Má smysl se učit Cobol?

wtf

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #510 kdy: 06. 11. 2014, 21:56:41 »
Citace
A viděl jsem jiného anděla, vystupujícího od východu slunce, majícího pečet Boha živého. Kterýž zvolal hlasem velikým na ty čtyři anděly, jimž dáno, aby škodili zemi a moři,
Řka: Neškoďte zemi, ani moři, ani stromům, dokudž neznamenáme služebníků Boha svého na čelích jejich.
I slyšel jsem počet znamenaných, sto čtyřidceti a čtyři tisíce jich znamenáno ze všech pokolení synů Izraelských.
ze kdy a od koho je ten preklad? ja tusil, ze pripisovat britanii autorstvi zelene ideologie by bylo predcasne a kratkozrake na to nema dostatecne suchy, strohy obchodne-hospodarsky regionalne-sobecky obsah.

ale jinak hezke videt, ze se pise i o me. tuhle jsem pocital kolik by stalo anihilovat atmosferu a hydrosferu na to, aby zde zavladlo rajskoplynne peroxidove peklo :-)

a protoze by byli vsichni blondati a vysmate stastni, tak by mohli i v norsku zrusit i tu jejich poblaznenou organizaci.


wtf

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #511 kdy: 06. 11. 2014, 22:37:20 »
Hádám, že tento článek je asi zasvěcený a objektivní: http://andrejruscak.blog.idnes.cz/c/400489/Jak-se-co-v-Norsku-dela-dil-treti-Barnevernet.html
Nevím, z jakých zdrojů wtf čerpal, ale jeho příspěvky mi trochu připomínají anarchistickou rétoriku.

jeses uplne mimo. k volbam chodim a muzu hrde prohlasit, ze na me plati: taxation without representation.

wtf


Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #513 kdy: 06. 11. 2014, 22:46:33 »
"víra se nedá odůvodnit nebo logicky dokázat. Prostě těm věcem věříš." To má logiku.
To je v naprostem protikladu s bibli.

V každém případě to není v protikladu s tvým myšlením.
Ty věříš věcem, které jsou evidentně nesmyslné, jenom si to nedokážeš přiznat:

Například věříš, že výklad bible je snadný a jednoznačný.
A věříš, že podle bible se musíš řídit ustanovením o oblečení aspoň od pasu po stehna, a současně se nemusíš řídit ostatními ustanoveními o způsobu oblékání.

- Jednak se sem chodíš vytahovat svým pindíkem: mám na mysli tvou představu, že ten, kdo má firmu, je víc, než ten kdo pracuje na HPP.
Je vic. Dokazal se postavit na vlastni nohy a vytvoril pracovni mista pro ty co to nedokazou.

Jednak je tvoje definice uspořádání "kdo je víc" hodně jednoduchá (a Hitler je podle ní asi nejvíc, ten vytvářel pracovní místa ještě dlouho po své smrti; ale dejme tomu, že máš na mysli pracovní místa bez vedlejších negativních efektů)
Jednak zaměstnanec může stát mnohem pevněji na svých nohách než zaměstnavatel.
Dále tvrdím, že zaměstnanec Einstein byl určitě mnohem užitečnější než ty. A dokonce díky němu vzniklo i více pracovních míst než díky tobě.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

wtf

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #514 kdy: 06. 11. 2014, 23:13:47 »
Úplně jiná kapitola pak je, jak probíhají ta řízení před soudy atd.

to, ale plati v podstate pro kazdou strukturalne vnucenou ideologii. napad to muze byt veskrze zajimavy a na rozdil od toho raskoplynneho-peroxdioveho pekla muze byt i prospesny, ale provedeni drhne, az az.


Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #515 kdy: 06. 11. 2014, 23:27:25 »
Nevím, z jakých zdrojů wtf čerpal, ale jeho příspěvky mi trochu připomínají anarchistickou rétoriku.

jeses uplne mimo. k volbam chodim

Což ale vůbec nic nemění na tom, že mi ji trochu připomínáš :D

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #516 kdy: 06. 11. 2014, 23:39:32 »
Jenomže interpretace bible založená na takovémto algoritmu je absolutně gumová.
Jde o to, že tu tvrdíš, že existuje jediný výklad bible (ten tvůj), a že k němu může dospět každý blbec. S tvým algoritmem vyloží 10 právníků věřících každý verš 30ti způsoby.
Neni absolutne gumova, je gumova jen v mezich ktere bible dovoluje. To je zasadni vyhoda oproti SZ - JE TO SVOBODA. Muzes to realizovat mnoha zpusoby.

Hezky se točíš v kruhu.
Interpretace bible závisí na "mezích, které bible dovoluje". Ty "meze, které bible dovoluje" budou asi závislé na interpretaci bible, nemyslíš?

Promiň, už mě to nebaví, opravdu si myslím, že jsi troll.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
deti
« Odpověď #517 kdy: 06. 11. 2014, 23:54:22 »
Pokud jde o ty deti tak tady vidite neschopnost otcu si sve deti vzit nazpatek. Nejsou to chlapi ale srabi.

Presne tohle jsem mel na mysli kdyz se se mnou prali na zakladce stylem 4 na lenina a jeste zezadu. Az bude potreba nejaka situace kdy bude jeho manzelka potrebovat opravdu pomoc tak to tyhle sracky nezmuzou.

Ceho se boji proste nalozim svy dite do auta a zdrham k letadlu a uz to hulim nizko nad zemi k hranici Norska a za hranicema pristanu na letisti kde nejsou celnici.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #518 kdy: 06. 11. 2014, 23:59:14 »
Hezky se točíš v kruhu.
Interpretace bible závisí na "mezích, které bible dovoluje". Ty "meze, které bible dovoluje" budou asi závislé na interpretaci bible, nemyslíš?

Takhle funguje vsechno. Jak se naucis litat? Zeptas se nekoho kdo to neumi? Podivej se na nejake letecke video na youtube - kazdej je v komentarich chytrej jak radio a pritom nema ani PPL(A). Ne, potrebujes instruktora ktery to umi aby te to naucil. Jinak se to nenaucis.

Proto potrebujes bibli aby ses naucil bibli. Nevim proc se mne porad snazis presvedcit ze nedokazes rozumet psanemu textu. Stejne jako rozumis teto diskuzi tak porozumis dostatecne dobre i bibli. kdyz ji budes cist celou tak zjistis ze nektere veci jsou v jine casti vysvetlene.

Tomáš Marný

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #519 kdy: 07. 11. 2014, 00:39:03 »
Tady je jasný důkaz, že nadměrné čtení bible způsobuje závažnou poruchu osobnosti.  ;D

wtf

Re:deti
« Odpověď #520 kdy: 07. 11. 2014, 00:51:43 »
Nejsou to chlapi ale srabi.

tak to konecne vysvetluje zpusob jakym se nabozenstvi vyrovnava s faktem, ze Noe byl podvratak a krivak, ktery do dnesniho dne nepodal celni deklaraci o importu nebezpecneho biologickeho materialu a kdo vi co dalsiho krom eboly to tehda jeste stihl propasovat.

Lol Phirae

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #521 kdy: 07. 11. 2014, 01:34:46 »
Takhle funguje vsechno. Jak se naucis litat?


Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #522 kdy: 07. 11. 2014, 01:47:59 »
Proto potrebujes bibli aby ses naucil bibli. Nevim proc se mne porad snazis presvedcit ze nedokazes rozumet psanemu textu.

Doteď jsem věci nechápal, ale teď jsi mi otevřel oči.
Ke správnému pochopení bible stačí správně pochopit bibli.
A instruktor se naučil létat tím, že sám sebe naučil létat.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

wtf

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #523 kdy: 07. 11. 2014, 02:03:28 »
ze zije v iluzorni bubline svodoby a kazdodenne je jeho mysleni znasilnovano ve prospech roky vstepovane a plizive podsouvane ideologie, ktera je vse, jen ne jeho vlastnim idividualnim projevem svebytnosti
Bola tu ideologia ktora nacionalizmus nahradila internacionalizmom aby sa sa mohli prejavit individulity jednotlivych narodov. Na presadenie takejto ideologie bolo treba potlacit vsetko nacionalisticke a nabozenske. Ale nopodarilo sa to potlacit ani za 70 rokov a vo vysledku v samotnom srdci internacionalizmu zacal bojovat jeden narod proti druhemu. Myslim Armensko a Azerbajdzan v roku 1988 a ani sovietska armada to nedokazala zastavit. Pre tych co nevedia Armeni su krestania a Azerbajdzanci moslimovia. Vojna udajne bola vyvolana tym ze Azerbajdzanci po zemetraseni distribuovali na svojom uzemi pomoc Azerbajdzancom a mensinu Armencov nechali zomierat. Preto a aj preto ze nase krajiny maju neviem kolko storocnu skusenost z bojom proti Turecku som skepticky voci zacleneniu islamu do nasich spolocnosti. Ano je to mainstream a viem ze islamsky ucenci dali zaklad matematiky a astronomie, ale hlavny prejav islamu nie je ze arab ide prednasat matematiku na VS, ale ze potlaca vsetko nemoslimske zo zbranou v ruke lebo taka je jeho viera.
tak vytrhnu z kontextu jak trn z paty: "potlacit"

strepty

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #524 kdy: 07. 11. 2014, 07:58:32 »
tak vytrhnu z kontextu jak trn z paty: "potlacit"
Dobre, ale ako chcete zabezpecit aby ludom nebola  "plizive podsouvane ideologie"? Co tak potlacit nositela ideologie, napriklad vieru? Alebo ju nahradit inou ideologiou napriklad v povinnej nalievarni ideologie v Norsku? Ten text co ste napisal bol velmi abstraktny a tak som citil potrebu reagovat konkretnou ukazkov aplikacie. Predpokladal som ze ak dokazete napisat taky abstraktny text dokazete aj porozumiet mojej odpovedi.