Zablokování iPhone 6s při migraci do iPhone 13 mini

Re:Zablokování iPhone 6s při migraci do iPhone 13 mini
« Odpověď #75 kdy: 22. 05. 2023, 13:06:40 »
Netrpelive cekam na vysledek :-) Jak dopadla komunikace s Apple nebo navsteva v jejich storu, standardni nemame/neumime?


Re:Zablokování iPhone 6s při migraci do iPhone 13 mini
« Odpověď #76 kdy: 24. 05. 2023, 08:17:12 »
Netrpelive cekam na vysledek :-) Jak dopadla komunikace s Apple nebo navsteva v jejich storu, standardni nemame/neumime?
Čekám něco podobného. Místní store je zrovna v rekonstrukci, ale komunikace s člověkem, co tam dělá, zatím vypadá bezvýsledně. Už se pomálu smiřuje s tím, že o data přišel.
Zase to bude mít výhodu: po odebrání zablokovaného telefonu z Apple ID konečně bude moct plnohodnotně používat Apple ID na tom novém, protože to přestane chtít kód z toho starého :).

Re:Zablokování iPhone 6s při migraci do iPhone 13 mini
« Odpověď #77 kdy: 24. 05. 2023, 11:13:12 »
Netrpelive cekam na vysledek :-) Jak dopadla komunikace s Apple nebo navsteva v jejich storu, standardni nemame/neumime?
Čekám něco podobného. Místní store je zrovna v rekonstrukci, ale komunikace s člověkem, co tam dělá, zatím vypadá bezvýsledně. Už se pomálu smiřuje s tím, že o data přišel.
Zase to bude mít výhodu: po odebrání zablokovaného telefonu z Apple ID konečně bude moct plnohodnotně používat Apple ID na tom novém, protože to přestane chtít kód z toho starého :).
Technická podpora: 800 700 527

Re:Zablokování iPhone 6s při migraci do iPhone 13 mini
« Odpověď #78 kdy: 30. 05. 2023, 10:10:16 »
...To mi nedává smysl.
Co ti na tom nedava smysl? Predpoklada se, ze uzivatel pouziva zarizeni tak, jak si preje aby jej pozival jeho majitel = apple.

Majitel zarizeni (apple) se rozhodl, ze kdyz si uzivatel nebude pamatovat pin, nebo nebude (v tomto pripade) pouzivat zarizeni tak, jak se predpoklada (icloud) tak ze mu proste znemozni pristup ke svym datum.

A presne takto zamcenych iphonu jsem osobne videl 5. Ve sech pripadech jsem se uzivatelum vysmal a poslal je, necht se obrati na majitele sveho zarizeni, ktery jim rekl presne to, co tu zaznelo = jedine smazat.

Ono to teda pro vetsinu uzivatelu je o to radostnejsi, ze jedine zarizeni kde maji ulozeno heslo k tomu icloudu je ... ten zablokovany telefon. A dobre jim tak, pokud nekdo veme pilu a podrizne si s ni krk, take ho nebudu litovat, naopak, konstatuji, ze zakony prirody funguji.

Nějak nechápu, co v tom vidíš za problém. Zapomenu přihlašovací údaje do zařízení  + není žádná záloha = data jsou pryč. Proč by to mělo být jinak? Asi bych nechtěl požívat zařízení, které když ztratím, tak by se na moje data dostal někdo cizí. Můžem začít hejtit i Microsoft, že když zapomenu PIN k Bitlockeru a nemám nikde uložen obnovovací klíč, tam mám data na notebooku v prrr ....pokud nemám někde zálohu těch dat.