Autor David Ježek

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #270 kdy: 12. 10. 2021, 21:59:39 »
me nevadi, ze v clancich prezentuje sve osobni, casto kontroverzni, nazory, me vadi ze v diskuzich nepovoluje prispevky reagujici na tyto nazory, coz je intelektualni zbabelstvi.


Re:Autor David Ježek
« Odpověď #271 kdy: 13. 10. 2021, 13:36:02 »
Tak to vás zklamu, to jste si udělal chybný úsudek. Autoři nemoderují diskuse pod svými články, to dělá redakce. Na Davida sice taky někdy vyjde služba, ale nemoderuje pod vlastními texty. Takže váš dojem, že autor nesnese kritiku, je mylný. Obvykle je důvodem odstranění komentáře to, že jde buď o trolling nebo je komentář neuctivý či přímo urážlivý. Slušná diskuse nikomu nevadí.

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #272 kdy: 13. 10. 2021, 16:31:39 »
Já jen explicitně doplním, že tohle je další věc, na které jsme si na CDRku zakládali: kritika redaktorů a jejich textů se nemazala, veřejně se nad ní diskutovalo. Jinak jak píše Petr nade mnou. Já často ani nevím, že někdo někam pod můj text nějak reagoval, protože je večer, já se zvládnu podívat až druhý den odpoledne a mezitím příspěvek z uvedených důvodů zmizí. Pokud ale chcete probírat jemné nuance, klidně mi můžete napsat přes email. Občas to někdo ze čtenářů udělá, vždy do určité doby poté odpovím. Většinou jde o diskusi zajímavou a i pro mě podnětnou.