Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně

Princezna Lopatěnka

Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« kdy: 14. 12. 2017, 14:43:15 »
Už mi je z toho fakt na blití. Situace nejen u nás:

Přijde junior, dostane 25k, hoděj ho na nějakej rozjetej projekt. První den přijde, nikdo mu nic neřekne, dostane nějakou sračku a poraď si kámo. Po prvním hodnotícím pohovoru navýšení obvykle o 5k a pak je to hodně individuální, ale senioři se po těch letech dopracují třeba někam na 60-70k HPP max. MAX!

Jste full of shit. Nebereš 200k? Seš lopata, čus. Lidi, co tohle píšou, bych si tipnul, že nemaj ani 40k.

Už se proberte. Možnááá když se týpek urve a zaplní akutní prázdný místo, kde ho ponořej do takových splašek, že ho takhle vykompenzují. Ale takovej člověk by rozhodně nepsal v pracovní době na root, takže to vy asi těžko budete...


Hoe

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #1 kdy: 14. 12. 2017, 14:51:21 »
 ;D ;D

gll

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #2 kdy: 14. 12. 2017, 14:52:25 »
by mě zajímalo, jestli tahle vlákna zakládá stále stejný dement (javaman), nebo je jich víc.

anonym

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #3 kdy: 14. 12. 2017, 14:54:31 »
Už mi je z toho fakt na blití. Situace nejen u nás:

Přijde junior, dostane 25k, hoděj ho na nějakej rozjetej projekt. První den přijde, nikdo mu nic neřekne, dostane nějakou sračku a poraď si kámo. Po prvním hodnotícím pohovoru navýšení obvykle o 5k a pak je to hodně individuální, ale senioři se po těch letech dopracují třeba někam na 60-70k HPP max. MAX!

Jste full of shit. Nebereš 200k? Seš lopata, čus. Lidi, co tohle píšou, bych si tipnul, že nemaj ani 40k.

Už se proberte. Možnááá když se týpek urve a zaplní akutní prázdný místo, kde ho ponořej do takových splašek, že ho takhle vykompenzují. Ale takovej člověk by rozhodně nepsal v pracovní době na root, takže to vy asi těžko budete...

Obvykle o 5k? Dej mi vedet, kde je to obvykle; tam jdu. Ja videl uz ve 2 firmach po sobe jen +3k juniorum, coz je vtip, ale firmy to asi mysli vazne a proste chteji, at ti lidi odejdou. Jinak v korporatu ne-Prazskem jsem videl seniora na HPP a pocitali jsme ze ma tak 75k. Vsak se podivej na glassdoor.com na ceske korporaty, kolik tam maji.

lopatolog

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #4 kdy: 14. 12. 2017, 14:59:33 »
Protože jste lopaty a nic nenabízíte. Myslíš, že mi nikdy nenabízeli 50 tisíc za náročnou práci? Nebo 70? A co jako? Tak tam jdete pak vy, protože já jsem pro ně moc drahý. Pak si ještě říkáte, že nikdo víc nemá :D Samozřejmě má, protože netvrdne jako lopata v práci za 80. Jestli si myslíš, že jsi jen dvakrát lepší než prodavač za kasou, tak asi jo. Ale vývoj není dvakrát náročnější než bezduchá práce.

Ale nemíchejte do toho lopaty na švarc v bankách. To jsou sračkové práce pro tupé hlavy, ale platí se to 100 až 180 tisíci, protože je to sračka a nikdo do toho nejde pro zábavu. To jsou ty největší lopaty a i lidi v menší firmě za 70 na HPP je trumfnou.


královský_mrd

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #5 kdy: 14. 12. 2017, 15:00:23 »
Slavnostně prohlašuji, že mám v IT mzdu 29 tisíc hrubého a jsem spokojená lopata, bydlím ve vlastním (hypo splacená), za jídlo dám tak 4 tisíce, za energie 2, za hadry tak litr, za benzín taky, zbytek jde do výnosových investic. A to nejsou vůbec špatný prachy, si to spočítejte, každý rok těch 100 až 150 talířů do aktiv s rostoucím 5 % výnosem a kapitálovým zhodnocením a za pár let jsem v předčasném důchodu.

Dneska mám po nějakých dvanáci letech cca 18 tisíc měsíčně jen z dividend, které reinvestuji, ještě to vydržím tak pět let a balím kufry. Lidi co chtějí pracovat do 60 let a potřebují k tomu 200k měsíčně jsou blázni, vždyť stačí průměrná mzda a trocha střídmosti ve spotřebě, nebydlet v Praze, nebo jiné zadeki, kde se nedá dýchat a je předražené vše od jídla po bydlení a máte vyhráno.

lopatolog

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #6 kdy: 14. 12. 2017, 15:05:39 »
Slavnostně prohlašuji, že mám v IT mzdu 29 tisíc hrubého a jsem spokojená lopata, bydlím ve vlastním (hypo splacená), za jídlo dám tak 4 tisíce, za energie 2, za hadry tak litr, za benzín taky, zbytek jde do výnosových investic. A to nejsou vůbec špatný prachy, si to spočítejte, každý rok těch 100 až 150 talířů do aktiv s rostoucím 5 % výnosem a kapitálovým zhodnocením a za pár let jsem v předčasném důchodu.

Dneska mám po nějakých dvanáci letech cca 18 tisíc měsíčně jen z dividend, které reinvestuji, ještě to vydržím tak pět let a balím kufry. Lidi co chtějí pracovat do 60 let a potřebují k tomu 200k měsíčně jsou blázni, vždyť stačí průměrná mzda a trocha střídmosti ve spotřebě, nebydlet v Praze, nebo jiné zadeki, kde se nedá dýchat a je předražené vše od jídla po bydlení a máte vyhráno.

A nebo nebýt lopata a rovnou vydělat i ty tvoje dividendy a za pár let brát půl mega a ne živořit jak socka na věcech z akcí a Polska :D

X

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #7 kdy: 14. 12. 2017, 15:06:57 »
Hmmm... Tak to já teda dostal v Praze nástupák o dost vyšší. A to jde o brigádu při škole...

královský_mrd

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #8 kdy: 14. 12. 2017, 15:13:23 »
Slavnostně prohlašuji, že mám v IT mzdu 29 tisíc hrubého a jsem spokojená lopata, bydlím ve vlastním (hypo splacená), za jídlo dám tak 4 tisíce, za energie 2, za hadry tak litr, za benzín taky, zbytek jde do výnosových investic. A to nejsou vůbec špatný prachy, si to spočítejte, každý rok těch 100 až 150 talířů do aktiv s rostoucím 5 % výnosem a kapitálovým zhodnocením a za pár let jsem v předčasném důchodu.

Dneska mám po nějakých dvanáci letech cca 18 tisíc měsíčně jen z dividend, které reinvestuji, ještě to vydržím tak pět let a balím kufry. Lidi co chtějí pracovat do 60 let a potřebují k tomu 200k měsíčně jsou blázni, vždyť stačí průměrná mzda a trocha střídmosti ve spotřebě, nebydlet v Praze, nebo jiné zadeki, kde se nedá dýchat a je předražené vše od jídla po bydlení a máte vyhráno.

A nebo nebýt lopata a rovnou vydělat i ty tvoje dividendy a za pár let brát půl mega a ne živořit jak socka na věcech z akcí a Polska :D

Nevím, kde na to mzdy chodíš lopatologu, kolega, co dělá ještě o tři roky déle a vede celé oddělení má o pět tisíc hrubého víc, a to má matfyz. Já jsem šel do práce už po střední a dodnes nemám ani VŠ. Neznám v IT lidi (zaměstnance), co berou dlouhodobě 50 tisíc čistého a víc. Jedině podnikatele, ale tam je to nárazové. Jdu si raději svou sice pomalou, ale jistou cestou, mám spoustu času, málo práce a nemusím poslouchat idioty jako v mega korporátu. Těch tvých "půl mega" ti v ČR nikdo nedá.

královský_mrd

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #9 kdy: 14. 12. 2017, 15:16:45 »
Hmmm... Tak to já teda dostal v Praze nástupák o dost vyšší. A to jde o brigádu při škole...
Já dělám v Ostravě, Java, PHP + serverová administrace a síťařina, prostě taková holka pro všechno, nástupáky pro absolventy jsou běžně 17 až 20 tisíc hrubého.

lopatolog

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #10 kdy: 14. 12. 2017, 15:20:26 »
Nevím, kde na to mzdy chodíš lopatologu, kolega, co dělá ještě o tři roky déle a vede celé oddělení má o pět tisíc hrubého víc, a to má matfyz. Já jsem šel do práce už po střední a dodnes nemám ani VŠ. Neznám v IT lidi (zaměstnance), co berou dlouhodobě 50 tisíc čistého a víc. Jedině podnikatele, ale tam je to nárazové. Jdu si raději svou sice pomalou, ale jistou cestou, mám spoustu času, málo práce a nemusím poslouchat idioty jako v mega korporátu. Těch tvých "půl mega" ti v ČR nikdo nedá.

Pane mrde, jde o to, jestli jste jen ta lopata k ničemu a nebo fakt něco nabízíte. Kolega je asi stejná lopata, tak nic nedostane. Nic proti tomu. To mi připomnělo jednoho lempla z Abclinuxu, kde se chlubil, že dělá sračky pro stát za pár drobných a obhajoval to tam. Ano, pokud je k ničemu a je na to hrdý, tak OK. Ale tihle lemplové naši zemi moc nespasí a akorát zhoršují situaci, protože blbečci ze západu si z nich dělají rohožky.

Youda

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #11 kdy: 14. 12. 2017, 15:20:31 »
Slavnostně prohlašuji, že mám v IT mzdu 29 tisíc hrubého a jsem spokojená lopata, bydlím ve vlastním (hypo splacená), za jídlo dám tak 4 tisíce, za energie 2, za hadry tak litr, za benzín taky, zbytek jde do výnosových investic. A to nejsou vůbec špatný prachy, si to spočítejte, každý rok těch 100 až 150 talířů do aktiv s rostoucím 5 % výnosem a kapitálovým zhodnocením a za pár let jsem v předčasném důchodu.

Dneska mám po nějakých dvanáci letech cca 18 tisíc měsíčně jen z dividend, které reinvestuji, ještě to vydržím tak pět let a balím kufry. Lidi co chtějí pracovat do 60 let a potřebují k tomu 200k měsíčně jsou blázni, vždyť stačí průměrná mzda a trocha střídmosti ve spotřebě, nebydlet v Praze, nebo jiné zadeki, kde se nedá dýchat a je předražené vše od jídla po bydlení a máte vyhráno.

V Praze jsou ted vsechny autobusy MHD polepeny plakaty, ze nabiraji ridice autobusu za 35000 mesicne.

Tady je inzerat:
http://dpp.jobs.cz/detail/?id=G2-1024696649-aden_brand0&rps=186

Mno, delat v IT a byt spokojen s prijmem 80% ridice autobusu, mi prijde zajimave.
Osobne se priznam, ze si nedokazu predstavit zivot s prijmem na urovni 60% nemecke minimalni mzdy, aniz bych zil jako buddhisticky mnich. Nedokazu si predstavit, jak bych si s takovym prijmem poridil dum, 3 deti s manzelkou na materske.

lopatolog

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #12 kdy: 14. 12. 2017, 15:21:29 »
Hmmm... Tak to já teda dostal v Praze nástupák o dost vyšší. A to jde o brigádu při škole...
Já dělám v Ostravě, Java, PHP + serverová administrace a síťařina, prostě taková holka pro všechno, nástupáky pro absolventy jsou běžně 17 až 20 tisíc hrubého.

Tak se nauč jednu věc pořádně a budeš mít násobky. Ale to není už tak jednoduché, co? Umět všechno blbě je k ničemu, to rovnou můžeš dělat full-stack cokoli.

Youda

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #13 kdy: 14. 12. 2017, 15:24:29 »
Hmmm... Tak to já teda dostal v Praze nástupák o dost vyšší. A to jde o brigádu při škole...
Já dělám v Ostravě, Java, PHP + serverová administrace a síťařina, prostě taková holka pro všechno, nástupáky pro absolventy jsou běžně 17 až 20 tisíc hrubého.

A nechcete radsi k pasu do Hyundai do Nosovic?
Prumerna mzda v delnicke profesi 34512Kc. Planuje se navyseni o 12%
http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/v-nosovicke-hyundai-si-zamestnanci-polepsi-o-12-procent-1330489


jpu

Re:Pro lidi, co (ne)berou 200k měsíčně
« Odpověď #14 kdy: 14. 12. 2017, 15:27:54 »
by mě zajímalo, jestli tahle vlákna zakládá stále stejný dement (javaman), nebo je jich víc.
najlepsie na takych kokotov nereagovat. Ide o trolling a zda sa, ze pre javamana kazdy pridany prispevok do jeho idiotskeho vlakna, znamena orgazmus