Co kdo víte o arboletu ?

Pavel Mynar

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #30 kdy: 15. 03. 2016, 05:44:48 »
Vím že na netu existuje velké množství podvodných firem ale také firmy férové . Odlišit zrno od plev dokáže pouze čas . Takže plivání po Arboletu je předčasné a nejvíc plivou ti co se o tom někde dočetli a nebo NĚKDE OD NĚKOHO NĚCO SLYŠELI . Až s tím budete PLIVÁLCI mít osobní negativní zkušenosti tak v klidu kydejte na projekt i hnůj . Ted bych se těchto debat zda je či není Arbolet podvod vyvaroval . Moje osobní zkušenost je 1+ okamžitá reakce podpory na otázky rychlé převody jak vklad tak i VÝBĚR což u jiných společností až tak rychlé není . Je to můj názor jako názor investora a je nás takových víc a 3 % měsíčně zisku no to nepovažuji za nemožné . Takže víc číst než začnete kydat .  :)


Zee Prime

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #31 kdy: 15. 03. 2016, 07:06:27 »
Chce se mi brečet nad Vašimi znalostmi češtiny, ekonomie a financí. Takže to vezmu popořádku:
1) Arbolet využívá arbitráže, nikoli spekulace. Arbitráž využívá různých cen na různých trzích ve stejný čas (včetně kurzových rozdílů měn). Tzn. že ve stejnou sekundu na jednom trhu nakoupí a na druhém prodá. Pokud je prodejní cena mínus nákupní cena mínus transakční poplatky zisk, tak se obchod uskuteční, jinak ne. BEZ RIZIKA! Trh s bitcoinem je velmi mladý a příležitostí je tam dost, ne jako na Forexu, nebo na burzách.
2) U Arboletu jsem od chvíli, co vylezli "na světlo" a i s mými finančními zkušenostmi mě dokázali přesvědčit, že na to mají. Vše, co zatím psali do sebe dokonale zapadá.
3) Vybíral jsem přes 20 000,- a bez problémů.
4) Chápu, že planě pindat na diskusích je český národní sport, ale někdy si to fakt chce sehnat informace, než být za hlupáka...

Nevyplním

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #32 kdy: 15. 03. 2016, 08:31:40 »
Ohledně toho manipulování s btc, že tvrdíte, že je to na jednom místě a nic se s tím neděje (viz. i ten simplecoin)... Pozval mě do toho známej a jelikož mám s bitcoinem zkušenosti, tak jsem si to ověřil. Z adresy, kam jsem to poslal, putovaly btc asi za týden pryč. Vybírat jsem zkusil po 2 měsících a btc mi přišly z úplně jiné adresy. Stejně jsem t porovnal s kamarádovými a tomu také odešly z jeho adresy na jiné. Když jsem projel transakce z těch adres, tak mohu s plným svědomím říci, že to tam jen tak nestojí (ani s to nepřelejvá na jednu adresu, ze který by pak šly výplaty).

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #33 kdy: 15. 03. 2016, 08:53:13 »
1) Arbolet využívá arbitráže, nikoli spekulace. Arbitráž využívá různých cen na různých trzích ve stejný čas (včetně kurzových rozdílů měn). Tzn. že ve stejnou sekundu na jednom trhu nakoupí a na druhém prodá. Pokud je prodejní cena mínus nákupní cena mínus transakční poplatky zisk, tak se obchod uskuteční, jinak ne. BEZ RIZIKA!
1. Není to "ve stejný čas". Jestliže nakoupím na trhu T1 s vidinou, že na trhu T2 prodám, doufám v to (chceme-li "spekuluji na to"), že celá transakce proběhne rychleji, než se cena na trhu T2 zvýší nad moji nákupku. Čili žádné "BEZ RIZIKA". Riziko je v tom, že to někdo udělá rychleji než já.

2. Provozovatelé nemůžou VĚDĚT, že vhodných příležitostí bude dost, čili nemůžou nic GARANTOVAT. Můžou v to jenom doufat (chceme-li "spekulovat na to") a chytat hejly na vzdušné zámky.

Chce se mi brečet nad Vašimi znalostmi češtiny, ekonomie a financí.
:))

i

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #34 kdy: 15. 03. 2016, 09:10:17 »
Je to smutné, čekal bych víc věcnosti na rootu.

Původní otázka byla zda máte, nebo znáte někoho s negativní zkušeností.

Odpověď?
Negativní zušenost ani jedna, za to neskutečná hromada jasnovědců :-)

Druhá otázka byla zda pokud máte účet, by jste byli ochodtni zveřejnit adresy vkladu a výběr pro případnou anaýzu.

Odpověď ?
    :-)

Ještě někdo chce projevit své jasnovědné schopnosti ?




i

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #35 kdy: 15. 03. 2016, 09:50:18 »
1) Arbolet využívá arbitráže, ....
1. Není to "ve stejný čas". Jestliže nakoupím na trhu T1 s vidinou, že na trhu T2 prodám, doufám v to (chceme-li "spekuluji na to"), že celá transakce proběhne rychleji, než se cena na trhu T2 zvýší nad moji nákupku. Čili žádné "BEZ RIZIKA". Riziko je v tom, že to někdo udělá rychleji než já.

2. Provozovatelé nemůžou VĚDĚT, že vhodných příležitostí bude dost, čili nemůžou nic GARANTOVAT. Můžou v to jenom doufat (chceme-li "spekulovat na to") a chytat hejly na vzdušné zámky.

1.Pokud budou mít dostatečné rezervy ve všech zůčastněných měnách, tak to mohou provést v jeden okamžik, nebo alespoň s tak malým odstupem že pravděpodobnost změny je nepatrna, nemusí čekat než se jim na jednom konci potvrdí transakce a hned mohou prodávat na konci druhém.

2.Riziko bych viděl spíš v tom, že slibují stabilní úrok, ty rozdíly mezi trhy se mohou jednou vyčerpat.


Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #36 kdy: 15. 03. 2016, 10:10:13 »
1.Pokud budou mít dostatečné rezervy ve všech zůčastněných měnách, tak to mohou provést v jeden okamžik, nebo alespoň s tak malým odstupem že pravděpodobnost změny je nepatrna, nemusí čekat než se jim na jednom konci potvrdí transakce a hned mohou prodávat na konci druhém.
Tak to je samozřejmé. Pointa je ale v tom, že nenulový čas implikuje riziko. Čili označení "bez rizika" je prostě a jednoduše nepravda.

Pravděpodobnost změny je nepatrná? Ok, tak to budeme dělat všichni, všichni na tom vyděláme a nikdo nebude muset pracovat. Super, ne?

Problém je samozřejmě v tom, že na tom může vydělat jenom těch pár, kteří při každé takové operaci přijdou jako první. Ostatní ostrouhají a jsou ve ztrátě. Nevím, proč by zrovna Arbolet měl být ten, kdo přijde první.

2.Riziko bych viděl spíš v tom, že slibují stabilní úrok, ty rozdíly mezi trhy se mohou jednou vyčerpat.
No dyť to je podstatou toho bodu, na kterej reaguješ.

atarist

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #37 kdy: 15. 03. 2016, 10:29:00 »
Je to smutné, čekal bych víc věcnosti na rootu.

Původní otázka byla zda máte, nebo znáte někoho s negativní zkušeností.

Odpověď?
Negativní zušenost ani jedna, za to neskutečná hromada jasnovědců :-)

Ještě někdo chce projevit své jasnovědné schopnosti ?

Tak až tady položíš otázku typu: "jaké máte zkušenosti s ruskou ruletou?" a lidi ti začnou odpovídat stylem "tyjo to se mi nezdá, do toho bych nešel", tak taky budeš myslet, že to jsou jenom jasnovědci?

Podle mě pravděpodobnost, že je to letadlo, se blíží ke 100%, a tady ti zkušenost lidí nepomůže. Zkušenost = zážitek z minulosti. Ten u letadla musí být vždy perfektní, protože až do poslední chvíle musí převažovat pozitivní zkušenosti. O to větší je potom ten zlom.

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #38 kdy: 15. 03. 2016, 10:39:48 »
Je to smutné, čekal bych víc věcnosti na rootu.

Původní otázka byla zda máte, nebo znáte někoho s negativní zkušeností.

Odpověď?
Negativní zušenost ani jedna, za to neskutečná hromada jasnovědců :-)

Ještě někdo chce projevit své jasnovědné schopnosti ?

Tak až tady položíš otázku typu: "jaké máte zkušenosti s ruskou ruletou?" a lidi ti začnou odpovídat stylem "tyjo to se mi nezdá, do toho bych nešel", tak taky budeš myslet, že to jsou jenom jasnovědci?

Podle mě pravděpodobnost, že je to letadlo, se blíží ke 100%, a tady ti zkušenost lidí nepomůže. Zkušenost = zážitek z minulosti. Ten u letadla musí být vždy perfektní, protože až do poslední chvíle musí převažovat pozitivní zkušenosti. O to větší je potom ten zlom.

Husy mají taky doboru zkušenost s lidmi.... do Martina  :D

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #39 kdy: 15. 03. 2016, 10:59:25 »
Vím že na netu existuje velké množství podvodných firem ale také firmy férové . Odlišit zrno od plev dokáže pouze čas . Takže plivání po Arboletu je předčasné a ...

Chce se mi brečet nad Vašimi znalostmi češtiny, ekonomie a financí. Takže to vezmu popořádku:
1) Arbolet využívá arbitráže, nikoli spekulace. ...

...

 ;D  ;D  :D

Nepátrej ve snáři,
Neptej se hvězd,
Kdy štěstí zazáří,
Kdy začne kvést,
Zítra tě probudí tvůj velký den,
Své chmury zahubíš,
Splníš svůj sen.

https://www.youtube.com/watch?v=c2FGi9pvLW4


i

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #41 kdy: 15. 03. 2016, 11:17:34 »
Každopádně to co uváději jako zdroj, technicky možné je, i důvodů k anonymitě je dost a není to jen možnost zmizet s penězi bezestop. Jen mi chybí ten motiv, proč to dávat lidem ?

Spíš bych čekal že na světě budou stovky vzájemě si konkurujicích robotů snažících se POTICHU vytěžit tento zdroj a že úspěch chaoticky padá jen na ty nejrychlejší.


lost-in-space

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #42 kdy: 15. 03. 2016, 12:06:49 »
Každopádně to co uváději jako zdroj, technicky možné je, i důvodů k anonymitě je dost a není to jen možnost zmizet s penězi bezestop. Jen mi chybí ten motiv, proč to dávat lidem ?

Spíš bych čekal že na světě budou stovky vzájemě si konkurujicích robotů snažících se POTICHU vytěžit tento zdroj a že úspěch chaoticky padá jen na ty nejrychlejší.

Nemůže to být například tím, že díky vkladům ostatních mohou dělat arbitráže s o to více prostředky? A z jejich peněz udělají více, než jim slíbí v neměnných procentech, tzn. že z jejich peněz mají také výnos (dle výhody dané arbitráže).. Nikdo přeci nedělá nic zadarmo :-) Spíš bych se obával toho, že až arbitráže ztratí tolik na výhodě, a jejich zisky klesnou že jejich výdělek bude stejně velký (či menší) jako výdělek lidí, tak by mohli jít procenta dolů.

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #43 kdy: 15. 03. 2016, 12:40:57 »
Každopádně to co uváději jako zdroj, technicky možné je
Technicky je možné na ruletě tisíckrát po sobě náhodně tipnout správné číslo.

Ales

Re:Co kdo víte o arboletu ?
« Odpověď #44 kdy: 15. 03. 2016, 13:31:18 »
V ruletě je přeci nevýhoda přem dana. nula, tedy 1/37, tam svou nevyhodu znate přesně, nevím jak to vůbec můžete srovnávat, opravdu k smíchu  :D :D :D