Realita českých programátorských platů

Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #90 kdy: 04. 11. 2022, 19:28:35 »
ja bych rekl, ze to je za se jen to 100= mysli se na ICO, cili cca 4750/den.. To uz je dnes juniorni.
a je to contract, tak kdyz to "for" bude googlovat dost rychle, tak je proste z fleku vyrazen.

ne velke riziko a cas nebyl mozna  ztracen, protoze interview nikdo moc nedelal, byl dodan jako bundle s nejakym teamem.



Nežral bych ji to .. je to mimo realitu.

U nás ve společnosti (sice česká, sídlo Praha, ale zákaznící vesměs západ)  občas bereme i skutečný juniory (sotva po škole, občas umí i ten for) a plat kolem 40, vyjímečně 50.

když se podívám na linkáč, co mi chodí (v CV dvacet let praxe, současná pozice lead developer / software architect, v současný společnosti >5 let) za nabídky, tak na osvč český společnosti nabízí kolem 7 - 8 MD, zahraniční společnosti se občas dostanou přes 9 / MD.  Na HPP (český společnosti) pak většina nabídek kolem 100 - 120 , občas víc (ty "prominentní").

musim říct, že představa mezi lidem, že i junioři dostávaj 100 za for je dost rozšířená, ale realita to fakt není.


Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #91 kdy: 04. 11. 2022, 19:30:17 »

Dřina? Proč myslíte? Dělám tuhle práci skoro patnáct let a jako dřina mi tedy nepřišla nikdy. Dřina je vyjít s některými lidmi. Ale to je asi všude.

zalezi na tom, co si kdo predstavi pod pojmem programator.

jo, muze to byt clovicek, ktery jede 9-1730, a jeho starost zacina s tiketem ve stavu ready for dev a konci s tiketem ve stavu “ready to test”.

a nebo to taky muze byt clovicek, ketry krome toho, ze si odprga par svych tiketu, je take schopen pomoct testerum, do toho vyresit problem na produkci (bo l1 support si s tim nevi rady) a mezitim spolu s product ownerem a scrumikem poresi, jestli ten release uz mize jit na akceptacni prostredi dneska , nebo az zitra (protoze franta jeste dela jeden tiket… a dneska ho urcite neda)… pak uz je to obcas drina

Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #92 kdy: 04. 11. 2022, 19:39:14 »
ale tady se zpetna vazba dava,dokud se teda tema neodkloni jinam.

ja dal zpetnou vazbu na formu hledani, schopnosti nemam jako posoudit.
az se budes rozvadet, nech se zastupovat pravnikem.

hledas praci? nejednej naprimo, schovej se za recruitera. hledat praci se musi taky clovek  ucit. To tam si opravdovej zacatecnik a nejakej gitprd ci jak se to jmenuje ti nepomuze.


Za me, sen o tom, ze se z Popelky stane princezna, je sice super, ale je to pohadka. Ma sice smysl se ji snazit nejak naplnit, ale ja se rozhodl, ze se na to nebudu nijak upinat. Cas od casu jeste nejaky ten zivotopis odeslu - pokud me neco zaujme - ale nic uz od toho neocekavam. Ale co kdyby...

Mě se to (před lety) povedlo. Nevzdával bych to. Cítil jsem úplně ty samé pocity jako popisuješ, že nemám šanci, že mám smůlu, že to nepůjde. Šlo to. Dneska dělám přesně to, co jsem si tehdá vysnil.

Diky moc (a nejen tobe),
Cekal jsem ledacos, ale podporu a zpetnou vazbu uplne ne. Puvodne jsem chtel jen na svych vlastnich zkusenostech ukazat, ze tazatel ma brat nektere informace ponekud ... s rezervou. Ale tohle me skoro dojalo.

Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #93 kdy: 04. 11. 2022, 19:46:09 »
soucasti prace developera je interakce s lidmi. interakce s lidmi je drina. takze mi to vychazi, ze deloper obcas dre.

developer, kterej 15 let nepocitil drinu? Tak to je teda fakt bezici pas s rohliky a clovek u toho mysli na neco jineho.(asi filozoval o moralce).
je mi divne, ze by se clovek behem 15 lete kariery  nedostal vne sve "comfort zone"





Dřina? Proč myslíte? Dělám tuhle práci skoro patnáct let a jako dřina mi tedy nepřišla nikdy. Dřina je vyjít s některými lidmi. Ale to je asi všude.

zalezi na tom, co si kdo predstavi pod pojmem programator.

jo, muze to byt clovicek, ktery jede 9-1730, a jeho starost zacina s tiketem ve stavu ready for dev a konci s tiketem ve stavu “ready to test”.

a nebo to taky muze byt clovicek, ketry krome toho, ze si odprga par svych tiketu, je take schopen pomoct testerum, do toho vyresit problem na produkci (bo l1 support si s tim nevi rady) a mezitim spolu s product ownerem a scrumikem poresi, jestli ten release uz mize jit na akceptacni prostredi dneska , nebo az zitra (protoze franta jeste dela jeden tiket… a dneska ho urcite neda)… pak uz je to obcas drina

Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #94 kdy: 05. 11. 2022, 17:34:00 »
treba si najst pracu v zahranici a pracovat z CR. Ja by som sa na cesky trh uplne vykaslal (na ten slovensky uz duplom)

Ak ma mesiac 20 pracovnych dni tak mam v hrubom 282 tisic korun (bez dph). (578 eur denne). Najviac co som mal bol 23 dnovy pracovny mesiac a 325 000 czk.

Programujem v Jave. Kolegov a ludi "na drate" mam z Applu, Netflixu ...

A to mate na zivnost, nebo jste zamestnanec? Jak jste se k remote zamestnani v zahranici dostal? Ja se o to pokousim uz dlouho, ale kdyz firma zjisti, ze jsem v jine zemi a nechci se stehovat, tak prestane komunikovat

bol som v zahranici a tam pracoval pre tu firmu fyzicky cca rok, vyprsali mi viza a vratil som sa a spravil som s nimi kontrakt a pokracujem odtialto za ich prachy, bol som zivnostnik, teraz mam sro


Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #95 kdy: 05. 11. 2022, 18:12:10 »
takhle to tady mel kdekdo.
vetsinou proto, ze vychodnarovi bez CV nikdo neveri.

po roce se uz ale muzes zacit vybirat nabidky bez cestovani.

soucasne to souvisi s tim, ze uz se nebudes chovat jako junior, protoze to cizi zeme nerozhodi.
pochopitelne "extrapolace" z ziti v cechach neni 'zkusenost"

BTW, nekolik kolegu ted udelalo to, co ja davno, na LinkedInu proste smazali cokoliv, co by s nimi spojovalo ceskou republiku. Ona na to stejne prijde rec, ale aspon dojde az k tomu rozhovoru, ze se jim nekdo ozve.

treba si najst pracu v zahranici a pracovat z CR. Ja by som sa na cesky trh uplne vykaslal (na ten slovensky uz duplom)

Ak ma mesiac 20 pracovnych dni tak mam v hrubom 282 tisic korun (bez dph). (578 eur denne). Najviac co som mal bol 23 dnovy pracovny mesiac a 325 000 czk.

Programujem v Jave. Kolegov a ludi "na drate" mam z Applu, Netflixu ...

A to mate na zivnost, nebo jste zamestnanec? Jak jste se k remote zamestnani v zahranici dostal? Ja se o to pokousim uz dlouho, ale kdyz firma zjisti, ze jsem v jine zemi a nechci se stehovat, tak prestane komunikovat

bol som v zahranici a tam pracoval pre tu firmu fyzicky cca rok, vyprsali mi viza a vratil som sa a spravil som s nimi kontrakt a pokracujem odtialto za ich prachy, bol som zivnostnik, teraz mam sro

Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #96 kdy: 06. 11. 2022, 10:58:00 »

ad 1) podle dat na https://www.czso.cz/csu/czso/ceny_bytu se cena od roku 2005 asi zdvojnásobila, trojnásobek za 10 let z toho vůbec nevyplývá. Bereš aktuální mdzy a sazby a porovnáváš to s minulými cenami. Ještě v roce 2012 byla půrměná sazba u hypoték kolem 4 %, to není cena za pakatel.

ad 2) a tím roztočit další zvyšování inflace, co? Ta inflace není plošná, ale strukturní, některé věci zdražili na násobky a stahují vše ostatní, nejspíš krátkodobý výkyv

ad 3) proč bys okamžitě narovnával inflaci? Tím jí jen prohloubíš.

ad 6) V každé generaci se díváš na generaci před tebou a závidíš jí, chceš stejnou úroveň života, ale víš, ten o 10 let starší člověk, na svoji úroveň musel o 10 let déle pracovat. Rodiče současných čtyřicátníků dostávali běžně byty s první prací, současní čtyřicátníci vběhli do pracovního života těsně po revoluci, ti už nic nedostali.

ad 7) je to divný, ale počet juniorů je v každém kolektivu konstatní. Ať už máš jakkoliv zkušenou skupinu, vždy se vyseparuje třeba 20 % těch nejschopnější a ti ostatní si připadají jak junioři a musíš se učit, musíš je školit. I senioří občas v těch věcech tápou stejně jako ti nezkušení.

ad 9) máš dost náročné představy o tvém minimum, snad v žádné generaci nebyly průměrné příjmy tak vysoké, abys tohle všechno měl, na to dosáhne jen nízké % populace. Současní 20 - 30 letí mají stejné možnosti jako předchozí generace, také jim nikdo nic nedá, také musí sami makat, pokud chtějí víc, nebo prostě mít štěstí. Neházej vinu na společnost.

1) Konkrétně v Praze (a nejen v Praze ale ve spoustě okresních měst) se za 10 let ztrojnásobila cena za m2, kdežto průměrný plat vyrostl 1.5x - lehce dohledatelné - suma sumárum dnes potřebujete vydělavát 2x tolik než lidé před 10 lety abyste měl stejnou životní úrověn. Tedy jestli dnes programátor senior ma 150 v superhrubé, a byt kupoval před 10 lety (je mu třeba 40 let), tak senior 30 letý bez bydlení by musel vydělávat 300 000 (v případě že oba jsou blízko peaku tržního maxima pro seniory, což ve 30 letech v západním světě spousta programátorů je) za stejnou práci aby měl stejnou životní úrověn. Kupecké počty.

2) Vysoká inflace je i ve světě - v ČR je ještě vyšší - jaký podíl z toho je plošný nebo strukturní je věštění z křištálové koule, i kdyby to bylo 50 procent, i přesto je 10 procent inflace extrém.

3) Toto bylo samozřejmě logicky z kontextu psaného myšleno tak, že pokud se vám zvedne cena vstupů - jak firmě, tak dodavateli práce (a je irelevantní zdali HPP nebo živostník, to snad vysvětlovat nemusím), tak logicky oba subjekty musí zdražit, jinak oba nebo jeden na úkor druhého začnou prodělávat z pohledu účastníků trhu. A tím pádem pomalu krachují a vymazávají svou relevanci a existenci na trhu.

6) Již vyvráceno v 1. Klidně se podívejte kde je dnes nejdražší bydlení na světě v poměru ku průměrnému platu - kolem prvních příček bude často Praha (když data očistíte od nestátů jako Monako nebo middle of nowhere udeveloped světa kde jsou ceny extrémní nebo spíš nezjistitelné). V USA se ozývá spousta hlasů, že jsou první generace v historii, která je na tom naopak hůře než jejich rodiče - data jsou opět relativně jednoduše dohledatelná.

7) Přírůstek nových lidí do oboru závisí na vývoji a lukrativitě oboru v čase. Určitě není ten poměr v čase stále stejný. Že je spousta seniorů pouze papírových, to nikdo nepopíra, nicméně opět z kontextu psaného v 7) bylo snad zřejmé, že je tento příspěvek o čase, ne o kvalitách lidí.

9) Pokud berete bydlení jako základní životní potřebu, což většina ekonomik tak bere, a jako zdaleka nejvyšší položku a nejdražší položku kterou člověk v živote kupuje, tak z toho docela jednoduše vychází, že pokud se tato věc objektivně zdraží 2x a více i v přepočtu na rostoucí průměrný plat, tak z toho vyplývá, že nastupivší generace má výrazně horší životní úrověn. Že je poměrově levnejší elektronika nebo automobil je z pohledu absolutní výše ceny bydlení nezajímavé.
« Poslední změna: 06. 11. 2022, 11:02:34 od LambdaLover »

Re:Realita českých programátorských platů
« Odpověď #97 kdy: 06. 11. 2022, 11:05:59 »
Pardon dodatek k 2.

2) Vysoká inflace je i ve světě - v ČR je ještě vyšší - jaký podíl z toho je plošný nebo strukturní je věštění z křištálové koule, i kdyby to bylo 50 procent, i přesto je 10 procent inflace extrém. Mimoto, ten příspěvek vůbec nebyl o inflaci, inflace se použila jako prosté zjednodušení růstu cen na trhu, proč tyto ceny rostou je z mikro pohledu pracujícího irelevantní. Že se vlastně dodnes vymýšlí jak inflaci měřit, a co započítavat a jak, a jestli jsou kvalitní data, to je věc do úplně jiné diskuse. I kdybychom odmazali tento poslední rok a inflaci měli třeba na 3 procentech, pořád úplně vše úplně stejně v mém příspěvku platí.