Autor David Ježek

Velky cykloturista

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #165 kdy: 11. 12. 2018, 17:20:48 »
Boze, nechte Jezka Jezkem, budte radi ze sem pise.
Opravdu nejsem rad, ze pise jak pise ty svy uvahy.
A komu se to nelibi at to necte a nebo at napise neco lepsiho...

Proc? To je povinnost?
Si asi neuvedomujete jak tezky je neco slusneho napsat...
Vidis, a ja si nemyslym, ze to splnuje uroven "slusny" ani nahodu.
Ja ctu jeho clanky rad...
To ti nikdo nebere a nebudu se kvuli tomu do tebe prece navazet.


fanous

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #166 kdy: 11. 12. 2018, 17:50:18 »
Komu se nelibi, at ho proste necte, tak jako ja. Objektivne informovat neumi a k jeho osobnim nazorum mam postoj, ze jsou mi ukradene az negativni. Tudiz ztrata casu to cist.

xxxxx

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #167 kdy: 11. 12. 2018, 19:33:48 »
... Komu se nelibi, at ho proste necte, tak jako ja. ...
Také to tak dělám. Má to ale více háčků.
- Přišel jsem m.j. o "stalo se" přehled
- přišel jsem o rozsáhlejší informování o nových zajímavých věcech  v češtině jednoduše hned a tady, pokud dostane o té věci na starost napsat článek DJ
- a mám problémy se zprávičkami, kde se autoři předem neukazují

U těch zpráviček sice už i předtím býval mix zajímavých a nonsene canců, jen se teď poměr viditelně zvětšil v neprospěch blbostí. Pokud k tomu připočtu clickbait nadpisy u zpráviček (a občas i u článků, ale to naštěstí většinou jen u těch Ježkových), tak to znamená, že jsem přišel o zajímavý zdroj nových informací.
-------
No nic, stejně jako jsem kdysi postupně pomalu odešel z CDR /jen jsem tenkrát nevěděl, nezdetekoval že to asi byl styl Ježkoviny, ale prostě postupně se to (někdy před 10-12 lety) stylem jako celek změnilo a četl jsem méně a méně až nakonec vůbec/ tak prostě člověk časem odejde i odsud. Svět se nezboří, Ježek sem určitě přitáhne spoustu nových (kterým nezáleží na faktech a nevadí jim citelné překrucování, ale jdou se sem jen pobavit), tak jako (asi) přitáhl jiné lidi na CDR (když vydržel, CDR, až doteď). Za ty dvě+ desítky let už takových serverů bylo a bude. Jen mne osobně ten root tak nějak mrzí. Jako mi, dost dlouho, mrzel ten CDR (když jsem navíc netušil proč).

Takže chápu, proč tady toto vlákno je. Nicméně Krčmář se už několikrát nepřímo vyjádřil (případně na mou konkrétní kritiku, na jeho výzvu, mlčel). Takže je jasné, že takto to je a zůstane. Mají tu zájem o jiné lidi, než jsme my, kteří se v tomto vláknu ozýváme negativně. Je to jejich právo, udělat takovou volbu.

citanus006

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #168 kdy: 11. 12. 2018, 19:54:29 »
... Komu se nelibi, at ho proste necte, tak jako ja. ...
Také to tak dělám. Má to ale více háčků.
- Přišel jsem m.j. o "stalo se" přehled
- přišel jsem o rozsáhlejší informování o nových zajímavých věcech  v češtině jednoduše hned a tady, pokud dostane o té věci na starost napsat článek DJ
- a mám problémy se zprávičkami, kde se autoři předem neukazují

U těch zpráviček sice už i předtím býval mix zajímavých a nonsene canců, jen se teď poměr viditelně zvětšil v neprospěch blbostí. Pokud k tomu připočtu clickbait nadpisy u zpráviček (a občas i u článků, ale to naštěstí většinou jen u těch Ježkových), tak to znamená, že jsem přišel o zajímavý zdroj nových informací.
-------
No nic, stejně jako jsem kdysi postupně pomalu odešel z CDR /jen jsem tenkrát nevěděl, nezdetekoval že to asi byl styl Ježkoviny, ale prostě postupně se to (někdy před 10-12 lety) stylem jako celek změnilo a četl jsem méně a méně až nakonec vůbec/ tak prostě člověk časem odejde i odsud. Svět se nezboří, Ježek sem určitě přitáhne spoustu nových (kterým nezáleží na faktech a nevadí jim citelné překrucování, ale jdou se sem jen pobavit), tak jako (asi) přitáhl jiné lidi na CDR (když vydržel, CDR, až doteď). Za ty dvě+ desítky let už takových serverů bylo a bude. Jen mne osobně ten root tak nějak mrzí. Jako mi, dost dlouho, mrzel ten CDR (když jsem navíc netušil proč).

Takže chápu, proč tady toto vlákno je. Nicméně Krčmář se už několikrát nepřímo vyjádřil (případně na mou konkrétní kritiku, na jeho výzvu, mlčel). Takže je jasné, že takto to je a zůstane. Mají tu zájem o jiné lidi, než jsme my, kteří se v tomto vláknu ozýváme negativně. Je to jejich právo, udělat takovou volbu.

Vnimam to dost podobne, na jednom ze tri pocitacu uz jsem root.cz poslal na 127.0.0.1 a postupne to provedu na zbytku. Informacni hodnota clanku se rovna temer nule a kdyz uz nejakou ma, tak po precteni zdroje clovek zjisti ze sdelovana informace byla uplne jina.. Puvodne jsem si myslel ze to je tim, ze jsem se sam posunul a clanky tady mi uz moc nedavaji, ale zkusil jsem si prolitnout neco starsiho a pak neco od pana tisnovskeho a mam docela jasno kde je problem.

No uvidime jak dlouho bude trvat nez sem prestanu chodit uplne.... at se ti dari roote

xxxxx

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #169 kdy: 11. 12. 2018, 20:12:09 »
... Puvodne jsem si myslel ze to je tim, ze jsem se sam posunul a clanky tady mi uz moc nedavaji ...
Heh. Přesně, naprotsto přesně stejný pocit jsem měl kdysi u CDR.
Měl jsem to dokonce prakticky stejně popsané i v mé předchozí odpovědi, o CDR, ale smazal to (jako spoustu dalších věcí, jsem ukecaný a pak odmazávám), už i tak zase byl post neúměrně dlouhý.
CDR byl u mne jeden z prvních velkých CZ serverů kde jsem hodně a aktivně býval, kde jsem se cítil takto "zrazen".


Díky za potvrzení. Nepotěší, ale je to další střípek do skládačky.  :-((


dejma

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #170 kdy: 11. 12. 2018, 20:16:23 »
Davide Hedgehog, nenech se rozesrat a pokračuj.

Bacsa

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #171 kdy: 11. 12. 2018, 23:38:45 »
Co placete to je typicka jezkovina.
Umíš jen urážet? Asi jsi zvyklý na Vesjolije kartinki, ne? Ty články mají hlavu a patu, a že má autor svůj styl, to je normální.

Lambo

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #172 kdy: 11. 12. 2018, 23:49:38 »
Myslim, ze se zde spousta lidi shodne, ze jezkovy clanky by na rootu vychazet nemely. Duvody zde byly jiz velmi podrobne rozebrany. Za mne bych vypichl hlavne nepodlozene myslenkove eskapady, do kterych se jezek pousti ve svych vyplodech hodnych maximalne zapadleho blogu. Nikdo z redakce pod jezkovym poslednim clankem nereagoval na mou vyzvu, aby jezkovy bylo toto zakazano. Nasla by se zde mezi ctenarstvem podpora pro petici za nepublikovani autora jezka? Pokud by signataru bylo hodne, redakce by se timto projevem nespokojenosti ctenaru uz snad zabyvala. Nabizim, ze petici zformuluji, zrealizuji a odevzdam.

Bacsa

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #173 kdy: 12. 12. 2018, 00:14:17 »
Myslim, ze se zde spousta lidi shodne, ze jezkovy clanky by na rootu vychazet nemely. Duvody zde byly jiz velmi podrobne rozebrany. Za mne bych vypichl hlavne nepodlozene myslenkove eskapady, do kterych se jezek pousti ve svych vyplodech hodnych maximalne zapadleho blogu. Nikdo z redakce pod jezkovym poslednim clankem nereagoval na mou vyzvu, aby jezkovy bylo toto zakazano. Nasla by se zde mezi ctenarstvem podpora pro petici za nepublikovani autora jezka? Pokud by signataru bylo hodne, redakce by se timto projevem nespokojenosti ctenaru uz snad zabyvala. Nabizim, ze petici zformuluji, zrealizuji a odevzdam.
Kdyby měla redakce reagovat na každý blábol kdejakého slaboduchého čtenáře, nedělá nic jiného. Správné je ignorovat.

O.

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #174 kdy: 12. 12. 2018, 00:45:07 »
Myslim, ze se zde spousta lidi shodne, ze jezkovy clanky by na rootu vychazet nemely. Duvody zde byly jiz velmi podrobne rozebrany. Za mne bych vypichl hlavne nepodlozene myslenkove eskapady, do kterych se jezek pousti ve svych vyplodech hodnych maximalne zapadleho blogu. Nikdo z redakce pod jezkovym poslednim clankem nereagoval na mou vyzvu, aby jezkovy bylo toto zakazano. Nasla by se zde mezi ctenarstvem podpora pro petici za nepublikovani autora jezka? Pokud by signataru bylo hodne, redakce by se timto projevem nespokojenosti ctenaru uz snad zabyvala. Nabizim, ze petici zformuluji, zrealizuji a odevzdam.

Vzdyt to prece nemusite cist. To je vyhradne zalezitost redakce, jake clanky a od koho bude publikovat. To je asi jako kdybych se rozciloval, ze Lidove noviny, do kterych kdysi psal Capek, Polacek, Bass.. tak nyni vlastni Babis a ja psal do redakce, aby prestali psat clanky na podporu Babise. By se mi vysmali. A to nemluvim o ruznych Aeroflotech apod...


Oopo

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #175 kdy: 12. 12. 2018, 01:40:16 »
Citace: Velky cykloturista link=topic=17791.msg298555#msg298555
Opravdu nejsem rad, ze pise jak pise ty svy uvahy.
....
A co je nám potom?
...
Proc? To je povinnost?
.....
No jistě, kritizovat umí kdejaky hovadko, ale něco vytvořit málokdo...
.....
Vidis, a ja si nemyslym, ze to splnuje uroven "slusny" ani nahodu.
.....
No a myslet i nemyslet= nic nevědět
.....
To ti nikdo nebere a nebudu se kvuli tomu do tebe prece navazet.

A to já zas jo... Velký cykloturisto, váš úžasný názor je  asi jediný správný co?  Bohužel nikoho nezajímá. Nic jsi nedokázal, nikdo tě nevolil, tak nemáš právo soudit...

K>

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #176 kdy: 12. 12. 2018, 11:36:05 »
Fascinuji me lide kteri se jezka zastavaji. To vam opravdu nevadi, ze micha fakta se svymi pojmy a dojmy? Ta dnesni zpravicka o IMAX VR je toho krasnym prikladem. Odsoudil technologii jen proto, ze jedna firma zavira, a jezek ani netusi proc to zavira. Duvodu mohlo byt bambilion, ale jezek ma jasno - spatna technologie.

Lol Phirae

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #177 kdy: 12. 12. 2018, 12:07:10 »
Fascinuji me lide kteri se jezka zastavaji. To vam opravdu nevadi, ze micha fakta se svymi pojmy a dojmy?

Já se Ježka nezastávám, já ti jasně píšu, že dostáváš kvalitu odpovídající ohodnocení autora a hekání zde na tom nic nezmění. Grafomanské solitérní magory (myšleno samozřejmě pozitivně) jako Tišnovský, které to neživí a pojímají ty články jako poznámky při práci nebo učení se něčeho nového, pochopitelně nemůžeš brát jako standard...

asd

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #178 kdy: 12. 12. 2018, 12:11:53 »
No ono to ma 2 roviny. Jedna je taka ze Jezko ako autor stoji za staru belu. Ako na cdr tak aj tu je to o tom istom. Fakt je ze Jezko si vymysla reps. prezentuje svoje dojmi ako fakty. Fakt tiez je ze ho cast uzivatelov nema rada.
Problem je ale druha rovina. Root.cz ma moznost aj "predplatneho/prispevku" ci co to je. Ty uzivatelia podporuju root preto lebo im ponuka co potrebuju. Teda ak uzivatelia pindaju na Jezka nebolo by od veci sa zamysliet ci tento autor ma zmysel a ci je naozaj prinosom alebo len generator textu. Ja osobne preferujem aj ked menej clankov ale zato kvalitnych. Jezko generuje kopu odpadu. A to je druha rovina. Krcmar a 7 riaditelov + armada ostatneho personalu proste potrebuje vyplatu kazdy mesiac. Financie generuju okrem ineho aj s reklamy teda cim viac obsahu tym viac uzivatelov pride = viac predanej reklami a to za cenu aj toho ze najme Jezka lebo dobre vie aku kontroverziu vyvola.

Mrazik

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #179 kdy: 12. 12. 2018, 12:32:32 »
Už to bylo v komixu