Pomohl vám titul k lepší práci?

Jakub Galgonek

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #360 kdy: 23. 11. 2013, 09:37:49 »
znam bile nezamestnane a problemy s nima nejsou.

A sám jsi také psal, že znáš Romy, se kterými problémy nejsou.

Dovolím si menší citaci (bohužel neznám autora): Mnoho lidí učilo druhé podvádět tím, že se báli podvodu,a podezíraje jiné dali jim právo hřešit.


one time

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #361 kdy: 23. 11. 2013, 16:07:57 »
one time: samozrejme jsem to zjednodusil. myslim, ze dobre vim co to obnasi, ta 3/4 rocni zkusenost uz mi leccos dala. a podobne fotky samozrejme znam z kazdodenniho zivota. ale clovek se tomu zasmeje, s ditetem to uklidi a je. starosti s uzivenim rodiny jsou jina liga(kdyz vynecham ruzne zdravotni indispozice u ditete).

To bude asi hodne silnej komplex jesitnosti tohle :/

Tom Liberec

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #362 kdy: 23. 11. 2013, 20:52:24 »
Ve dvou bytových domech pro OZP, žije 5 rodin Romů.  Jedna již vymřela, tedy babička a dědeček,  otec matka k nenalezení,  děti tri v děckem domove, nejstarší v polepšovne. Ta jejich seniorka byla desna a dvakrát málem zapalila barák, pokaždé jej totálne vykourila. Pak je tady jedna slečna jejíž matka tvrdi, že je Kubanka.  Pak jedna smisena rodina, naprosto nekonfliktni o postižene dítě se vzorne starající. I mezi  postiženymi je s nimi procentuelne více problémů.  Nedaleko asi sto padesát metrů je barák,  socialne vyloučena lokalita,  oficialne jak MPSV tak i ESF. Odhad 50 lidi, ten barák bneni tak velky, takže cca 8 lidi na 40 metru ct. Romka pod námi dobra, klidna jeji mladší ( nevím kolik ma presne děti neresim to ) syn slušny, pomůže az úsluzny. Občas rachot, když se starší generace vrátí s prace z Anglie, hrají slušne na ságo, varhany .... pak trochu problémy s placením. Divne taženej kabel s internetem po fasádě.  Ale všechno ještě poměrne dobře az na jednoho z otců děti. To je prostě úřvanej, hlučnej, osprostlej ....  Už jsem i volal policii ve dvě v noci rvali se jak psi. Krev az na chodbě.  Tady ve čtvrti bydleli i za minulého režimu v bývalém fabricnim domku. Hodně Romů zde ve čtvrti evidentne již vypadlo i ze statistik ÚP, podle mne jsou bez sociálního a zdravotního pojištění. Když jsem dělal redaktora psal jsem o tom i poradci ministra na MPSV.
Ma to však i kladný stránky, automaticke třídění a mizení odpadu. Je však pořád ještě velký rozdil mezi bytovkami, panelovým sídlištěm a domy za fabrikou. Myslím však,  že jsme si na to za minulého režimu zadělali sami omezením svobodomyslneho způsobu jejich života. V Bavorsku s nimi tyto problémy nemají a neintegruji tohonkdo nechce.
Vzhledem k tomu, že


Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #364 kdy: 26. 11. 2013, 19:11:09 »
a nelibi se mi ani dalsi zvyky jako halal
Co se ti nelíbí na tom, že má někdo nějaké stravovací návyky? Vegetariánství se ti taky nelíbí?
halal neni o stravovani, ale zpusobu zabijeni.
Děkuji za možnost editace příspěvku.


Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #365 kdy: 26. 11. 2013, 19:13:14 »
one time: samozrejme jsem to zjednodusil. myslim, ze dobre vim co to obnasi, ta 3/4 rocni zkusenost uz mi leccos dala. a podobne fotky samozrejme znam z kazdodenniho zivota. ale clovek se tomu zasmeje, s ditetem to uklidi a je. starosti s uzivenim rodiny jsou jina liga(kdyz vynecham ruzne zdravotni indispozice u ditete).

To bude asi hodne silnej komplex jesitnosti tohle :/
Proc jesitnosti? Proste jen mam zkusenost s obojim a troufam si tvrdit co je narocnejsi. Tak me pak stvou kecy pipinek ktery materskou dovču vydavaj za galeje kdyz v zivote nepoznaly co je to mit starosti.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #366 kdy: 26. 11. 2013, 19:14:38 »
znam bile nezamestnane a problemy s nima nejsou.

A sám jsi také psal, že znáš Romy, se kterými problémy nejsou.

Dovolím si menší citaci (bohužel neznám autora): Mnoho lidí učilo druhé podvádět tím, že se báli podvodu,a podezíraje jiné dali jim právo hřešit.
sorry, nemam silu se bavit se eurohujerskyma hyperkorektnima slunickarema.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Pupi1

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #367 kdy: 26. 11. 2013, 20:59:35 »
Tak comu sa teda dospelo? :D Pomohol vam ten titul k tomu co robite a kolko zarabate?

pepapá

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #368 kdy: 26. 11. 2013, 21:11:41 »
Dospělo se k tomu, že titul se cení, protože většina firem neumí hledat lidi a berou jen podle titulů/certifkátů atd :D

BTW, http://www.techrepublic.com/blog/it-security/gender-gap-why-information-security-needs-more-women/

To tu rovnou můžeš posílat linky na Blesk :D

Jakub Galgonek

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #369 kdy: 26. 11. 2013, 21:55:03 »
sorry, nemam silu se bavit se eurohujerskyma hyperkorektnima slunickarema.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #370 kdy: 26. 11. 2013, 21:59:47 »
halal neni o stravovani, ale zpusobu zabijeni.
Asi jsi chtěl říct, že tobě na islámském stravování vadí jenom (?) předpisy o zabíjení. Ok.

A můžeš nějak v pár větách napsat proč? Co o tom víš? Viděl jsi to někdy na vlastní oči? Byl jsi na islámské porážce a na našich jatkách? V čem tkvěl tak zásadní rozdíl, že o tom mluvíš?

Jinak, co jsem tak málo o tom četl, vypadá to hodně podobné šechitě. Ta ti taky vadí? Možná neuškodí si poslechnout její obhajobu: http://www.maskil.cz/14/6.htm

To tu rovnou můžeš posílat linky na Blesk :D
Co přesně je na tom špatně?

Citace
Michael Kassner is currently a systems manager for an international company. Together with his son, he runs MKassner Net, a small IT publication consultancy.
Co máš ty ve svém CV?

pepapá

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #371 kdy: 26. 11. 2013, 22:22:05 »


To tu rovnou můžeš posílat linky na Blesk :D
Co přesně je na tom špatně?

Citace
Michael Kassner is currently a systems manager for an international company. Together with his son, he runs MKassner Net, a small IT publication consultancy.
Co máš ty ve svém CV?

Nevypadá to věrohodně... asi jako ten Blesk. Pro pobavení fajn, ale jinak o ničem.

Potřebuju mít snad něco v CV, abych poznal, že ten článek je k ničemu?

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #372 kdy: 26. 11. 2013, 22:35:03 »
Potřebuju mít snad něco v CV, abych poznal, že ten článek je k ničemu?
Ne, ale potřebuješ mít něco v CV, aby sis na druhé otevíral ... ústa.

pepapá

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #373 kdy: 26. 11. 2013, 22:53:28 »
Potřebuju mít snad něco v CV, abych poznal, že ten článek je k ničemu?
Ne, ale potřebuješ mít něco v CV, aby sis na druhé otevíral ... ústa.

Nepotřebuju.

Re:Pomohl vám titul k lepší práci?
« Odpověď #374 kdy: 26. 11. 2013, 23:10:25 »
Nepotřebuju.
Tak jistě, v páté cenové sedí chlapi v deset ráno nad rumem, koukají na zprávy a je jim všem jasný, jací jsou to všichni grázli a co by se mělo dělat jinak. A žádný CV na to nepotřebují. Každý svého štěstí strůjcem. Howgh.