Co kdo víte o arboletu ?

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #45 kdy: 15. 03. 2016, 14:05:09 »
nevím jak to vůbec můžete srovnávat, opravdu k smíchu  :D :D :D
To je dobře, smích prodlužuje život!


marcipanovy panak

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #46 kdy: 15. 03. 2016, 14:17:42 »
hlavne potrebujes porad nasobit po prohre a kasina maji vzdy mistnost ohranicenou vysi sazky - napr. sazky mozne od 20$ - 200$... dvojnasobkama se tam dostanes hrozne rychle, tzn. po par prohrach bys potrbeoval vsadit napr. 400$ ale uz to nepujde

i

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #47 kdy: 15. 03. 2016, 14:27:42 »
Každopádně to co uváději jako zdroj, technicky možné je, i důvodů k anonymitě je dost a není to jen možnost zmizet s penězi bezestop. Jen mi chybí ten motiv, proč to dávat lidem ?

Spíš bych čekal že na světě budou stovky vzájemě si konkurujicích robotů snažících se POTICHU vytěžit tento zdroj a že úspěch chaoticky padá jen na ty nejrychlejší.

Nemůže to být například tím, že díky vkladům ostatních mohou dělat arbitráže s o to více prostředky? A z jejich peněz udělají více, než jim slíbí v neměnných procentech, tzn. že z jejich peněz mají také výnos (dle výhody dané arbitráže).. Nikdo přeci nedělá nic zadarmo :-) Spíš bych se obával toho, že až arbitráže ztratí tolik na výhodě, a jejich zisky klesnou že jejich výdělek bude stejně velký (či menší) jako výdělek lidí, tak by mohli jít procenta dolů.

Pokud by šla jen procenta dolu ale peníze by bylo možné bybrat, tak to by ještě tolik nevadilo. I to co jim zůstane, pokud lidem daji zadarmo 3% měsíčně bych viděl v pohodě, Rozhodně to může být motiv.

Pokud je tato varianta pravdivá, tak šikulová odladili robota a potřebují ho nakrmit kapitálem,
Pokud to opravdu funguje tak bych se nedivil kdyby takových skupin bylo víc,
Pokud takových skupin existuje víc, tak asi mezi sebou soutěží, měla by se odehrávat evoluce, ta by měla ten zdroj vyčerpat.

Je možné někde sehnat historie cen bitcoinu z různých směnáren ? třeba by se něco našlo v historii těchto rozdílů.



i

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #48 kdy: 15. 03. 2016, 14:38:26 »
Každopádně to co uváději jako zdroj, technicky možné je
Technicky je možné na ruletě tisíckrát po sobě náhodně tipnout správné číslo.

To právě technicky možné není, (1/37)^1000 je technicky s docela slušnou jistou nula,




Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #49 kdy: 15. 03. 2016, 15:10:39 »
To právě technicky možné není, (1/37)^1000 je technicky s docela slušnou jistou nula,
Ale není to nula, proto je to možné. A je to přibližně tak zhruba stejná pravděpodobnost jako že tohle není scam.


Dan

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #50 kdy: 15. 03. 2016, 15:10:52 »
Jsem už taky nějaký pátek člen Arboletu a opravdu jen koukám, co tu místní "experti" a jiní vydlabanci, co si zrovna přečetli na wikipedii, co to ten bitcoin vlastně je a už o tom hromadu věcí vědí, dokáží vyplodit za nesmysly. Nikdy žádná investice není bez rizika, ale bez toho není ani zisk, tak prosím neodsuzujte něčí projekt jen díky Vaší extrémní neznalosti, nikdo Vás do Arboletu cpát peníze nenutí.

A jak už tu někdo moudře řekl, otázka zněla, zda má někdo negativní zkušenost, má? Nemá. Tak přestaňte hloupě žvatlat a nedělejte ze sebe blbce na veřejném fóru.

Lol Phirae

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #51 kdy: 15. 03. 2016, 15:28:02 »
Áááááá, fanklub se slézá. Vždycky když si takhle někdo zpětně dohledá tyhle diskuse poté, co letadlo spadne, tak to je ohromně zábavné čtení.  ;D

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #52 kdy: 15. 03. 2016, 15:28:42 »
Nikdy žádná investice není bez rizika
kromě Arboletu:

Citace
Z tohoto důvodu bude vždy rozdíl v kurzech a tím můžeme garantovat výnos. V každém případě, pokud by přišel konec světa, burzy skončili a my nevymysleli jiný způsob, jak provádět arbitráže např. s pekelnou měnou proti božské, tak cyklus obchodů stáhneme, zákazníky vyplatíme a nikdo nepřijdete ani o korunu.

Ne, to není sen, ale ARBOLET.

Pepa

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #53 kdy: 15. 03. 2016, 15:38:11 »
A tohle je taky podvod?
http://www.start-up365-czech.com/Pages/Top10/Ultimate4Trading/czech.php?affiliateid=7256&subaffiliateid=sp365&zone=etCZweb&utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget

Myslím si, že tazatel je pisatel těchto textů:
https://www.facebook.com/arboletutopie/?fref=nf a http://arboletutopie.blog.cz/1603/uspesny-vyber-penez
kde marně hledá nějaké "ale". Také uvádí že si s podporou dost komunikoval, ovšem tuto komunikaci zveřejnit nechce. Jak na blogu a i na facebooku je v komentáři vyzýván k uveřejnění této komunikace, zatím bez úspěchu. Proč?

Padlo tu taky slovo "lichva" - podívete se sem https://www.zaplo.cz/wp-content/uploads/2016/01/price_list.pdf (20000 pujčka na 30 dní a vrátí se o 4600 víc a nikomu to nevadí)

Letadlo - jestli je to letadlo, tak hodně špatně vedený. Pokud vím, tak v letadle se nabírá hodně nových uživatelů, zde se čeká. Nebo se někdo z diskutujících hned zaregistroval? Vklady dle uvážení, žádné vstupní poplatky.

Zaznělo zde i slovo jistota, jistý vklad co si pod tím mám představit? Úspory na běžným účtu nebo termínovaném, nebo podílové listy, či strožok na kterým spím? V Řecku, na Krymu taky měli jistoty a kde je mají teď?

S pozdravem člen Arboletu.

Lol Phirae

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #54 kdy: 15. 03. 2016, 15:38:53 »
Mimochodem. Arbolet ... Slavnej soude, dyť jsme to těm blbcům říkali i v názvu.  ;D ;D ;D

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #55 kdy: 15. 03. 2016, 15:41:45 »
Celé to je jen nedorozumění!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Arboretum


Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #57 kdy: 15. 03. 2016, 16:16:14 »
Zaznělo zde i slovo jistota, jistý vklad co si pod tím mám představit?
To se musíš zeptat Arboletu, co si představují pod tím, že anonym "garantuje výnos".

Řancha

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #58 kdy: 15. 03. 2016, 16:39:28 »
Tady je to skutečně jeden větší odborník, než druhý.  :)

Zamyslel se tady alespoň někdo nad tou možností, že by to ti kluci mysleli skutečně vážně a nechtěli nikoho okrást? Proč jim to teď vlastně vnucujete? Přijde mi to, že si to snad i přejete, aby jste si mohli utvrdit své představy o zvráceném světě, kde se Vás naprosto každý snaží ojebat. Takže než dát něčemu šanci, tak rovnou zatratit a hodit do pytle se všemi podvody.

Všichni tady jenom házejí, kde, kdo, koho a kdy podvedl a tudíž má být Arbolet taky podvod. Může, ale přeci taky nemusí. Někteří tady ale mají hned jasno po přečtení hlavní stránky a předhánějí se v tom, aby právě oni mohli jednou říct: A já jsem to říkal! S tímto přístupem by se ale snad nikdy nemohlo prosadit nic nového.

Finance chci mít uložené tam, kde tomu mohu věřit a ne pouze na základě nějakého usměvavého obličeje z reklamy. Rozhodně ne v bance - tam už mám špatných zkušeností dost. Je to pro mě zajímavá investice. Podpora vždy reaguje i na otázky, které se ani BTC netýkají a Arbovinky se mi moc líbí. Jsem člen, protože jim důvěřuji a nikdy mě nezklamali. Kamenujte mě za to, jako kdybych tím vám ubližoval.

Ohledně toho garantování výnosu, tak je to investice jako každá jiná, tudíž riziková. Oni řekli, že garantují ta procenta, která mají napsaná. Když se jich ale zeptáte, tak přiznali, že pokud by se jim výnosy snížili, tak je budou muset snížit i členům. Jinak by to nešlo.

Proč tady pořád používáte jako argument, že jsou anonymní? Když to víte vy po přečtení hlavní stránky, tak to vědě asi i všichni členové. Tohle přece říkají i sami, píšou to všude a před přijetím se každého ptají, jestli s tím souhlasí.

Měli bychom se jako BTC komunita spíš spojit a ne se tady hádat, jako malé děti a předhazovat si svoje domněnky. Má osobní zkušenost je zkrátka pozitivní.

Lol Phirae

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #59 kdy: 15. 03. 2016, 16:44:03 »
Měli bychom se jako BTC komunita spíš spojit

Já se teda k žádné BTC ani jiné cryptoměnové sektě nehlásím, sorry.