Autor David Ježek

xxxxx

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #180 kdy: 12. 12. 2018, 14:14:36 »
Koukám, redakce zamyká jak se dá, tak jen komentář, který jsem sepisoval a bylo zamčeno pod rukama (téma jsem objevil pozdě)... tak to postnu, spíše nelogicky, sem.

Koncepčním řešením by byla možnost vypustit všechny články vybraných autorů (blacklist), případně povolit jen texty vybraných autorů (whitelist). Jak u zpráviček, tak článků - prostě celkově.


P.S.: Fakt to tu jde do brdiček. Zamykají se redakčně nepohodlná témata, byť praktická, ale třeba promazat diskuzi od postů lidí co trousí vulgarity horem dolem, to ne (a to jsem i upozorňoval na konkrétní příspěvky SMF oznámením moderátorům a stejně nic), přestože jsem tu někde v pravidlech viděl bod zákazu psát vulgarity . :-(


Pavel Tišnovský

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #181 kdy: 12. 12. 2018, 18:51:02 »
Grafomanské solitérní magory (myšleno samozřejmě pozitivně) jako Tišnovský, které to neživí a pojímají ty články jako poznámky při práci nebo učení se něčeho nového, pochopitelně nemůžeš brát jako standard...

no no no :-)

vv

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #182 kdy: 13. 12. 2018, 00:22:26 »
nevim proc, ale ten styl clanku me taky nak vadi, neumim popsat proc.
temata mi vyhovujou, asi i do clanku zakomponovane nazory autora ... ale proste po par vetach mi neco zacne vadit a zacnu se venovat necemu jinemu:)

Lama

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #183 kdy: 13. 12. 2018, 17:46:58 »
Smirte se s tim, ze tu vladnou impotenti..

maoam

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #184 kdy: 13. 12. 2018, 19:46:22 »
tak nějak, články od pana Ježka čtu takže začnu číst, po pár slovech zjištuju že to ani nečtu a jen přeskakuju slova která mi vadí nebo je nechápu, takto projedu pár řádků a zavírám tab

nevim proc, ale ten styl clanku me taky nak vadi, neumim popsat proc.
temata mi vyhovujou, asi i do clanku zakomponovane nazory autora ... ale proste po par vetach mi neco zacne vadit a zacnu se venovat necemu jinemu:)


Lambo

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #185 kdy: 13. 12. 2018, 20:00:38 »
Jezek proste pise hloupe. Nerozumi faktum, o kterych pise, pousti se do myslenkovych experimentu nepodlozenych argumenty a vzdycky prida nejakou konfrontacni fabulaci, ktera ctenare tak akorat otravi, jelikoz zjisti, ze dalsi jezkuv opus je hloupy a zbytecny.

Lama

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #186 kdy: 14. 12. 2018, 00:04:33 »
Mám takový pocit, že by se problém Ježek vyřešil snadno tím, kdyby se ty jeho opusy označovaly jako BLOG.  Co na to redakce? Určitě to tady čte.

Tom223

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #187 kdy: 14. 12. 2018, 06:46:38 »
Jelikoz to admin zamknul tak pisu sem.
https://forum.root.cz/index.php?topic=20282.0#msg298674

Normalne se rika dekuji za upozorneni! Opravil jsem clanek....

oss

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #188 kdy: 14. 12. 2018, 08:19:37 »
Jezek proste pise hloupe. Nerozumi faktum, o kterych pise, pousti se do myslenkovych experimentu nepodlozenych argumenty a vzdycky prida nejakou konfrontacni fabulaci, ktera ctenare tak akorat otravi, jelikoz zjisti, ze dalsi jezkuv opus je hloupy a zbytecny.

Suhlasim.

Mám takový pocit, že by se problém Ježek vyřešil snadno tím, kdyby se ty jeho opusy označovaly jako BLOG.  Co na to redakce? Určitě to tady čte.
Tale root.cz nie je blogovacia platforma, ak si niekto chce zalozit blog, ma mnoho inych moznosti

Josef Grill, WEDOS

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #189 kdy: 14. 12. 2018, 08:24:13 »
oss to teda nie je ale znova prebehni si vlakno a pochopis. Krcmar ma jezka proste rad a napisal to niekolko krat. Tiez ze sa mu paci jeho styl a tak Jezko ostane. Ide o to ze root.cz potrebuje peniaze a tie generuje cez reklamu. Kontroverzny autor ktory pise plky je idealny na click bait a o to ide. Nejde o kvalitu informacii ide o generovanie obsahu. Pozrite si posledne 2 mesiace kto generuje obsah. Vecsiu cast jezko. To ze su to plky nie je podstatne podstatny je objem

K>

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #190 kdy: 14. 12. 2018, 12:49:18 »
Kontroverzny autor ktory pise plky je idealny na click bait a o to ide. Nejde o kvalitu informacii ide o generovanie obsahu.

Jenze na tohle casem dojedou. Ted jim na to klikaj lidi, ale az zacnou zjistovat ze prilis moc obsahu je slatanina tak tu prestanou chodit. A tohle je presne duvod, proc ja treba osobne prestal cist cdr/diit. Tady to porad jeste zachranuji ostatni autori (a ne jen Tisnovsky).

Bacsa

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #191 kdy: 14. 12. 2018, 17:34:17 »
oss to teda nie je ale znova prebehni si vlakno a pochopis. Krcmar ma jezka proste rad a napisal to niekolko krat. Tiez ze sa mu paci jeho styl a tak Jezko ostane. Ide o to ze root.cz potrebuje peniaze a tie generuje cez reklamu. Kontroverzny autor ktory pise plky je idealny na click bait a o to ide. Nejde o kvalitu informacii ide o generovanie obsahu. Pozrite si posledne 2 mesiace kto generuje obsah. Vecsiu cast jezko. To ze su to plky nie je podstatne podstatny je objem
To je ale zase blábol. Reklama v kontroverzním článku nic extra nepřinese, nehledě na to, že ty články kontroverzní nejsou. Někdy možná trochu svérázné, ale to není na škodu. Jediný problém je v tom, že většina čtenářů jsou pologramotní nedouci.

Lama

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #192 kdy: 15. 12. 2018, 00:01:17 »
Takže reklamy nicn nenesou. Ty seš taky blábol.

David Taky

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #193 kdy: 15. 12. 2018, 01:58:49 »
Pitomci, zkuste si napsat sami článek. Určitě bude lepší než zde kritizovaného :D
Zcela určitě přispíváte na root.cz, takže vaše kritika je oprávněná  :D :D ;D

Unknown

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #194 kdy: 15. 12. 2018, 12:39:48 »
Nejde o kvalitu informacii ide o generovanie obsahu.

Jak se meri "kvalita obsahu" ?