Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop

CoffeeMan

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #30 kdy: 13. 04. 2018, 14:05:51 »
Mimochodem, znáte nějakou aviváž (prádlo měkké, bez elektřiny), ale taky bez přidané STRAŠLIVÉ VŮNĚ mající v mozku bydlenek navozovat čistoskvoucí dojem?

Já bych zase ocenil, kdyby někdo začal dělat normální čaj v PETce bez cukru.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #31 kdy: 13. 04. 2018, 15:29:00 »
Já bych zase ocenil, kdyby někdo začal dělat normální čaj v PETce bez cukru.

Jo, neni nad stary caj a jeste v PET.

CoffeeMan

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #32 kdy: 13. 04. 2018, 15:56:36 »
Já bych zase ocenil, kdyby někdo začal dělat normální čaj v PETce bez cukru.

Jo, neni nad stary caj a jeste v PET.

To jako říci, že přeci jenom blázen by si koupil pivo ve skle. A co takové sušenky? Jak nejsou rovnou z pece, rovnou do koše.

Uvědomte si, že tahle civilizace nepochází hlady, jenom díky konzervaci potravin.

SB

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #33 kdy: 13. 04. 2018, 16:38:01 »
Mimochodem, znáte nějakou aviváž (prádlo měkké, bez elektřiny), ale taky bez přidané STRAŠLIVÉ VŮNĚ mající v mozku bydlenek navozovat čistoskvoucí dojem?

Já bych zase ocenil, kdyby někdo začal dělat normální čaj v PETce bez cukru.

Vy perete čajem? Jaké jsou výsledky???

jiwopene_fdgfnkjjbj

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #34 kdy: 13. 04. 2018, 16:43:28 »
co znamená duchařina a zvláště technická?

... Speciální případ je generálský efekt, kdy zařízení jako na potvoru přestane fungovat, v momeňte, kdy je jeho funkčnost nutno předvést nějaké důležité osobě.
Houby paranormální:
...
- generálský efekt - nedostatečná robustnost ve spojená s tím, že při předváděčce uděláte něco jinak než jste dělali předtím (nervozita, ...) a chyba se projeví

To znamená, že nervozita či jiná činnost během ukázky způsobí lenost (kvůli které jsem nevyčistil větráček) dávno před předváděčkou a tak mi shoří integrovaná grafika?


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #35 kdy: 13. 04. 2018, 17:45:29 »
To jako říci, že přeci jenom blázen by si koupil pivo ve skle. A co takové sušenky? Jak nejsou rovnou z pece, rovnou do koše.

Caj je dobry tim, ze je cerstvy. Pivo je dobre tim, ze je ulezene. Zkousel jste nekdy delat homebrew a ochutnat to rovnou pri flaskovani? To je hnus k pobliti, ale za pul roku je to neco jineho. A susenky z pece asi nebudou susenky, protoze nebudou ususene. BTW, pivo ze skla nebude zaneradene chemikaliemi z plastu, coz u PET neni jiste.

CoffeeMan

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #36 kdy: 13. 04. 2018, 17:59:56 »
To jako říci, že přeci jenom blázen by si koupil pivo ve skle. A co takové sušenky? Jak nejsou rovnou z pece, rovnou do koše.

Caj je dobry tim, ze je cerstvy. Pivo je dobre tim, ze je ulezene. Zkousel jste nekdy delat homebrew a ochutnat to rovnou pri flaskovani? To je hnus k pobliti, ale za pul roku je to neco jineho. A susenky z pece asi nebudou susenky, protoze nebudou ususene. BTW, pivo ze skla nebude zaneradene chemikaliemi z plastu, coz u PET neni jiste.

Jako sušenky se fakt pečou v peci.

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #37 kdy: 13. 04. 2018, 18:55:00 »
Není ten desktop náhodou iOhryzek?

JardaH

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #38 kdy: 13. 04. 2018, 18:56:36 »
Není ten desktop náhodou iOhryzek?

Nikolif, jedná se o zadekL.

JardaH

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #39 kdy: 13. 04. 2018, 18:58:15 »
Není ten desktop náhodou iOhryzek?

Nikolif, jedná se o zadekL.

Nepsal jsem zadek, ale pr-DELL.

Pro signál čtení paměti se v anglické literatuře často objevuje termín Memory Read Data, zkráceně MRD.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #40 kdy: 13. 04. 2018, 21:15:52 »
Jako sušenky se fakt pečou v peci.

Jo. A pak se nechavaji vyschnout ci naopak provlhnout na pozadovany stupen vlhkosti. Obvykle se nezerou cerstve.

Atlantiss

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #41 kdy: 13. 04. 2018, 22:51:42 »
Jestli fakt máte někdo problém s elektrostatikou, tak si kupte na stůl ESD podložku - stačí se o ni opřít loktem a jste lehce uzemnění(podložka není 100% izolant, ale zároveň je dostatečně izolující, abyste tam mohli mít položené zařízení na 230V a netekl žádný znatelný proud), takže jakýkoliv náboj ze sundávání svetru, šoupání nohama atd se odvede pomalu pryč aniž by vám to dalo ránu, nebo jste něčemu dali vy ránu.

Hellraiser

Re:Výboj statické elekřiny mi restartuje desktop
« Odpověď #42 kdy: 14. 04. 2018, 18:35:02 »
No a pak bych jeste zkusil prepnout prepinac z "Magic" na "More magic" jinak tezko radit. :D