Lišta o blokování reklamy

kubisek

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #870 kdy: 22. 07. 2014, 13:45:27 »
Zkoušel jsem Addblock vypnout, bohužel pohled na to množství reklamy byl daleko horší, než na žlutou lištu dole. Jenomže i ta žlutá je hodně otravná.
Takže Vám to povím takhle:
 K životu Vás nepotřebuji, zato Vy, beze mě nemůžete žít.
S Bohem
Váš Jiří Doskočil

Mě pomohlo přidání filtru do AdBlocku:
www.root.cz##DIV[class="adBlockMessage"]

od té doby nemám ani lištu, ani reklamy.


Gregor Martin Papuček

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #871 kdy: 25. 07. 2014, 12:36:18 »
Pane Krčmáři, zajímalo by mě, zda se od zavedení lišty nějak změnila čísla. Můžete se, prosím, podělit?

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #872 kdy: 25. 07. 2014, 13:45:26 »
Samozřejmě. Postupně klesl počet blokujících čtenářů ze 48 na 34 % a teď se pohybuje kolem tohoto čísla. Z našeho pohledu jde o jednoznačný úspěch.

Připravujeme novou verzi lišty, která bude menší, bude se objevovat jen občas a půjde dočasně zavřít.

michal

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #873 kdy: 25. 07. 2014, 13:56:43 »
...Postupně klesl počet blokujících čtenářů ze 48 na 34 %....

Výborně !     To znamená, že lišta už není potřeba !  Při takovém úspěchu můžete okamžitě lištu zrušit !

Hmmm

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #874 kdy: 25. 07. 2014, 14:54:58 »
...Postupně klesl počet blokujících čtenářů ze 48 na 34 %....

Výborně !     To znamená, že lišta už není potřeba !  Při takovém úspěchu můžete okamžitě lištu zrušit !
Az padne na 0%. Potom uz nebude listu treba. Dovtedy Se stim smiř!


Kolemjdouci

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #875 kdy: 25. 07. 2014, 15:02:15 »
Mě pomohlo přidání filtru do AdBlocku:
www.root.cz##DIV[class="adBlockMessage"]
od té doby nemám ani lištu, ani reklamy.

Děkuji.

Eskymák_

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #876 kdy: 25. 07. 2014, 15:22:17 »
By mě zajímalo, kolik % blokovačů má zablokovanou i lištu :-)

Gregor Martin Papuček

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #877 kdy: 25. 07. 2014, 15:41:55 »
Díky. Snad bude i na zaplacení celého seriálu o Erlangu.

AdBlock používám všude, kromě webů, kde o autoři poprosí o neblokování/vypnutí adblocku a něco mi "dává".

Pokud by člověk seděl celý den jen na rootu, bylo by to něco jiného. Ale přečíst si pár zpráviček a sem-tam článek tj. několik desítek minut týdně s reklamou přežijeme všichni. Nebo ne?

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #878 kdy: 25. 07. 2014, 16:13:25 »
By mě zajímalo, kolik % blokovačů má zablokovanou i lištu :-)

Pokud máš na mysli tu věc se seznamem dalších webů (Lupa, Měšec, Podnikatel, ..., ) nahoře, tak já ano.
Nevím, proč by mi měl část stránky s informacemi zabírat jakýsi, pro mne nepodstatný, shit ...

Chez

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #879 kdy: 29. 08. 2014, 11:28:23 »
povolil jsem reklamu na root.cz a při načtení hlavní stránky na mě před chvílí vyskočilo 22 (pro jistotu jsem to přepočítal, protože jsem tomu napřed nevěřil) sledovacích služeb. Chápu potřebu "cílit reklamu", ale připadá mi to trošku moc.

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #880 kdy: 29. 08. 2014, 13:12:09 »
Zajímalo by mě, kde jste k takovému číslu přišel. Zkusil jsem nainstalovat Ghostery a to mi vypisuje tři položky: AdOcean, Gemius a Google. To první je reklamní systém, to druhé oficiální měření návštěvnosti a to třetí jsou analytics pro naše potřeby, abychom věděli, kudy k nám kdo chodí a podobně (protože Gemius podrobné informace nedává).

Chez

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #881 kdy: 29. 08. 2014, 13:51:24 »
Zajímalo by mě, kde jste k takovému číslu přišel. Zkusil jsem nainstalovat Ghostery a to mi vypisuje tři položky: AdOcean, Gemius a Google. To první je reklamní systém, to druhé oficiální měření návštěvnosti a to třetí jsou analytics pro naše potřeby, abychom věděli, kudy k nám kdo chodí a podobně (protože Gemius podrobné informace nedává).
Právě že mi to ukázalo ghostery. Dal jsem si root do white listu, takže mi vždy dole jen vyskočí malý sloupeček a najednou tam byl sloup do půl obrazovky. Ale od té doby zase kolem sedmi záznamů. Pravidelně adform, adocean, doubleclick, google adsence, google analztics, google tag manager a občas radium one.

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #882 kdy: 29. 08. 2014, 14:11:00 »
Teď jich na mě taky vyskočilo víc, pořídil jsem si seznam. Zeptám se na to a příští týden zjistím víc.

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #883 kdy: 29. 08. 2014, 14:25:32 »
Zajímalo by mě, kde jste k takovému číslu přišel. Zkusil jsem nainstalovat Ghostery a to mi vypisuje tři položky: AdOcean, Gemius a Google. To první je reklamní systém, to druhé oficiální měření návštěvnosti a to třetí jsou analytics pro naše potřeby, abychom věděli, kudy k nám kdo chodí a podobně (protože Gemius podrobné informace nedává).
Právě že mi to ukázalo ghostery. Dal jsem si root do white listu, takže mi vždy dole jen vyskočí malý sloupeček a najednou tam byl sloup do půl obrazovky. Ale od té doby zase kolem sedmi záznamů. Pravidelně adform, adocean, doubleclick, google adsence, google analztics, google tag manager a občas radium one.

Já si jich taky pamatuju dvě (_!_) a od té doby to prostě nevypnu.
(to nemá být důkaz mého tvrďáctví, prostě jen už mám toho dost)

PS: a zapnout NoScript jsi zkoušel?
PPS: AdBlock?
 >:(

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #884 kdy: 10. 09. 2014, 11:36:10 »
Tak jak to vypadá - mělá žlutá lišta kýžený (to je zvláštní slovo) efekt?