Poslední příspěvky

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Sítě / Re:IPv6 a Pilsfree
« Poslední příspěvek od neregistrovany kdy Dnes v 10:27:17 »
Vyměnit technického radního a technika.

Vtip je v tom že orgány spolku nejsou nomenklatura, nýbrž volená funkce
22
Odkladiště / Re:Zkušenosti s vpsFree.cz a Kubernetes
« Poslední příspěvek od AmorCZ kdy Dnes v 10:18:31 »
Používám pro monitoring ze zahraničí VPS u netcup.com https://www.netcup.com/en/server/vps a naprostá spokojenost. Rychlost disků je neuvěřitelná a cena také. Jinak mám vše na vlastním železe.
23
Odkladiště / Re:Zkušenosti s vpsFree.cz a Kubernetes
« Poslední příspěvek od ogdru6jahad kdy Dnes v 10:04:50 »
vps mam na hukot.net a jsem spokojen.
sam mas plne v rukou virtualni stroj, tak si tam muzes nasadit i svoje iso, predpokladam, ze dneska uz vps umoznuji i vlastni iso s distribuci. a pak si tam doinstalujes co chces.
24
Vývoj / Re:AttributeError: module 'ssl' has no attribute 'wrap_socket'
« Poslední příspěvek od MaBo kdy Dnes v 10:00:05 »
Moc díky za info.
25
Hardware / Re:Nákup nového serveru s limitem do 50 tisíc Kč
« Poslední příspěvek od Pavel... kdy Dnes v 08:59:43 »
o není jen o úmyslný trestný činnosti, alébrž i o správních deliktech a zanedbání ZÁKONEM ULOŽENÝCH povinností při...

Je celkom vtipne pozorovat, ako si niekto z korporatu kde pravnik s nahodnym pravnym nazorom je najdolezitejsia figurka, si mysli, ze tak musi fungovat cely svet.

Navrhujem, aby ste otvorili oci a pozreli sa mimo svoju bublinu.
26
Windows a jiné systémy / Re:Windows 10 a neúspěšné spojení na Sambu
« Poslední příspěvek od Standa Blábol kdy Dnes v 08:48:21 »
V konzoli "net use"
A pro to, co nechces, "net use /DELETE"

Google a ChatGPT jsou tvoji pratele.
27
Odkladiště / Zkušenosti s vpsFree.cz a Kubernetes
« Poslední příspěvek od Martin12 kdy Dnes v 08:41:33 »
Zdravím komunitu,

jsem ve fázi rozhodování ohledně výběru vhodného VPS poskytovatele a zvažuju, že bych šel do VPSFree.cz. Má někdo z vás osobní zkušenosti s jejich službami, konkrétně co se týče stability, výkonu a podpory? Jaké jsou vaše celkové dojmy?

Dále zvažuji nasazení Kubernetes na VPSFree. Máte doporučení na distro pro Kubernetes?

Budu rád za vaše doporučení nebo zkušenosti!

Díky předem!
28
Hardware / Re:Nákup nového serveru s limitem do 50 tisíc Kč
« Poslední příspěvek od Marek Staněk kdy Dnes v 07:42:10 »
Nepleťte si pojmy s dojmy, na to jsem se taky neptal. Vy a ten druhý autista si tady pojedete svojí linku a já na vás už reagovat nebudu, bude to tak lepší.

Jak libo, je to tvůj boj. Předpokládám že mě asi nebudeš mít odvahu oblažit informací, se kterou že to neziskovkou nemám mít nikdy níc společnýho.
29
Sítě / Re:Vodafone chce výměnu modemu pro dual-stack
« Poslední příspěvek od Zopper kdy Dnes v 07:41:43 »
Třeba Netbox měl jenom dynamickou IPv4 za příplatek, ale nikdy ne pevnou, a to i pro firmy. A za slušného ISP ho považovat šlo. Dneska už je to O2, tak se uvidí, jak to bude s veřejnými IPv4.
Já měl doma pevnou IPv4 od Netboxu někdy před 15 až 5 rokama (dlouho). A teď znovu poslední 3 roky už pod Nej. A nevybavuji si, že by se kdykoliv během platnosti smlouvy změnila. O2 mi ji zatím nevzalo, tak uvidíme.
30
Windows a jiné systémy / Re:Windows 10 a neúspěšné spojení na Sambu
« Poslední příspěvek od Marek Staněk kdy Dnes v 07:38:34 »
Jo, nějaká taková blbina to bude, jenže když dáváš NET USE /PERSISTENT:YES nebo dáš v dialogu připojení kredence s fajfkou Uložit trvale, tak si to právě uloží kredence do tohohle nastavení a pak se to snaží otevřít spojení právě s nimi. A i když pak připojení zrušíš nebo dáš NET USE /DELETE /Y, zůstanou tam uložený.
A pak stačí aby se změnilo heslo, a i když to připojení dávno nepoužíváš, tak při každým přihlášení se to snaží to spojení znova navázat, a ten účet se v závislosti na nastaveních dokáže zamknout během 5s, protože se to vyhodnotí jako útok.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10