015, 06:03:36 »
dolezite su schopnosti. cim dany clovek disponuje. ak ma chut ucit sa, rad sa venuje tomu, co ho bavi, tak VS nepotrebuje. Moze byt clovek titulovany, ale ked nema chut vzdelavat sa, a ma titul len preto, ze bude nieco viac, alebo mu to zaisti pracu, tak je ten titul zbytocny. vela ludi po strednej ide na vysku, aby mali statut studenta a aby nemuseli ist pracovat a mozu ich stale rodicia zivit - cest vynimkam, ktori pracuju popri praci a aj si sami nieco zafinancuju. ale taki, co idu na VS len chlastat, sukat, tak ti sa casto stavaju do role nadcloveka. je vela vymletych manazerov.a najlepsie je, ked niekto vystuduje skolu a nemoze najst pracu, alebo skonci uplne pri niecom inom.
VS da rozhlad a usmerni cloveka, ale v IT je to tak, ze mozno sa to naucit sam. mozno sa venovat podrobnejsie veciam, ktore ma naozaj zaujimaju, ako stracat cas nad vecami, ktore nevyuzijem, nebodaj ma este na takom predmete vyhodia. problem moze byt s takou matikou, ale aj to ucitelia na VS prejdu tak ako maju naucene, polovica ludi tomu ani nerozumie, tak nakoniec to straca aj vyznam.
zopakujem: v IT su dolezite skusenosti a vedomosti, nie papier

Anonym

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #657 kdy: 13. 07. 2015, 06:21:41 »
String Theory:

Takže pro tebe bobane, "docenti ani profesoři" netvrdí, že existuje gravitace, to tvrdíš maximálně ty a pár imbecilů, ty docenti učí, že na předměty působí něco co nazvaly jako "gravitacu", popsala to nepřesně(inženýrsky dostatečně) např. newtonosvská mechanika apod.

Takže, bobánku, ty mi ukaž docenta nebo profesora "co tvrdí co tvrdíš ty", mě ty žvásty co jsi napsal např. na strojárně neučili, takže su překvapené, že to píšeš. Co jsi se ještě dočetl? Že neexistuje odstředivá síla? Že nejoptimálnější je žvást?  Co použít mozek, a co jsi si přečetl "jako ten ynteligent" i pochopit...

Takže místo požadavku na dokazování něčeho co se na VŠ neučí, bež si do hospody dát pivo a nadávat na inženýri, jako jsou hloupý, zatím jediné blb v diskusi jsi ty...


String Theory

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #658 kdy: 13. 07. 2015, 08:04:59 »
String Theory:

Takže pro tebe bobane, "docenti ani profesoři" netvrdí, že existuje gravitace, to tvrdíš maximálně ty a pár imbecilů, ty docenti učí, že na předměty působí něco co nazvaly jako "gravitacu", popsala to nepřesně(inženýrsky dostatečně) např. newtonosvská mechanika apod.

Takže, bobánku, ty mi ukaž docenta nebo profesora "co tvrdí co tvrdíš ty", mě ty žvásty co jsi napsal např. na strojárně neučili, takže su překvapené, že to píšeš. Co jsi se ještě dočetl? Že neexistuje odstředivá síla? Že nejoptimálnější je žvást?  Co použít mozek, a co jsi si přečetl "jako ten ynteligent" i pochopit...

Takže místo požadavku na dokazování něčeho co se na VŠ neučí, bež si do hospody dát pivo a nadávat na inženýri, jako jsou hloupý, zatím jediné blb v diskusi jsi ty...

Nebrec, to bude dobry.

Yarda

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #659 kdy: 13. 07. 2015, 08:57:55 »
Citace
Jo, kdyz na skole pan profesor rikal ze gravitace existuje a jeji konstanta je takova a makova, tak to musi byt pravda. Dokonce za uznavani te "pravdy" rozdavaji diplom.
Výňatek z klasika:
Citace
...„Objevil jsem ješté něco," pokračoval jsem. „Když v té knize budu náhodně listovat a položím někde prst a přečtu vám pár vět na té straně, mohu vám ukázat, co mi na ní vadí - není to fyzika, ale od začátku do konce jenom memorováni'! Proto mi nechybí odvaha k tomu, abych v ní listoval teď, před tímto publikem, položil dovnitř prst a předvedl vám to."
Načež jsem to udělal. Brrrrrrrap - strčil jsem do knížky prst a začal číst: „Triboluminiscence. Triboluminiscencí nazýváme světlo, které vydávají krystaly, když je drtíme."
Řekl jsem: „Tedy - je to fyzika? Nikoliv! Jenom jste řekli, co znamená jedno slovo pomocí druhých slov. Vůbec nic jste nevypovědčli o přírodě - které krystaly vydávají světlo, když je drtíte, proč ho vydávají. Víte o tom, že by nějaký student šel domů a zkusil to? Ani nemůže.
Ale kdybyste místo toho napsali: ,Když vezmete kus cukru a v kleštích ho potmě rozmačkáte, uvidíte namodralý záblesk. Stejné se chovají i některé jiné krystaly. Nikdo neví proč. Tento jev nazýváme triboluminiscence.' Pak někdo půjde domů a zkusí to. Pak jde o poznávání přírody."...