Co kdo víte o arboletu ?

Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #60 kdy: 15. 03. 2016, 16:54:46 »
Kdo nadává, jenom škodí bitcoinu, tím že budeme nadávat bitcoinu fakt nepomůžeme a lidi si to budou pamatovat


Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #61 kdy: 15. 03. 2016, 16:57:43 »
Kdybyste radši o bitcoinu napsali nějaký článek, nebo něco přeložili a zveřejnili, pomohli byste víc. Ať je to Arbolet nebo Bitcoin..

Lol Phirae

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #62 kdy: 15. 03. 2016, 17:07:40 »
pomohli byste víc.

Komu/čemu??? A proč bych to měl dělat???  :o ???

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #63 kdy: 15. 03. 2016, 17:11:16 »
S tímto přístupem by se ale snad nikdy nemohlo prosadit nic nového.
Ale houby z voctem. Nové věci ať se prosazují co nejvíc a co nejrychleji! Ale ať jsou to věci pravdivé, poctivé a ať za nimi stojí někdo, kdo se s nimi nebojí spojit svoje jméno a svou zodpovědnost.

Tj. v tomhle případě:

--------
milí potenciální zákazníci, moje jméno je Lojza Vopička, s tradingem mám ty a ty zkušenosti a se svým týmem vám nabízím tuto službu: dejte nám peníze, my s nimi budeme dělat arbitráže a ono to s vysokou pravděpodobností něco hodí. Nemůžeme to garantovat, ale tady máte odhad ziskovosti podle metodiky XYZ: ...

(patička s obvyklými disclaimery, odkaz na záznam v obchodním rejstříku atd.)
--------

Když u nás budou jak houby po dešti růst nějaké obskurní krávoviny, tak se nikam neposuneme. Ba naopak zůstaneme na divokém Východě.

marcipanovy panak

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #64 kdy: 15. 03. 2016, 17:11:33 »
Měli bychom se jako BTC komunita spíš spojit

Já se teda k žádné BTC ani jiné cryptoměnové sektě nehlásím, sorry.
tak tady ty vole nerozumuj  :D :D neni nakonec podle tebe jeste sam o sobe bitcoin a kryptomeny nejake ponzi schema?  ;D ;D ty ve vsem vidis problem ze by sis mel vytahnout hlavu z zadek a rozhlidnout se :D :D


Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #65 kdy: 15. 03. 2016, 17:12:34 »
Bitcoinu a bitcoinové komunitě můžete takto pomoct, aby lidi věděli, co pro ně bitcoin nebo kryptoměny budou znamenat, ignorovat pokrok není chytré

marcipanovy panak

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #66 kdy: 15. 03. 2016, 17:13:53 »
Měli bychom se jako BTC komunita spíš spojit

Já se teda k žádné BTC ani jiné cryptoměnové sektě nehlásím, sorry.
tak tady ty vole nerozumuj  :D :D neni nakonec podle tebe jeste sam o sobe bitcoin a kryptomeny nejake ponzi schema?  ;D ;D ty ve vsem vidis problem ze by sis mel vytahnout hlavu z zadek a rozhlidnout se :D :D

"z zadek" ?? to me to tady jeste cenzuruje? Super  ;D ;D ;D

JSH

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #67 kdy: 15. 03. 2016, 17:17:03 »
Kdo nadává, jenom škodí bitcoinu, tím že budeme nadávat bitcoinu fakt nepomůžeme a lidi si to budou pamatovat
Jak bitcoinu? Ten je tady jenom jako křoví. Tohle by smrdělo úplně stejně i kdyby obchodovali v korunách nebo smradlavých fuseklích.

Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #68 kdy: 15. 03. 2016, 17:17:14 »
S tímto přístupem by se ale snad nikdy nemohlo prosadit nic nového.
Ale houby z voctem. Nové věci ať se prosazují co nejvíc a co nejrychleji! Ale ať jsou to věci pravdivé, poctivé a ať za nimi stojí někdo, kdo se s nimi nebojí spojit svoje jméno a svou zodpovědnost.

Tj. v tomhle případě:

--------
milí potenciální zákazníci, moje jméno je Lojza Vopička, s tradingem mám ty a ty zkušenosti a se svým týmem vám nabízím tuto službu: dejte nám peníze, my s nimi budeme dělat arbitráže a ono to s vysokou pravděpodobností něco hodí. Nemůžeme to garantovat, ale tady máte odhad ziskovosti podle metodiky XYZ: ...

(patička s obvyklými disclaimery, odkaz na záznam v obchodním rejstříku atd.)
--------

Když u nás budou jak houby po dešti růst nějaké obskurní krávoviny, tak se nikam neposuneme. Ba naopak zůstaneme na divokém Východě.

Někdo považuje za garanci disclaimery, někdo zase Obchodní rejstřík, někdo považuje za garanci PR články v médiích, někdo považuje za garanci slovo manželky a někdo třeba masku Guye Fawkse. a KAŽDÝ SI MŮŽE VYBRAT co bude jeho garance.

JSH

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #69 kdy: 15. 03. 2016, 17:19:35 »
Někdo považuje za garanci disclaimery, někdo zase Obchodní rejstřík, někdo považuje za garanci PR články v médiích, někdo považuje za garanci slovo manželky a někdo třeba masku Guye Fawkse. a KAŽDÝ SI MŮŽE VYBRAT co bude jeho garance.
Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom garance?

Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #70 kdy: 15. 03. 2016, 17:20:51 »
Kdo nadává, jenom škodí bitcoinu, tím že budeme nadávat bitcoinu fakt nepomůžeme a lidi si to budou pamatovat
Jak bitcoinu? Ten je tady jenom jako křoví. Tohle by smrdělo úplně stejně i kdyby obchodovali v korunách nebo smradlavých fuseklích.
Komunita Arbolet má silné spojení se slovem Bitcoin. Myslíte si, že si lidi spojení nezapamatují? Oni si ho zapamatují a pak si vzpomenou, tam říkali že Bitcoin se používá na něco špatného, takže je špatný.

Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #71 kdy: 15. 03. 2016, 17:28:04 »
Někdo považuje za garanci disclaimery, někdo zase Obchodní rejstřík, někdo považuje za garanci PR články v médiích, někdo považuje za garanci slovo manželky a někdo třeba masku Guye Fawkse. a KAŽDÝ SI MŮŽE VYBRAT co bude jeho garance.
Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom garance?
Garance je pro mě slib, že někdo dostojí svého slova. Zálaží jenom na mě, jak moc velkou důvěru tomu garantujícímu dám. Jestli to myslíte, do čeho investuji já ("co si představuju pod takovým slovem garance"), tak vám to klidně napíšu v procentech, kolik kde mám (vše přepočtené na Kč a zaokrouhlené nahrubo).
Nemovitosti 60%
Bitcoin 5%
Akcie 12%
Komodity 15%
Dluhopisy 8%




Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #72 kdy: 15. 03. 2016, 17:29:09 »
Někdo považuje za garanci disclaimery, někdo zase Obchodní rejstřík, někdo považuje za garanci PR články v médiích, někdo považuje za garanci slovo manželky a někdo třeba masku Guye Fawkse. a KAŽDÝ SI MŮŽE VYBRAT co bude jeho garance.
Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom garance?
Garance je pro mě slib, že někdo dostojí svého slova. Zálaží jenom na mě, jak moc velkou důvěru tomu garantujícímu dám. Jestli to myslíte, do čeho investuji já ("co si představuju pod takovým slovem garance"), tak vám to klidně napíšu v procentech, kolik kde mám (vše přepočtené na Kč a zaokrouhlené nahrubo).
Nemovitosti 60%
Bitcoin 5%
Akcie 12%
Komodity 15%
Dluhopisy 8%

Co je garance pro vás?

JSH

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #73 kdy: 15. 03. 2016, 17:32:25 »
Komunita Arbolet má silné spojení se slovem Bitcoin. Myslíte si, že si lidi spojení nezapamatují? Oni si ho zapamatují a pak si vzpomenou, tam říkali že Bitcoin se používá na něco špatného, takže je špatný.
Tak to by si arboletadláři měli rozmyslet a nekazit bitcoinu pověst 8)

Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #74 kdy: 15. 03. 2016, 17:35:46 »
To by si měli rozmyslet především všichni, kdo se navzájem obviňují bez skutečných argumentů.