Nechutnosti v iinfo kolotoci

Čaročaj Šestsvětel

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #15 kdy: 15. 04. 2012, 16:11:33 »
Občas na odkazy ze spodu stánky chodím. Obrázky s holkama se mi líbí, ale taky bych se přimluvil za odstranění těch pupínků a škrkavek (škrkavky se ještě daly, ale ty pupínky jsou fakt humus). Asi se vám to vyplácí to tam zobrazovat a proto žádám pouze o vaší dobrou vůli to odebrat. Děkuji za zvážení možných alternativ.


Franta

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #16 kdy: 15. 04. 2012, 21:48:39 »
ff+noscript=zadny problem

Nebo do AdBlocku: ###promo-footerPromo

Ale k takto razantnímu kroku jsem zatím nepřistoupil (ačkoli reklamy blokuji), uvidím, jestli se hnusy budou opakovat nebo ne…

riff

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #17 kdy: 15. 04. 2012, 23:57:35 »
No já trpím natolik rozvinutou reklamní slepotou, že nebýt tohohle vlákna, tak ani nevím, že ten carousel dole je.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #18 kdy: 16. 04. 2012, 00:57:06 »
ff+noscript=zadny problem

Nebo do AdBlocku: ###promo-footerPromo

Ale k takto razantnímu kroku jsem zatím nepřistoupil (ačkoli reklamy blokuji), uvidím, jestli se hnusy budou opakovat nebo ne…

To jsou mi kouzla ... Jak dlouho tohle adblock umí? Kdysi jsem ho používal, ale tohle určitě neuměl. Člověk se pořád učí ...

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #19 kdy: 16. 04. 2012, 09:39:50 »
ff+noscript=zadny problem

Nebo do AdBlocku: ###promo-footerPromo

Ale k takto razantnímu kroku jsem zatím nepřistoupil (ačkoli reklamy blokuji), uvidím, jestli se hnusy budou opakovat nebo ne…

To jsou mi kouzla ... Jak dlouho tohle adblock umí? Kdysi jsem ho používal, ale tohle určitě neuměl. Člověk se pořád učí ...

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/elemhidehelper/?src=ss

Geniální addon ...


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #20 kdy: 16. 04. 2012, 10:20:14 »
[Hawran] Jo, koukal jsem,  těch addonů je dnes už tolik, že by člověk nemohl nic jiného sledovat.

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #21 kdy: 16. 04. 2012, 10:46:11 »
[Hawran] Jo, koukal jsem,  těch addonů je dnes už tolik, že by člověk nemohl nic jiného sledovat.
:)
A čím víc si těch addonů člověk nainstaluje, tím je ff rychlejší.

Jinak na ten doplněk k tomu AdBlocku jsem narazil, když jsem hledal náhradu za původní AdBlock, ve kterém se od jisté verze objevila defaultně zaškrtnutá volba "jisté reklamy neblokovat" (volně řečeno).
To skrytí určitých elementů na stránce umí i AdBlock, ale s tím "helperem" je to "klikací" parádička ...

Franta

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #22 kdy: 16. 04. 2012, 11:40:03 »
Jinak na ten doplněk k tomu AdBlocku jsem narazil, když jsem hledal náhradu za původní AdBlock, ve kterém se od jisté verze objevila defaultně zaškrtnutá volba "jisté reklamy neblokovat" (volně řečeno).

A to je tak obtížné si tuhle volbu odškrtnout? Já to udělal a nic mi nebrání v používání původního AdBlocku.

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #23 kdy: 24. 04. 2012, 12:39:08 »
Tak jsem to na redakční poradě s šéfredaktorkou Vitalie probral a souhlasila s tím, že se bude snažit tyhle věci hlídat. Snad už by to tedy mělo být lepší.

Lol Phirae

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #24 kdy: 07. 06. 2012, 12:01:26 »
Tak jsem to na redakční poradě s šéfredaktorkou Vitalie probral a souhlasila s tím, že se bude snažit tyhle věci hlídat. Snad už by to tedy mělo být lepší.

Zdravá stolice plave. Dobrou chuť, pokud právě obědváte.  ;D

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #25 kdy: 07. 06. 2012, 12:10:54 »
A to je dole v patičkách? Neviděl jsem tam nic takového.

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #26 kdy: 07. 06. 2012, 12:12:00 »
Aha, už to vidím, ale ten obrázek je tedy velmi decentní. Slečna zabalená v ručníku je podle mě v pořádku a nebývá na ní nic nechutného :-).

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #27 kdy: 07. 06. 2012, 12:41:49 »
Občas na odkazy ze spodu stánky chodím. Obrázky s holkama se mi líbí, ale taky bych se přimluvil za odstranění těch pupínků a škrkavek (škrkavky se ještě daly, ale ty pupínky jsou fakt humus).

Co vy vite o tom, jestli ty holky nemaji skrkavky nebo pupinky z odvracene strany? A mozna maji AIDS, kterym skrkavky asi netrpi, setkani se skrkavkami je tedy pro vas mensim rizikem.

Trident

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #28 kdy: 08. 06. 2012, 22:34:09 »
Zdravim redakci, nechcete vyhodit ty nechutny obrazky "poutajici" na clanky Vitalie v kolotoci na konci stranky? Fakt je mi z toho na bliti, nejdriv nejaka skrkavka, ted zas pupinky...
Ze by Dermatofobie? Dalsi takovy jako vy je Sheldon Cooper.
Nechutne? Mozna trochu bizardni ale ne nechutne. Vam neprijde nechutny treba sex? Mozna neprijde protoze ho mate spojeny s prijemnymi pocity narozdil od tech pupinku. Presto je znacne procentu lidi kterym treba ten sex nechutny prijde. Napriklad Sheldon Cooper;)

Mam pocit, ze od opusteni blizkosti zvirat je cokoli co je prirozene biologicke se nutne stava nechutnym, protoze je to uz detem zakryvano a schovavano.
Dale pak naucene chovani od nekoho blizkeho komu to nechutne pripadalo. Jsem zvedav jak zvladnete male deti. Staral jste se nekdy o nejake zvire?

Bezte se lecit a nebo s tim neotravujte v diskusich. Pripadne doporucuji zustat v dozravaci koji v unimatrici 0. Clovek jako vy pravdepodobne nikdy nebude mit deti.

I kdyz pripoustim ze co kultura to rozdilne nazory na to co je nechutne, v necem bychom se meli shodnout.


#

Re:Nechutnosti v iinfo kolotoci
« Odpověď #29 kdy: 09. 06. 2012, 00:15:08 »
Ze by Dermatofobie? Dalsi takovy jako vy je Sheldon Cooper.
Nechutne? Mozna trochu bizardni ale ne nechutne. Vam neprijde nechutny treba sex?
Tos asi nevidel co za totalni sracku bylo s tema pupinkama, ale kdyz ses prase a tady to evidentne nese kliky, hlavne ze sponzor ma radost z tech vsech narusenych, aleluja.