Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně

anonym

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #60 kdy: 14. 12. 2017, 22:33:58 »
Prostě beru 21000,- čistého, je mi 30 let, jsem spokojený neb dávám 8000,- do rizikových investic. Nemám děti, ani ženu, na dovolenou nejezdím vystačím si v obýváku, ale zato budu bohatý důchodce, protože když budu mít velké štestí, zůročí se mi to až na 3500000,- . Asi takovouto logiku to má.


Youda

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #61 kdy: 14. 12. 2017, 22:36:23 »
Prostě beru 21000,- čistého, je mi 30 let, jsem spokojený neb dávám 8000,- do rizikových investic. Nemám děti, ani ženu, na dovolenou nejezdím vystačím si v obýváku, ale zato budu bohatý důchodce, protože když budu mít velké štestí, zůročí se mi to až na 3500000,- . Asi takovouto logiku to má.
Jak pravil Homer Simpson: "Kazdy si musi najit svou slepou ulicku a pak uz jenom cekat na smrt."

greger

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #62 kdy: 14. 12. 2017, 22:42:40 »
Už mi je z toho fakt na blití. Situace nejen u nás:

Přijde junior, dostane 25k, hoděj ho na nějakej rozjetej projekt. První den přijde, nikdo mu nic neřekne, dostane nějakou sračku a poraď si kámo. Po prvním hodnotícím pohovoru navýšení obvykle o 5k a pak je to hodně individuální, ale senioři se po těch letech dopracují třeba někam na 60-70k HPP max. MAX!

Jste full of shit. Nebereš 200k? Seš lopata, čus. Lidi, co tohle píšou, bych si tipnul, že nemaj ani 40k.

Už se proberte. Možnááá když se týpek urve a zaplní akutní prázdný místo, kde ho ponořej do takových splašek, že ho takhle vykompenzují. Ale takovej člověk by rozhodně nepsal v pracovní době na root, takže to vy asi těžko budete...
Fakt nevim odkud si taháš taková čísla (asi děláš v Německu), ale senioři u nás (Brno) nemají víc než 35k, bonusy žádné, nástupák IT juniora, je jedno jestli absolventa, nebo při škole, určitě nejde přes 25k, spíš níž (hrubého). 40k+ mají jen manažeři a obchodní zástupci.
To je ten problém rozdělování na seniory. Dřív byl senior někdo za kým byla práce a posunul se do vedení. Dnes má senior 2 roky praxe ... .

Když mluvíš o brnu tak se podívej na úřad práce kde jsou obecně horší místa.

anonym

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #63 kdy: 14. 12. 2017, 22:51:58 »
Už mi je z toho fakt na blití. Situace nejen u nás:

Přijde junior, dostane 25k, hoděj ho na nějakej rozjetej projekt. První den přijde, nikdo mu nic neřekne, dostane nějakou sračku a poraď si kámo. Po prvním hodnotícím pohovoru navýšení obvykle o 5k a pak je to hodně individuální, ale senioři se po těch letech dopracují třeba někam na 60-70k HPP max. MAX!

Jste full of shit. Nebereš 200k? Seš lopata, čus. Lidi, co tohle píšou, bych si tipnul, že nemaj ani 40k.

Už se proberte. Možnááá když se týpek urve a zaplní akutní prázdný místo, kde ho ponořej do takových splašek, že ho takhle vykompenzují. Ale takovej člověk by rozhodně nepsal v pracovní době na root, takže to vy asi těžko budete...
Fakt nevim odkud si taháš taková čísla (asi děláš v Německu), ale senioři u nás (Brno) nemají víc než 35k, bonusy žádné, nástupák IT juniora, je jedno jestli absolventa, nebo při škole, určitě nejde přes 25k, spíš níž (hrubého). 40k+ mají jen manažeři a obchodní zástupci.

Jestli chceš jako lopata 60 až 70k, tak musíš do zahraničí.

V IT je lopat 99 %, jen 1 % IT zaměstnanců dělá něco kreativního.

Ty vole to snad ne. Já jsem si asi už zvykl, že tady píšou lidi alespoň s inteligencí průměrného linuxového administrátora. Synku. Synku... Co to je, nástupák IT juniora? Juniora čeho jako v IT? To je jedna věc. Druhá věc, ty si neumíš zjistit, jaké jsou průměrné platy snad čehokoliv v IT? Neumíš použít Google? Neumíš se podívat na glassdoor.cz? NEUMÍŠ si o svém oboru najít alespoň tu základní věc, jaký je vlastně průměrný plat?

Dude

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #64 kdy: 14. 12. 2017, 23:44:52 »
Fakt nevim odkud si taháš taková čísla (asi děláš v Německu), ale senioři u nás (Brno) nemají víc než 35k, bonusy žádné, nástupák IT juniora, je jedno jestli absolventa, nebo při škole, určitě nejde přes 25k, spíš níž (hrubého). 40k+ mají jen manažeři a obchodní zástupci.

Jestli chceš jako lopata 60 až 70k, tak musíš do zahraničí.

V IT je lopat 99 %, jen 1 % IT zaměstnanců dělá něco kreativního.
Úprimne dúfam, že toto je len kvalitný trolling. 25k nástup pre juniora v IT? Však toľko ma predavačka v Lidli v Brne. To ste sa už komplet všetci posra*i? Ja osobne som v Brne nastupoval s o 10k viac a po roku to išlo ešte viac hore. A ak to nepôjde značne hore najbližších 6 mesiacov tak mením prácu. Sa nenechám osierať.


armabeton

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #65 kdy: 15. 12. 2017, 00:02:02 »
Fakt nevim odkud si taháš taková čísla (asi děláš v Německu), ale senioři u nás (Brno) nemají víc než 35k, bonusy žádné, nástupák IT juniora, je jedno jestli absolventa, nebo při škole, určitě nejde přes 25k, spíš níž (hrubého). 40k+ mají jen manažeři a obchodní zástupci.

Hoď sem prosím jméno té (dnes již zajisté úplně prázdné) firmy. Su z Brna a seniorské pozice mají vyšší platy + dnes již očekávané "IT benefity" (týden dovolené +, sick days, ...)

Pokud by to náhodou byla pravda - a fakt si myslím že to sem jen hážou HR, aby zmírnili naše požadavky :-) - měl bych pro rozumné juniory i seniory nabídky, řádově desítky míst.

Karel Král

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #66 kdy: 15. 12. 2017, 00:08:35 »
Masaryčka říká, že její absolventi informatiky v roce 2016 nastupovali za 45 tisíc měsíčně.
https://www.fi.muni.cz/admission/reasons/alumni-job.html.cs

anonym

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #67 kdy: 15. 12. 2017, 00:32:54 »
Já mám takový pocit, jako kdyby tady útočili celkem 3 trolové. Já, nějaká HR, která se snaží snížit požadavky programátorů, a kdosi z investiční agentury, který se tu snaží nenápadně přilákat lidi do svého byznysu, kde je oškube.

HRka Lucka

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #68 kdy: 15. 12. 2017, 00:48:56 »
Vaše požadavky jsou víc než přemrštěné  ;)

Karel Král

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #69 kdy: 15. 12. 2017, 00:53:00 »
Vaše požadavky jsou víc než přemrštěné  ;)
Nechcete si koupit bitcoin a zázračně zbohatnout?

agentura

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #70 kdy: 15. 12. 2017, 01:06:21 »
Vaše požadavky jsou víc než přemrštěné  ;)

Ale hovno. Půl mega je normální cena za nelopatu. Jestli si někdo myslí, že lopata za sto tisíc je na něco použitelná, tak ať si ji klidně koupí.

měl bych pro rozumné juniory i seniory nabídky, řádově desítky míst.

Rozumné znamená blbce za 60 na HPP, co? Tak to jsou lopaty, kámo.

rulík

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #71 kdy: 15. 12. 2017, 01:19:58 »
Fakt nevim odkud si taháš taková čísla (asi děláš v Německu), ale senioři u nás (Brno) nemají víc než 35k, bonusy žádné, nástupák IT juniora, je jedno jestli absolventa, nebo při škole, určitě nejde přes 25k, spíš níž (hrubého). 40k+ mají jen manažeři a obchodní zástupci.

Hoď sem prosím jméno té (dnes již zajisté úplně prázdné) firmy. Su z Brna a seniorské pozice mají vyšší platy + dnes již očekávané "IT benefity" (týden dovolené +, sick days, ...)

Pokud by to náhodou byla pravda - a fakt si myslím že to sem jen hážou HR, aby zmírnili naše požadavky :-) - měl bych pro rozumné juniory i seniory nabídky, řádově desítky míst.

Děláte mi radost. Po všech těch "pod 150k chodí jen lopaty" jsem se cítil v Brně méněcenný se svými ~95 k na HPP (to je průměr za poslední rok, včetně skoro všech benefitů, aby to vypadalo hezčí), a to jsem senior IT údržbář v korporátu, žádný programátor ani hvězda první velikosti. Vyhnáno přesčasy, takže jestli jsou nějaké nabídky bez nich za 80k+, sem s nimi.

anonym svudnik

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #72 kdy: 15. 12. 2017, 01:34:33 »
Vaše požadavky jsou víc než přemrštěné  ;)

Lucinko, kočando z HR, já budu vydělávat penízky a ty se budeš starat o děti, ju? U HR tě stejně tak nedocení jako když budeš maminka :-* A z kluků tady si nic nedělej, jsou trapní, já vím 8)

PS: jsi zrzka?

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #73 kdy: 15. 12. 2017, 07:02:22 »
25k nástup pre juniora v IT?
Např. armáda ČR nabízí tyto peníze za vývoj umělé inteligence a rozpoznávání obrazu.

anonym

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #74 kdy: 15. 12. 2017, 08:06:39 »
25k nástup pre juniora v IT?
Např. armáda ČR nabízí tyto peníze za vývoj umělé inteligence a rozpoznávání obrazu.

Nemáš pls odkaz?