reklama

Pomohl vám titul k lepší práci?

String Theory

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #675 kdy: 13. 07. 2015, 10:54:18 »
Nekrmte trolla. Snad vidíte, že je úplně vymatlanej.
Proc cukr v klestich jiskri?

reklama

Lojza z hospody

« Odpověď #676 kdy: 13. 07. 2015, 12:15:10 »
Proc cerne diry emituji energii, kdyz jim udajne ani svetlo neunikne?

Anonym

« Odpověď #677 kdy: 13. 07. 2015, 12:23:03 »
Jann:

"Krmení trola"?, ať lidi vidí co za "myšlenkové lumeny" jim radí, že VŠ je či SŠ je zbytečná, když se přeci stačí narodit a dýchat :D

Student VS

« Odpověď #678 kdy: 13. 07. 2015, 12:33:56 »
Jann:

"Krmení trola"?, ať lidi vidí co za "myšlenkové lumeny" jim radí, že VŠ je či SŠ je zbytečná, když se přeci stačí narodit a dýchat :D

Ano, jdi na VS, budes potom chytrej, budes umet odrikat definici triluminescence. Budes pro nekoho makat za 50k a budes mit na chod sveta ten nejvetsi vliv. Smyslem zivota je pro nekoho makat od 8 do 4, budou ti za to vsichni tleskat.

Student VS

« Odpověď #679 kdy: 13. 07. 2015, 12:37:35 »
Nac byt sportovcem, mit krasne telo a pevne zdravi, kdyz se muzeme hrbit u PC, sedet ve sklepe bez slunka a cerstvyho vzduchu a pak vydelavat 100k, aby se s nama aspon slapka vyspala. Rozhodne bych volil sklep, v televizi rikali, ze ajtaci jsou nadrazeni a nepostradatelni.

reklama

Anonym

« Odpověď #680 kdy: 13. 07. 2015, 12:39:17 »
A jéééé další ublížené co mu stačí dýchat a psát a číst se přeci naučil sám a bez základní školy už vytvořil a dokázal tu gravitacu :D

Chlape, přecí já ti fandím, že jenom ze základní školou= sorry i bez základky :(,  jsi dokázal porazit celý svět a stejně jako lojzík jsou vám k smíchu lidi co neznají teorii té gravitace a nemají ty důkazy co by vám zde odříkali :D

čumil

« Odpověď #681 kdy: 13. 07. 2015, 13:19:36 »
Proboha, to je zase masturbace nad tituly. Už jsem to psal jednou v jiném ale podobně vymatlaném vlákně, škola je bezpředmětná. Když se nedokážeš donutit ke studiu sám, a nebo nevíš kudy kam, jdi na školu, pokud jsi samostatný a máš vůli, školu nepotřebuješ. V praxi nejde absolutně o směšné tituly, tam jde o výsledky, a pokud můžeš nečím jiným než školou své dovednosti prezentovat, nemáš problém. Ale opět, požaduje to od člověka aby měl vůli makat na sobě a svých projektech bez nucení. Takže prosím vás, vy idioti kteří řvete že samouk se vaší skvělosti nemůže přiblížit, zavřete držky, a přestaňte se chlubit nesamostatností, vše jde, to že by jste to vy nezvládly je věc jiná.

99% programátorů vzniklo samostudiem, protože 99% programátorů se naučilo programovat ještě před VŠ ...  to 99% je symbolické vyjádření drtivé většiny ...

A samotná prvotní otázka v tomhle vlákně je retardovaná, samozřejmě že každý otitulovaný ťunťa začne křičet, že titul mu pomohl a bez něj by byl v pytli. No a každý ťunťa bez titulu zase začne křičet že lidi s diplomem sou idioti. Nejsou, ale ty kteří se povyšují nad ostatní, a tvrdí že bez titulu rozhodně nemůžeš být tak úžasný jak oni sou kryplové dvojití.

"By jste" napíše jen debil. O dalších hrubkách pomlčím ;)
Řekněme to takhle idiote, mě jde o myšlenku, ty a tobě podobní blejou sračky, ale naprosto validní po stránce pravopisu. Ale na to ti jebu vole, tady jsem na fóru, jsi můj zákazník? Nejsi. Tak drž hubu.

A řekl bych že jsi jen uražený otitulovaný osel který si myslí že je díky cáru papíru nadčlověk. Asi si nevydržel když jsem napsal, že nejsi nic extra, ani víc a ani míň.

Když se někdo nedokázal naučit ani psát, tak nevím, co od něj čekat. To mám snad uvěřit tomu, že jsi zvládnul programovací jazyk, když jsi nezvládnul za celý život ani ten mateřský? Nepravděpodobné.
Je mi vcelku jedno čemu chceš uvěřit kundo. Kdybys nevěděl hovno, věděl bys že existují poruchy učení, je jich opravdu mnoho, a mají různorodý dopad na funkci jedince. Já mám https://cs.wikipedia.org/wiki/Dysortografie. Takže bohužel, česká gramatika mi moc nekoštuje, musel bych se na ní soustředit abych psal dobře, ale věř mi, fórum mi za to nestojí, tam jde o myšlenku. Která bohužel tobě podobným schází, a proto to tady vypadá jak ve studně plný mrdek.

Jann

« Odpověď #682 kdy: 13. 07. 2015, 13:38:54 »
Proboha, to je zase masturbace nad tituly. Už jsem to psal jednou v jiném ale podobně vymatlaném vlákně, škola je bezpředmětná. Když se nedokážeš donutit ke studiu sám, a nebo nevíš kudy kam, jdi na školu, pokud jsi samostatný a máš vůli, školu nepotřebuješ. V praxi nejde absolutně o směšné tituly, tam jde o výsledky, a pokud můžeš nečím jiným než školou své dovednosti prezentovat, nemáš problém. Ale opět, požaduje to od člověka aby měl vůli makat na sobě a svých projektech bez nucení. Takže prosím vás, vy idioti kteří řvete že samouk se vaší skvělosti nemůže přiblížit, zavřete držky, a přestaňte se chlubit nesamostatností, vše jde, to že by jste to vy nezvládly je věc jiná.

99% programátorů vzniklo samostudiem, protože 99% programátorů se naučilo programovat ještě před VŠ ...  to 99% je symbolické vyjádření drtivé většiny ...

A samotná prvotní otázka v tomhle vlákně je retardovaná, samozřejmě že každý otitulovaný ťunťa začne křičet, že titul mu pomohl a bez něj by byl v pytli. No a každý ťunťa bez titulu zase začne křičet že lidi s diplomem sou idioti. Nejsou, ale ty kteří se povyšují nad ostatní, a tvrdí že bez titulu rozhodně nemůžeš být tak úžasný jak oni sou kryplové dvojití.

Řekněme to takhle idiote, mě jde o myšlenku, ty a tobě podobní blejou sračky, ale naprosto validní po stránce pravopisu. Ale na to ti jebu vole, tady jsem na fóru, jsi můj zákazník? Nejsi. Tak drž hubu.

A řekl bych že jsi jen uražený otitulovaný osel který si myslí že je díky cáru papíru nadčlověk. Asi si nevydržel když jsem napsal, že nejsi nic extra, ani víc a ani míň.

Když se někdo nedokázal naučit ani psát, tak nevím, co od něj čekat. To mám snad uvěřit tomu, že jsi zvládnul programovací jazyk, když jsi nezvládnul za celý život ani ten mateřský? Nepravděpodobné.
Je mi vcelku jedno čemu chceš uvěřit kundo. Kdybys nevěděl hovno, věděl bys že existují poruchy učení, je jich opravdu mnoho, a mají různorodý dopad na funkci jedince. Já mám https://cs.wikipedia.org/wiki/Dysortografie. Takže bohužel, česká gramatika mi moc nekoštuje, musel bych se na ní soustředit abych psal dobře, ale věř mi, fórum mi za to nestojí, tam jde o myšlenku. Která bohužel tobě podobným schází, a proto to tady vypadá jak ve studně plný mrdek.

Dneska se všechno svádí na nějakou poruchu, čemu se dříve říkalo lenost se dnes nazývá prokrastinace, místo aby dětičky někdo donutil přelouskat aspoň pár desítek knížek, aby jim ta gramatika a stylistika přešla do podvědomí, tak se to svádí na dyslexii, dysgrafii, dysortografii, místo aby dětičky dostaly zaracha a zákaz počítače/mobilu dokud se nenaučej malou násobilku, tak se vymyslí dyskalkulie...

A s tebou je to zrovna tak. Ty nemáš žádnou poruchu, leda tak nějakou mentální. Dysortografik by nevzládl programovací jazyk, ten má totiž také gramatiku a narozdíl od lidí kompilátor nebude odhadovat, co jsi mu tou svou hatmatilkou chtěl říci. Tohle jsou prostě jen výmluvy. Vedle toho, že píšeš jak prase, se taky jak prase vyjadřuješ, i ty tvé myšlenky jsou takové nějaké vepřové, máš-li nutkání se hájit tím, že důležitý je obsah a ne forma.

Takže nakonec u tebe můžeme pozorovat vzácnou shodu formy a obsahu – obojí stojí za h...

Student VS

« Odpověď #683 kdy: 13. 07. 2015, 13:54:40 »
A kdo tem detem ty spravne knizky vybere? A proc zrovna v tom ci onom jazyku? A neni lepsi si s nema popovidat treba o strukture koruny stromy, kmenu a korenu a zkusit prijit na to, proc jsou rozvetveny na koncich a co zajistuje obeh mizy?

Student VS

« Odpověď #684 kdy: 13. 07. 2015, 13:56:22 »
nechut ke skolam je prirozenou obranou organismu na neprirozene hloupe prostredi, ktere ho nejak poskozuje. Jen tupe ovce prezvykaji bez otazek kdeco a konaji jak ucitel piska. A pak si myslej, ze existujou cerny diry.

čumil

« Odpověď #685 kdy: 13. 07. 2015, 15:42:39 »

Dneska se všechno svádí na nějakou poruchu, čemu se dříve říkalo lenost se dnes nazývá prokrastinace, místo aby dětičky někdo donutil přelouskat aspoň pár desítek knížek, aby jim ta gramatika a stylistika přešla do podvědomí, tak se to svádí na dyslexii, dysgrafii, dysortografii, místo aby dětičky dostaly zaracha a zákaz počítače/mobilu dokud se nenaučej malou násobilku, tak se vymyslí dyskalkulie...

A s tebou je to zrovna tak. Ty nemáš žádnou poruchu, leda tak nějakou mentální. Dysortografik by nevzládl programovací jazyk, ten má totiž také gramatiku a narozdíl od lidí kompilátor nebude odhadovat, co jsi mu tou svou hatmatilkou chtěl říci. Tohle jsou prostě jen výmluvy. Vedle toho, že píšeš jak prase, se taky jak prase vyjadřuješ, i ty tvé myšlenky jsou takové nějaké vepřové, máš-li nutkání se hájit tím, že důležitý je obsah a ne forma.

Takže nakonec u tebe můžeme pozorovat vzácnou shodu formy a obsahu – obojí stojí za h...
Achjej narazil sem na starýho dementa, joo jooo to za bolševiků, to dřív děti byli chytrý, a co teprve před 200 lety ... dneska sou ti fakani jak zkažení žejo? Místo aby makali tak si stěžujou.

Víš co? Di si do p r d e l e, jediný kdo tady blije hovna si ty, jediný co si tady předal je hloupí útok kuli gramatice a brekot nad zkažeností nové generace.

A promiň, ten dodatek s tou dyskalkulií mne rozesmál. Prosím, nemluv o něčem o čem víš píču, vím že to tak dělají všichni, ale nedělej to. Mám kamarádku, umí úžasně malovat, opravdová nádhera, ale má dyskalkulii a skutečně bez kalkulačky spočítá úplný kulový. Když ještě navštěvovala školy, měla s ní strašné problémy a vše se šprtala na zpaměť, protože jí to prostě nešlo. Tak jako ty nedokážeš tvořit obrazy, tak ona nezvládá matiku. Není to žádná výmluva, prostě se jí více vyvinuly jiné mozkové centra na úkor ostatních. Učitelé a profesoři s přístupem jako máš ty ji strašně poškodili, zničili ji sebevědomí, a nemohla věnovat tolik času umění, takže kdyby nebylo těch ubožáků jako jsi ty, byla by ještě lepší, a rozhodně i sebevědomější.

Závěr? Zavři držku.

A vlastně ještě ne. Přemýšlíš jak to že jsem se naučil programovat s dyskalkulií? Není to zázrak, věř mi. Programovací jazyky mají oproti češtině velmi jednoduchou syntaxi která je navíc bez vyjímek. Takže díky snadnosti syntaxe programovacích jazyků nemám potíž, stejně tak nemám problém s angličtinou, která opět, má oproti češtině výrazně snazší syntaxi a méně vyjímek.

Jann

« Odpověď #686 kdy: 13. 07. 2015, 15:47:22 »

Že jsi vůl už jsi dostatečně prokázal, opravdu už není třeba, aby ses tu nadále projevoval.

Student VS

« Odpověď #687 kdy: 13. 07. 2015, 16:18:11 »

Že jsi vůl už jsi dostatečně prokázal, opravdu už není třeba, aby ses tu nadále projevoval.

Ale on ma pravdu v leccem pravdu.

čumil

« Odpověď #688 kdy: 13. 07. 2015, 16:23:27 »

Je krásné jak některé výroky platí na stranu která je vyřkla. Je strašně snadné říct, "Si debil a chcípni", těžší je to ale odůvodnit. Tys vlastně neřekl nic smysluplného, jenom pliveš jed, takže ano, prokázal jsi že jsi vůl a už nepiš. Stejně nevyplodíš nic chytrého, hold, pouze urážky bez informační hodnoty.

Kiwi

« Odpověď #689 kdy: 14. 07. 2015, 20:12:05 »
A vlastně ještě ne. Přemýšlíš jak to že jsem se naučil programovat s dyskalkulií? Není to zázrak, věř mi. Programovací jazyky mají oproti češtině velmi jednoduchou syntaxi která je navíc bez vyjímek. Takže díky snadnosti syntaxe programovacích jazyků nemám potíž, stejně tak nemám problém s angličtinou, která opět, má oproti češtině výrazně snazší syntaxi a méně vyjímek.

Čili taková selektivní mozková dysfunkce, že? :D Na co všechno lidi nepřijdou, aby nějak omluvili svou omezenost...

reklama