Aktuální MD rate pro korporáty

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #105 kdy: 30. 04. 2021, 17:06:08 »
Zaujímalo by ma ešte v akých intervaloch je podľa vás rozumné meniť zamestnanie? Poznám ľudí čo robia v jednej firme 15-20 rokov, no mne to príde ako extrém, to možno fungovalo v socializme, ale teraz je to podľa ma hlúposť ak človek nejde strmo hore v rebríčku a stále je po 20 rokoch developer. Neverím rečiam o tom, že firma si človeka váži a oceňuje lojalitu, 20 rokov v jednej firme musí daného človeka totálne zošrotovať, dokonca je to podľa mňa na škodu, lebo nevidí ako sa veci robia inde a totálne zakrnie a po takom čase už je nepoužiteľný niekde inde keby ten jeho chlebodarca skončil. Na druhej strane, každé dva roky meniť job nie je asi tiež ideál. Problémom je, že v 99% prípadov je zmena práce jediný spôsob ako ísť výrazne mzdovo nahor.

Menit job byva rychlejsie, ale nemusi to vzdy platit. Ja som sa za poslednych sedem rokov v jednej firme vypracoval zo senior pozicie (170k CZK) na principal poziciu (380k CZK).


Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #106 kdy: 30. 04. 2021, 20:42:04 »
S prekvapenim ctu tolik hnusu a rasizmu od uspesnych lidi :) Nejak z toho necejtim ten mezinarodni rozhled, maximalne tak, ze jim to infantilni zdegenerovani germani davaji v praci sezrat a oni misto aby je poslali do hajzlu (coz jedine na germany plati) ty jejich exkrementy polykaji.

PanVP

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #107 kdy: 30. 04. 2021, 21:04:09 »
(coz jedine na germany plati)

Nemáš být na seznamu Ruský trolle :-D ???

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #108 kdy: 30. 04. 2021, 22:44:19 »
Tak to teda nevim s tou tvou indii, jsem se schvalne zeptal zname a :
"Hii , yea there are people at c level whose salary is 70 lakh or above ..people with 13-14 years of experience have salary from 25-35 lakh .."

Nonsense, jeden dotaz Google a první odkaz: https://www.teamblind.com/post/TC-progression-India-fGwO3Shz

Ano, nějaký manual tester bude rád za 10 lakh a někdo, kdo čerstvě vypadl ze školy, dostane možná 15-20 lakh, ale zběžným pohledem do toho vlákna vidím, že během pěti-šesti let se tam většina lidí vypracuje na aspoň 50 lakh, někdy klidně i 90. Jeden týpek tam napsal, že dostal od americké společnosti 70 lakh s jediným rokem praxe. Někdy je hloupý kdo dává (i když garantuji, že ty firmy na těch lidech neprodělávají), ale určitě hloupější kdo nebere.

A přiznávám, že populace na Blindu není reprezentativní vzorek (viz přispěvatelé samý Uber, Adobe, Oracle, VMWare, Paypal, ...), ale jen tak mezi námi, pohovory do většiny z těch společností dá kdejaký papoušek s průměrnou inteligencí a účtem na Leetcode.

Ale možná známá nezapočítala RSUs nebo nějakou podobnou složku ohodnocení, ostatně 70k£ v Království zní jako base pay na nějaké nefinanční juniorní pozici...
« Poslední změna: 30. 04. 2021, 22:49:26 od yankyo »

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #109 kdy: 30. 04. 2021, 22:54:21 »
Menit job byva rychlejsie, ale nemusi to vzdy platit. Ja som sa za poslednych sedem rokov v jednej firme vypracoval zo senior pozicie (170k CZK) na principal poziciu (380k CZK).

Můžu poprosit o jakou firmu se jedná? Kdysi jsem pracoval v jedné, co taky měla senior a principal pozice, ale mate mě, že my jsme mezi nimi měli rozdíl jenom jeden level (t.j., jedno bylo pokud mě paměť neklame IC3 a druhé IC4).


Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #110 kdy: 01. 05. 2021, 00:42:16 »
no tak to teda nevim, jestli tu mluvime o par desitkach indickych programatoru v nacelou Indii, co se  neprestehujou do ameriky, ale zustanou doma, kde dostavaji RCU...

70 000 liber ma za solution architekta ve Wipro. kolik si myslis, ze indicky firmy  plati indum, co stahnou za zakaznikem do  Evropy. Bude se muset vratit, ale bude mit nasetreno.

75 000 recruiteri zkouseji nabidnout casto a kdyz odmitnu 90k ,tak jsou naprosto v soku. (to jsme ale zase u toho, co si recruiteri o nas cesich mysli.



Tak to teda nevim s tou tvou indii, jsem se schvalne zeptal zname a :
"Hii , yea there are people at c level whose salary is 70 lakh or above ..people with 13-14 years of experience have salary from 25-35 lakh .."

Nonsense, jeden dotaz Google a první odkaz: https://www.teamblind.com/post/TC-progression-India-fGwO3Shz

Ano, nějaký manual tester bude rád za 10 lakh a někdo, kdo čerstvě vypadl ze školy, dostane možná 15-20 lakh, ale zběžným pohledem do toho vlákna vidím, že během pěti-šesti let se tam většina lidí vypracuje na aspoň 50 lakh, někdy klidně i 90. Jeden týpek tam napsal, že dostal od americké společnosti 70 lakh s jediným rokem praxe. Někdy je hloupý kdo dává (i když garantuji, že ty firmy na těch lidech neprodělávají), ale určitě hloupější kdo nebere.

A přiznávám, že populace na Blindu není reprezentativní vzorek (viz přispěvatelé samý Uber, Adobe, Oracle, VMWare, Paypal, ...), ale jen tak mezi námi, pohovory do většiny z těch společností dá kdejaký papoušek s průměrnou inteligencí a účtem na Leetcode.

Ale možná známá nezapočítala RSUs nebo nějakou podobnou složku ohodnocení, ostatně 70k£ v Království zní jako base pay na nějaké nefinanční juniorní pozici...

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #111 kdy: 01. 05. 2021, 20:55:42 »
Menit job byva rychlejsie, ale nemusi to vzdy platit. Ja som sa za poslednych sedem rokov v jednej firme vypracoval zo senior pozicie (170k CZK) na principal poziciu (380k CZK).

Můžu poprosit o jakou firmu se jedná? Kdysi jsem pracoval v jedné, co taky měla senior a principal pozice, ale mate mě, že my jsme mezi nimi měli rozdíl jenom jeden level (t.j., jedno bylo pokud mě paměť neklame IC3 a druhé IC4).

Nemozem povedat, bo NDA ... ale ano aj u nas je ten rozdiel papierovo relativne maly. Finta je v tom, ze cim si vyssie tym viac dostanes k platu akcii. Seniori si len tak pricuchnu, u vyssieho manazmentu (tj aj ja) je to podstatna cast odmeny, exekutiva to ma ako vacsinovu zlozku (a tam to uz rastie k nebesiam, CTO 850k a tak sa aj clovek s platom 300+ citi ako sracka)

tralala5

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #112 kdy: 02. 05. 2021, 09:44:34 »
sranda ze tie platy / odmeny sa nezvysuju linearne ale geometricky, ked ma niekto 50 ide na 70, potom 100, 120 ... ale potom to je uz zrazu hne 200, 350, 850 ...

nedava mi to zmysel, to je len cisto o nejakom mindsete ze ci je cto / ceo, viac menej hocikto z upper mgmt by to vedel robit ale prachy su za to z nejakeho dovodu vyssie dost nepomerne

PanVP

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #113 kdy: 02. 05. 2021, 12:20:10 »
Jako některé odměny jsou husté...

https://www.cooljobs.eu/cz/hledat-pozici/1096.html?text=&loc=&ord=monthly#
https://www.cooljobs.eu/en/24492
https://www.cooljobs.eu/en/24494

9200 Euro měsíčně...
WTF
a 8400 Euro jako standard...

klidně 237 tisíc měsíčně?
UF...
...njn...

Když si vezmu, že ti úplně nejhůř placení programátoři u nás pracují třeba jen za 60-70 tisíc...
 ::) to jsou rozdíly jako sviňa...  ::)
« Poslední změna: 02. 05. 2021, 12:23:04 od PanVP »

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #114 kdy: 02. 05. 2021, 12:46:50 »
O cem to mluvis? "jen"?? To by si asi nemel navstivit jobs.cz.
Tam najdes radu "developer OOP (C# nebo C++) PLAT 35 -50.

Ale se tedy situace vyrazna zlepsila, jeste loni jsem tam videl nekolik
"java developer. 2 roky zkusenosti, 35 000, rusky jazyk neni prekazkou"





Když si vezmu, že ti úplně nejhůř placení programátoři u nás pracují třeba jen za 60-70 tisíc...
 ::) to jsou rozdíly jako sviňa...  ::)

PanVP

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #115 kdy: 02. 05. 2021, 13:22:50 »
Ale se tedy situace vyrazna zlepsila

Tak jsem se tam po letech kouknul a jsem příjemně překvapený!

140 až 190k... není špatný
https://www.jobs.cz/fp/agnostix-s-r-o-1703001050/1557764045/

120 až 180k
https://www.jobs.cz/fp/agnostix-s-r-o-1703001050/1543548879/

resp., těch nabídek 140 tu je asi padesát...

cca 140 (zjištěno filtrem platu)
https://allianz.jobs.cz/detail-pozice/?id=G2-1554088471-aden_brand0&rps=233

Příjemná změna jako! Čekal jsem to horší!

PanVP

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #116 kdy: 02. 05. 2021, 13:36:23 »
"java developer. 2 roky zkusenosti, 35 000, rusky jazyk neni prekazkou"

Jako takové směšné nabídky tu pořád jsou, třeba tady 50-60...
https://www.prace.cz/nabidka/UP-21255520761/?rps=77

Výborná znalost angličtiny, ruštiny, němčina výhodou.

Ale to jsou fleky pro otroky z ciziny za polovinu platu svéprávného programátora z ČR

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #117 kdy: 02. 05. 2021, 15:42:51 »
>Možnost občasné práce z domova
V roku 2021 a po COVID-19 lockdowne ocakavam HO nie obcasne, ale permanentne s obcasnou navstevou kancelarie. A nepoucia sa, nepoucia sa, nepoucia sa. Proste vychodnarska mentalita nepusti.

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #118 kdy: 02. 05. 2021, 16:11:28 »
sorry, ale to pretrvava vsude. Nezapomen, ze minimalne 30% manageru maji nulovou hodnotu, jsou tam jen aby udrzovali openspace. Nebude open space, nebude duvod pro jejich existenci.
Zatim se HO nemohli vyhnout, ale tim vice zduraznuji, jak je to docasne.


Na jedne strane jsem cetl zpravy, jak Google ted usetril 1 milardu dolaru diky HO. Co se tyce produktivity, tak ta klesla u novych junioru pred "vstrebanim do kolektivu", produktivita vsech senioru mimoradne vzrostla.

Nicmene ted nekteri seniori chteji odejit, protoze Google jim dava befelem se vratit do tech jejich nalestenych kampusu.


>Možnost občasné práce z domova
V roku 2021 a po COVID-19 lockdowne ocakavam HO nie obcasne, ale permanentne s obcasnou navstevou kancelarie. A nepoucia sa, nepoucia sa, nepoucia sa. Proste vychodnarska mentalita nepusti.

Re:Aktuální MD rate pro korporáty
« Odpověď #119 kdy: 02. 05. 2021, 17:29:18 »
Na jedne strane jsem cetl zpravy, jak Google ted usetril 1 milardu dolaru diky HO.

Google ušetřil miliardu díky lockdownům, ne díky práci z domu -- velká porce té částky jsou business tripy nebo eventy, které se nekonaly nebo konaly jenom online, a u kterých se dá předpokládat, že naskočí časem zpátky. Samozřejmě argument stále platí, kanceláře nejsou zdarma a seniornějším lidem produktivita asi opravdu vzrostla.