reklama

Autor David Ježek

Velky cykloturista

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #195 kdy: 16. 12. 2018, 01:06:28 »
Jak se meri "kvalita obsahu" ?
Common sense? Pokud ti na jeho clancich pridada vse ok, hledej problem u sebe.

reklama

citanus006

« Odpověď #196 kdy: 16. 12. 2018, 06:20:08 »
Common sense? Pokud ti na jeho clancich pridada vse ok, hledej problem u sebe.

kvalita obsahu?.. takovej google meri kvalitu obsahu uz nejakej cas a docela to umi : ) A urcite bude i nejaka metrika na normalni clanky/texty ale v tomdle pripade to snad netreba. Stacilo sem zabrousit dneska a hned na uvod jsem zjistil ze "facebooku zase unikla data".

Ok rikam si, nejak zero day zalezitost co nesla normalnima kanalama,.... ale kdyz to pak clovek pak zkusi precist.. ano a omlouvam jsem z oboru, takze opravdu jsem vylozene sel potom co to je zase za vymysl, protoze jsem o tom neslysel..... tak clovek zjisti, ze jim nic neuniklo, nikdo nic neukradl a v podstate se nekteri mohli podivat na cizi fotky, ktere ale stejne patri facebooku a useri nemaji k nim zadna prava : D

Ok, respektuji ... z rootu je blesk...

2./3 do 127.0.0.1

Jouda

« Odpověď #197 kdy: 16. 12. 2018, 13:01:32 »
Kdyz uz machrujes a odvolavas se na ynteligenci a presnost, tak zacni tim ze budes sam spravne cist. Je tam napsano ze data "unikala" ne ze unikla. Sam facebook pise: this may have affected up to 6.8 million users and up to 1,500 apps built by 876 developers. Takze to neni zadna malickost, je to pruser jak vrata.

K>

« Odpověď #198 kdy: 16. 12. 2018, 21:54:38 »

Tak u novinaru se treba kvalita da zhodnotit tim, ze dokazou jasne oddelit svoje nazory od faktu (nebo zdrojovych dat). Jezek to opakovane nedela. Neni zrejme, co je jeho nazor a co odnekud prevzal. Idealne v novinarske zprave by nazory novinare vubec nemely co delat. Od toho jsou fejetony (moderne blogy). A jako takove by mely byt oznaceny.

A budu rad, kdyz mi nekdo z tech, co si mysli ze Jezek pise dobre, vysvetli ze se mylim (argumenty).

reklama