Fullscreen reklama na Rootu

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #90 kdy: 24. 03. 2011, 21:46:56 »
to Smokie: Diky za posledni prispevek, uz jsem si pomalu zacinal myslet ze blbnu a ze je v tom neco hlubsiho, na co me chapani nestaci. Zatim to ale vypada, ze nas to nepochopilo vice.


Greatlama

Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #91 kdy: 24. 03. 2011, 21:58:27 »
Chápu, že to je nepříjemné, ale náš obchod se při vkládání té reklamy snažil jít co možná nejméně otravnou cestou: je možné reklamu hned zavřít a otevírá se každému uživateli jen jednou. Naši lidi z obchodu přislíbili, že budou stížnosti předávat zadavateli, ale víc se s tím dělat asi nedá.

Omlouvam se jestli uz to tu zaznelo, ale zajimalo by me, zda si root dela statistiku, jak podobne reklamy ovlivnuji pocet zobrazenych reklam... Jinymi slovy kolik lidi si reklamu opravdu zablokuje...


Pavel 'TIGER' Růžička

Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #92 kdy: 24. 03. 2011, 22:40:29 »
@Greatlama Ano, Petr Krčmář to tu už nastínil, že znají počty, ale nemohou je zveřejnit, což je i plně pochopitelné.

karlos

Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #93 kdy: 25. 03. 2011, 09:03:01 »
Ohledne total commanderu: ano takhle to v praxi funguje. Ale neznamena to, ze je to v souladu s licencí.

Spravne je ta licence asi takhle: 30 dnu klikej na cisla a pak bud zaplat nebo ten soft smaz.

To, ze pan Ghisler toto nedela zadnou restrikci ktera by SW zablokovala narozdil treba od Adobe a ostatnich tak to je vec jina (podle me pro jeho osobu nanejvys vyhodna, ale to nic nemeni na tom ze je to proti licenci)

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #94 kdy: 25. 03. 2011, 10:54:51 »
to karlos:
Já nikde nic o žádné licenci nepsal jestli si ten můj příspěvek přečteš pořádně. Popisoval jsem příklad z praxe a použil jsem k tomu přirovnání k Total Commanderu. Tolik k tematu Total Commander a promin, ale z tvé strany mi to příjde jako bezdůvodné rejpání.


Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #95 kdy: 25. 03. 2011, 13:28:53 »
Nevadi ze ste nepochopili, tato diskusia (ako som aj skor povedal) uz tak ci tak nikam nevedie. Tak caute, ja idem studovat regularne vyrazy :)

Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #96 kdy: 25. 03. 2011, 13:38:15 »
neviem, ako presne je to urobené s tými cookies, ale mne to každú chvíľu ukazuje reklamu. niečo je tam zle, alebo mám jednoducho smolu.

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #97 kdy: 25. 03. 2011, 13:42:21 »
to Michal Štrba:
tato diskuze nikam nevede díky tvým posledním příspěvkům, co nedávají moc smysl.

Zopper

  • *****
  • 657
    • Zobrazit profil
Re: Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #98 kdy: 25. 03. 2011, 14:23:56 »
Abych to řekl na rovinu - já chodím na root několikrát denně, ale reklamu jsem neviděl ani jednou - ani žádnou prázdnou stránku s odkazem "přeskočit reklamu" či tak něco. I když teoreticky by to mohl dělat adBlock pro chrome (výchozí nastavení, co tam je, to tam je, nic jsem do blacklistu nepřidával, jen jsem povolil textové reklamy).

citanus

Re:Fullscreen reklama na Rootu
« Odpověď #99 kdy: 10. 03. 2012, 18:41:17 »
sem za lepsi cileni... na mobilu, android ics - opera mini. Reklama pres celou page, je problem ji preskocit.

Stejne tak to cloveka nepotesi, kdyz nema dobre pripojeni, nejaky edge apod. Taky v metru to neni nic moc, kdyz ma clovek prostor 1 stranka/1 stanice metra.