Má smysl se učit Cobol?

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #525 kdy: 07. 11. 2014, 11:15:07 »
Takhle funguje vsechno. Jak se naucis litat?



Žádám o udělení banu pro uživatele Lol Phirae, jehož příspěvky mi rozvrací morálku a porušují direktivy 1742 a 196156!


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #526 kdy: 08. 11. 2014, 22:56:02 »
Takhle funguje vsechno. Jak se naucis litat?



Žádám o udělení banu pro uživatele Lol Phirae, jehož příspěvky mi rozvrací morálku a porušují direktivy 1742 a 196156!

Muzes dokazat, ze jsi predtim nejakou moralku mel?

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #527 kdy: 09. 11. 2014, 14:24:50 »
Takhle funguje vsechno. Jak se naucis litat?



Žádám o udělení banu pro uživatele Lol Phirae, jehož příspěvky mi rozvrací morálku a porušují direktivy 1742 a 196156!

Muzes dokazat, ze jsi predtim nejakou moralku mel?

http://www.youtube.com/watch?v=eQNkuoOsbuE&t=2m35s

Stalin Power!

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #528 kdy: 09. 11. 2014, 18:32:06 »
Všechny je spasím. Celý svět!

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #529 kdy: 11. 11. 2014, 09:42:28 »
Například věříš, že výklad bible je snadný a jednoznačný.
Pochopeni bible je jednoduche. Bibli mame pouzit k tomu abychom uverili v Jezise a v toho kdo ho poslal. To neni nic sloziteho, i dite to dokaze.

Proto potrebujes bibli aby ses naucil bibli. Nevim proc se mne porad snazis presvedcit ze nedokazes rozumet psanemu textu.
Doteď jsem věci nechápal, ale teď jsi mi otevřel oči.
Ke správnému pochopení bible stačí správně pochopit bibli.


Vzdyt jo, precti si treba matous kapitola 21. Tam Jezis sam vysvetluje sve podobenstvi. Vzdyt je to jednoduchy, mas to tam i s vykladem. Proc mi rikas ze je tomu nemozne porozumet? Stejne jak tomu porozumeli Jezisovi posluchaci tak tomu na zaklade bible porozumis i ty. Nejsou potreba zadne skoly.

Ty ses ochoten slepe verit v bibli s tim ze se to neda dokazat ale musi se tomu slepe verit. To mi prijde jako verit 9/11. Tomu jsem neveril nikdy kdyz jsem poprve videl to CG letadlo jak zapadava do veze bez toho aby zpomalovalo nebo se deformovalo tak to jsem si rikal - tohle maj dost spatne udelany. To ze jim v nejakym zaberu temer proletelo budovou naskrz s neposkozenou kabinou to vypovida o ultra amaterech. Nejvetsi komedie byla v Shanksville a v Pentagonu - tam zadny letadlo na 100% nespadlo - nejsou trosky - nebylo letadlo - pry se vyparilo, dost odflakli pripravu. Ocekaval jsem ze si aspon sezenou nejaky dily a prepisou na nich seriovy cisla. V WTC meli pripravu lepsi, udelali impresivne vypadajici diry do veze, zadny trosky letadla uvnitr videt nebyly a pak budova spadla sama od sebe volnym padem.

Jo american ten veri uplne vsemu, to pristani na mesici taky sezrali.


Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #530 kdy: 11. 11. 2014, 10:19:11 »
nejlepší na tom je, jak všichni žerou že ten Měsíc doopravdy existuje.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #531 kdy: 11. 11. 2014, 10:25:51 »
Například věříš, že výklad bible je snadný a jednoznačný.
Pochopeni bible je jednoduche. Bibli mame pouzit k tomu abychom uverili v Jezise a v toho kdo ho poslal. To neni nic sloziteho, i dite to dokaze.

A je tento výklad jediný možný? Někdo jiný může namítnout, že Bibli máme použít také k tomu, abychom se řídili přikázánimi, která jsou v ní obsažena.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #532 kdy: 11. 11. 2014, 10:34:15 »
Pochopeni bible je jednoduche. Bibli mame pouzit k tomu abychom uverili v Jezise a v toho kdo ho poslal. To neni nic sloziteho, i dite to dokaze.

Ne "i", ale "jen" dite to dokaze. Dospely jednou zacne klast otazky a vira odpovedi neprezije.

P.S.: Pokud nekdo potrebujete uverit v Toma Sawyera, pouzijte knihu Dobrodruzstvi Toma Sawyera.

A je tento výklad jediný možný? Někdo jiný může namítnout, že Bibli máme použít také k tomu, abychom se řídili přikázánimi, která jsou v ní obsažena.

Tak Bible se da pouzit ruzne. Byli i taci, co ze stranek z Bible balili cigarety. Nektera vydani jsou totiz tistena v podstate na cigaretovem papiru. Jen si nejsem jist, jak moc dobre jim delal ten arzen v tiskarske cerni. Na druhou stranu to asi dokazuje skodlivost Bible.

hefo

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #533 kdy: 11. 11. 2014, 10:45:37 »
Jen si nejsem jist, jak moc dobre jim delal ten arzen v tiskarske cerni. Na druhou stranu to asi dokazuje skodlivost Bible.
Iste. Dokazuje to skodlivost balenia cigariet do potlaceneho papiera ;-)


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #534 kdy: 11. 11. 2014, 10:59:42 »
Jen si nejsem jist, jak moc dobre jim delal ten arzen v tiskarske cerni. Na druhou stranu to asi dokazuje skodlivost Bible.
Iste. Dokazuje to skodlivost balenia cigariet do potlaceneho papiera ;-)

Ovsem jinou knihu, nez Bibli, jsem na cigaretovem papiru nevidel. Jedna se tedy o skodlivost dost specifickou pro Bibli.

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #535 kdy: 11. 11. 2014, 11:24:42 »
Ovsem jinou knihu, nez Bibli, jsem na cigaretovem papiru nevidel. Jedna se tedy o skodlivost dost specifickou pro Bibli.

Škodlivost bible se ovšem nesmí stát důvodem, abys v bibli nevěřil:
Podobně je zřejmá škodlivost plynových komor, ale přesto v plynové komory věříme. (Dokonce v ně musíme věřit, jinak pácháme trestný čin :) )
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

Kolemjdoucí

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #536 kdy: 11. 11. 2014, 11:32:26 »
Bibli mame pouzit k tomu abychom uverili v Jezise a v toho kdo ho poslal.

To je důkaz kruhem, tato informace pochází z Bible.
Stejně tak může Lenin POWER napsat knihu PowerBible ve které se prohlásí za stvořitele vesmíru a dokazovat to tím, že v PowerBibli je to na straně 2, odstavec 3, řádek 5, tak to musí být pravda.

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #537 kdy: 11. 11. 2014, 11:52:01 »
Důkaz kruhem je plnohodnotným důkazem, pokud je použit pro dokázání pravdivosti bible. (Toto tvrzení je dokázáno v bibli.)
Tohle přece chápou i malé děti.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #538 kdy: 11. 11. 2014, 12:12:30 »
Bibli mame pouzit k tomu abychom uverili v Jezise a v toho kdo ho poslal.

To je důkaz kruhem, tato informace pochází z Bible.
Stejně tak může Lenin POWER napsat knihu PowerBible ve které se prohlásí za stvořitele vesmíru a dokazovat to tím, že v PowerBibli je to na straně 2, odstavec 3, řádek 5, tak to musí být pravda.

Vsak to tak nekteri delaji. Je to totiz vyborny bysnys. Viz Svedci Jehovovi, Scientologie a dalsi. Dokonce existovala a dost mozna jeste existuje sekta, kde bylo ukolem clena odevzdavat podstatnou castku vyplaty sekte, samozrejme na bohulibe ucely. Vytvarelo to na lidi tak silny tlak, ze jich rada spachala sebevrazdu, doufejme, ze pred spachanim potomsta, aby se ta blbost tak nesirila.

tykev

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #539 kdy: 17. 12. 2014, 10:52:34 »
Takhle funguje vsechno. Jak se naucis litat?



Žádám o udělení banu pro uživatele Lol Phirae, jehož příspěvky mi rozvrací morálku a porušují direktivy 1742 a 196156!

vypada to, ze misto banu Lol Phirae poslali do bohnic, kde dostal narizenu lecbu Cobolem, tak se sel na protest upalit na vaclavak, ze Cobol fakt ne.