Autor David Ježek

Motrokar

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #75 kdy: 01. 03. 2018, 14:04:32 »
Tak ja neviem ale co pozeram Jezko je fakt na <> autor. Viz jeho tvorbu nahodny vyber https://diit.cz/blog/francouzsky-prezident-opakuje-stejnou-zbytecnost-jako-britska-kralovska-rodina  alebo https://diit.cz/blog/kdy-se-z-fotografu-stali-strelci toto je celkom pekne ako na zaklade jedneho obrazku dokaze vygenerovat hotovy zaver https://diit.cz/blog/core-i9-7980xe-ukazuje-technologicky-odskok-intelu-oproti-amd  a specialne ma pobavila cast kde sa DIIT a CDR navstevnici skladaju jezkovy na normalny Hardware. Pane boze ved ten clovek v Roku 2016 presviedcal ludi ze SSD je blbost, vlastne nepotrebna kravina a vsetkych presviedcal ako je jeho klasiky HDD stale to top co moze clovek mat.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Autor David Ježek
« Odpověď #76 kdy: 01. 03. 2018, 15:06:27 »
[quote author=Stepan link=topic=17791.msg252828#msg252828
Star Trek - s prehledem nejlepsi film cele franchise
Interstellar - klasika jako ze stare skoly
Avengers - nejlepsi akcni narez poslednich let
Edge of Tomorrow - ja Cruise moc nemusim ale tady zaril po boku Bluntove skvele
Guardians of Galaxy - obe casti jsou skvele
Mad Max - skvely mix akce, napeti, pro hardcore scifisty povinna jizda s usmevem na tvari
Gravity - taky scifi klasika
SW Rougue One - bez debaty nejlepsi dil cele sagy, nechybi mu nic
SW Last Jedi - tady ocenuji hlavne koule scenaristu a artove podani
Blade Runne 2049 - dustojny nastupce kultu
World War Z - tak se dela zombijak
Ex Machina - old school klasika
Predators - atmoska by se dala krajet
Ghost In The Shell - jedno z nejlepsich predelavek anime do hraneho snimku
[/quote]

Neco z toho ujde, jine jsou sracky (i ten posledni Star Trek je dost slaby, ani uz si nepamatuju, o cem to bylo), neco z toho je starsi nez 5 let a neco ma tak hrozne kritiky, ze jsem se na to radsi ani nedival. A Star Wars jsem kdysi videl kousek a vubec me to nezaujalo. Slatanina.

phpspravce

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #77 kdy: 01. 03. 2018, 17:00:19 »
Jenom 5 ? Vzdyt ich bylo sposuta, namatkove:

Star Trek - s prehledem nejlepsi film cele franchise
Interstellar - klasika jako ze stare skoly
Avengers - nejlepsi akcni narez poslednich let
Edge of Tomorrow - ja Cruise moc nemusim ale tady zaril po boku Bluntove skvele
Guardians of Galaxy - obe casti jsou skvele
Mad Max - skvely mix akce, napeti, pro hardcore scifisty povinna jizda s usmevem na tvari
Gravity - taky scifi klasika
SW Rougue One - bez debaty nejlepsi dil cele sagy, nechybi mu nic
SW Last Jedi - tady ocenuji hlavne koule scenaristu a artove podani
Blade Runne 2049 - dustojny nastupce kultu
World War Z - tak se dela zombijak
Ex Machina - old school klasika
Predators - atmoska by se dala krajet
Ghost In The Shell - jedno z nejlepsich predelavek anime do hraneho snimku

Inception tu nedam ponevac podle mne je to nadhodnoceny hype, ja se vubec nebavil.
Jako to se omlouvám, ale hovínka od Marvelu ve sto variacích nejsou dobré SciFi. A co se týká posledního Star Trek, Star Wars a Blade Runner tak to je ubohost. Jako chápu, že to jsou filmy pro mladý a tak jsou točený, ale stejně ... .

Stepan

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #78 kdy: 01. 03. 2018, 17:26:01 »
a neco ma tak hrozne kritiky, ze jsem se na to radsi ani nedival

Hlavne se neorientuj podle kritik na CSFD protoze to je tam samy pseudointelektualni radobykritik. Nejlepsi je kouknout na to sam bez nejakych predsudku. Treba spousta B-veci plnejch zabavy tam ma 30% a pritom to vcelku ujde.

gll

  • ****
  • 429
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Autor David Ježek
« Odpověď #79 kdy: 01. 03. 2018, 18:17:25 »
SF hry mají v posledních 15 letech mnohem vyšší uměleckou úroveň než SF filmy.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Autor David Ježek
« Odpověď #80 kdy: 01. 03. 2018, 18:34:57 »
Hlavne se neorientuj podle kritik na CSFD protoze to je tam samy pseudointelektualni radobykritik. Nejlepsi je kouknout na to sam bez nejakych predsudku. Treba spousta B-veci plnejch zabavy tam ma 30% a pritom to vcelku ujde.

Koukam na Shnila rajcata a imdb (kde je nekdy nutno preskocit uvodni podplacene kritiky a ignorovat kritiky od lidi, kteri zjevne koukaji na kdeco) . Vsechno shlednout nemuzu a podle neceho to protridit musim. Kdybych to shlednul vsechno bez trideni, budu v 98,678 % pripadech nadavat. Si zkus treba bez trideni skouknout Mixed Nuts a uvidis. Ja to videl jen ze zvedvosti, protoze jsem chtel videt, co ti kokoti udelali z brilantniho originalu Le pére Noel est une ordure.

komentátor pauk

Re:Autor David Ježek, 6 stran ve fóru ,.slavnější než Esterová?
« Odpověď #81 kdy: 01. 03. 2018, 18:55:50 »
A vy se divíte, že ho root přebral, přeplatil, Když za 3 dny jeho přítomnost vygeneruje 6 stran ve fóru. Jeho články jsou dost na odlehčení, nutné brát s rezervou (nemyšleno doslova jako když si milionář kupuje celeron  a nikon D3000 aby měl rezervu), něco jako Roznera a pořady tv Soukupov

gll

  • ****
  • 429
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Autor David Ježek
« Odpověď #82 kdy: 01. 03. 2018, 18:58:31 »
Rekl bych, ze to naopak je velice objektivni. Suche konstatovani situace.
Kdyby byl opravdovej filmovej fanousek s poradnym rozhedem tak by takovy nesmysl napsat nemohl.
Jeho názor se v tomto shoduje Fukovým, takže divnej je spíš někdo, komu se dnešní tvorba líbí.

A Fuka je co? Filmovy buh? Vyhorelej prekladatel, ktery se uz davno mel venovat necemu jinemu. Treba zas programovat hry na spectrum, v tom byl dobrej :-)

Ja tu neobjektivne poznamenam, ze prave naopak. Filmova produkce poslednich let je o mnoho lepsi a profesionalnejsi nez treba kinematografie 80-90tych let. To byla ta doba temna s tehotnym Schwarzenegrem a podobnyma zoufalostma. Navic se produkuje radove mnohem vice filmu za rok nez predtim a investori nenaleji penize do blbosti bez potencialu jako predtim.

Suma sumarum vyber je mnohem lepsi a kvality je mnohem vic nez drive.

Mně se filmy z té doby líbí. Schwarzenegr je skvělý herec. Do akčních filmů se hodí lépe než přehrávající a emocionální Stallone nebo Gibson. Absolutní sračky plné patosu točí Michael Bay. Jeho filmy intelektuálům z csfd podle všeho nevadí.

Lama

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #83 kdy: 01. 03. 2018, 20:16:19 »
Když už se tu diskutuje o filmu, je to sice offtopic, ale asi hodnotnější diskuse než hejtit Ježka.
Já mám rád komedie, ale točí se dnes ještě komedie typu např.:

Potíže s Harrym - solidní konverzačka od Hitchcocka (!), sice trochu černá, ale to by asi nebyl Hitchcock, kdyby v tom nebylo trochu černoty. Ale za mě dobrý.
Nebo
Italian job, Špioni jako my, Špatně zorganozovaná loupež, Jeptišky na útěku, Psí odpoledne
Jedna z mála věcí z poslední doby co mě zaujala - Drž hubu - Reno, Depardieu - i když to už taky je asi 15 let, nebo ještě Blbec k večeři - IMHO výborná konverzačka.

Točí se ještě takové komedie vůbec? Chystám se na Dejte mi pokoj, prej to neni uplně špatný.

pan co nema nazor

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #84 kdy: 01. 03. 2018, 20:34:40 »
Suma sumarum vyber je mnohem lepsi a kvality je mnohem vic nez drive.
By me zajimalo v tom pripade alespon 5 kvalitnich sci-fi za poslednich 5 let, vrele diky :)

Jenom 5 ? Vzdyt ich bylo sposuta, namatkove:

Star Trek - s prehledem nejlepsi film cele franchise
Interstellar - klasika jako ze stare skoly
Avengers - nejlepsi akcni narez poslednich let
Edge of Tomorrow - ja Cruise moc nemusim ale tady zaril po boku Bluntove skvele
Guardians of Galaxy - obe casti jsou skvele
Mad Max - skvely mix akce, napeti, pro hardcore scifisty povinna jizda s usmevem na tvari
Gravity - taky scifi klasika
SW Rougue One - bez debaty nejlepsi dil cele sagy, nechybi mu nic
SW Last Jedi - tady ocenuji hlavne koule scenaristu a artove podani
Blade Runne 2049 - dustojny nastupce kultu
World War Z - tak se dela zombijak
Ex Machina - old school klasika
Predators - atmoska by se dala krajet
Ghost In The Shell - jedno z nejlepsich predelavek anime do hraneho snimku

Inception tu nedam ponevac podle mne je to nadhodnoceny hype, ja se vubec nebavil.
Pardon, ale postrehls slovo kvalitni? Blbosti typy World War Z a podobne nebudu ani hodnotit. Jinak tam vidim budto remake/nastavovaky (ne zrovna povedeny, rozhodne ne lepsi nez original) nebo maximalne prumernou tvorbu = nic originalniho. Ale chapu, kdyz pridu na csfd a vidim u kazdyho druhyho filmu "nejepsi svyho druhu co sem videl v zivote", tak chapu ze v 15 clovek toho moc nevidel (to si neber osobne, proste ti pripadne kvalitni neco jinyho nez me, ale bohuzel tvuj vkus je tentokrat mimo).

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Autor David Ježek
« Odpověď #85 kdy: 01. 03. 2018, 20:46:58 »
Mně se filmy z té doby líbí. Schwarzenegr je skvělý herec.

Prominte, ale Arnold opravdu neni herec. Dobry byl akorat ve filmech, kde v nebyla nutna zadna mimika a stacilo tam obcas s kamennym ksichtem prohodit nejaky oneliner. Vsechny filmy, kde se pokousel o nejake herectvi, dopadly spis jako katastrofa. Nejhorsi scena pak byla asi to, kdyz se v jednom filmu pokousel o pratelsky usmev a vypadalo to jak past na krysy.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Autor David Ježek
« Odpověď #86 kdy: 01. 03. 2018, 20:56:33 »
Citace: Lama link=topic=17791.msg252951#msg252951
....
[/quote

Ve Francii jeste obcas jo. Jsem ted videl La ch'tite famille a je to celkem psina, akorat to je jeden z tech filmu, ktery ztrati smysl, kdyz se nadubuje a bude z toho propadak. Ostatne to je u francouzskych filmu casty problem. Supercondriaque se stejnym hercem byl take docela dobra psina.

itsux

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #87 kdy: 02. 03. 2018, 01:47:08 »
Mně se filmy z té doby líbí. Schwarzenegr je skvělý herec.

Prominte, ale Arnold opravdu neni herec. Dobry byl akorat ve filmech, kde v nebyla nutna zadna mimika a stacilo tam obcas s kamennym ksichtem prohodit nejaky oneliner. Vsechny filmy, kde se pokousel o nejake herectvi, dopadly spis jako katastrofa. Nejhorsi scena pak byla asi to, kdyz se v jednom filmu pokousel o pratelsky usmev a vypadalo to jak past na krysy.
Taky nesmí mluvit, jeho přízvuk je příšerný dodnes.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Autor David Ježek
« Odpověď #88 kdy: 02. 03. 2018, 02:22:08 »
Taky nesmí mluvit, jeho přízvuk je příšerný dodnes.

To je, ale v nekterych rolich to nevadi.

Re:Autor David Ježek
« Odpověď #89 kdy: 02. 03. 2018, 09:15:31 »
tak david a no-x boli jedini kvoli ktorym som chodil na diit. teraz kuknem rss a ak ma zaujme nazov  otvorim, inak tam chodim velmi sporadicky.
tu si po prichode davida root otvorim aspon 2-3x tyzdenne, predtym som sem chodil len ak mi cosi vygooglilo.
cize je to take viac stranne.