Sdílíte účet s manželkou/manželem?

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sdílíte účet s manželkou/manželem?
« Odpověď #105 kdy: 04. 10. 2018, 15:02:02 »
Mě přijde, že se z toho stala diskuze na úrovni, kdo své manželce/přítelkyni/kamarádce/kurvě rve víc peněz. Já bych se tím ani nechlubil, protože koupit si holku dokáže i debil, umění je, aby za vás večeři zaplatila hezká holka, to nedokáže jen tak někdo.


Trident

Re:Sdílíte účet s manželkou/manželem?
« Odpověď #106 kdy: 04. 10. 2018, 15:44:21 »
Spolecny ucet je zastaraly koncept. Posledni spolecny ucet maly deda a babi. Rodice meli spolecny jen chvilku a pak meli oddeleny ucty. Nemam duvod toto resit jinak. Nehlede na to ze spolecny ucet ohrozuje financni redundanci v pripade nejakeho pruseru.

 Budto se lidi dohodnou (Mineno ze se obcas pohadaji. ono to jinak obcas nejde) co budou platit a k tomu spolecny ucet nepotrebuji a nebo se nedohodnou a pak jim spolecny ucet stejne nepomuze.
Kdyz zacla zena u mne bydlet nastavili jsme si predmanzelskou smlouvu a nekolik veci:
Co je tvoje to je tvoje, co je moje to je moje. Barak je muj, jachta je tvoje, auto je nase. Tak tomu bylo pred svatbou tak tomu bude i po ni. Pokud nesouhlasis je mi lito
Veci deti jsou veci deti.
Na vecech na ktery se dohodnem se skladame spolecne.
Na decka se skladame spolecne.
Podminky zeny:
nesahej mi na sbirku anime
nesahej mi na moje knizky
nesahej mi na moje gekonky
nesahej mi na jachtu
moje kuchyne - muj hrad. Opovaz se mi tam prekazet.

Tak fungujeme. Popravde receno zijeme uplne stejne jako jsme zili na psi knizku. Nenech do sveho vztahu vnasen nejake umele instrumenty ktere ti maji zarucit vernost. To je vetsinou zacatek konce.

Kazdej vydelavame dost na to abychom zvladli zaplatit domacnost solo. Mam dobrou tchyni ktera zenu neponouka do niceho a zazila si jak naprostou chudovu tak blahobyt a neni to emancipovana prazska fuchtle. Zena ma vlastni rozum (vetsinou:). Momentalne vsak ma pokuseni nechat se modifikovat silenym chirurgem - precijen v jeji zemi je to tak normalni jak chodit k zubari...

Standa Blabol

Re:Sdílíte účet s manželkou/manželem?
« Odpověď #107 kdy: 04. 10. 2018, 15:55:41 »
Mě přijde, že se z toho stala diskuze na úrovni, kdo své manželce/přítelkyni/kamarádce/kurvě rve víc peněz. Já bych se tím ani nechlubil, protože koupit si holku dokáže i debil, umění je, aby za vás večeři zaplatila hezká holka, to nedokáže jen tak někdo.
Rekl kojot, a olizl si oboci.

Libor

Re:Sdílíte účet s manželkou/manželem?
« Odpověď #108 kdy: 04. 10. 2018, 23:10:40 »
Tvl to jsou rozumy. My máme společný účet,  je mezi námi důvěra, nejen finanční. Pokud je někdo ve vztahu, kde druhému nevěří, je mi ho líto.