Ten samý problém v nové práci

Bikerider

Ten samý problém v nové práci
« kdy: 09. 12. 2017, 17:23:03 »
Potřebuju poradit nebo aspoň říct, jestli je problém ve mně nebo někde jinde. Je mi 28, odešel jsem před časem z korporátu, kam jsem nastoupil hned po státnicích. A odešel jsem kvůli jedné specifické věci, která se ale v nové firmě okamžite objevila znova.

O co jde... Dostanu integrační ticket (task, úkol) a za kolik hodin to má být. Ok, klasika. Jsem pořád ještě junior, ten, kdo mi to dává, asi ví líp než já, jak dlouho to bude trvat, zvlášť když jsem tady novej a neznám ten systém tolik.

Ale pak se to začně srát. Ne že bych nevěděl, co s tím mám dělat, jak to mám naprogramovat, otestovat apod. Ale typicky jsou tam schovaný nástrahy typu

  • přihlaš se na remote desktop přes remote desktop z jiného remote desktopu (nedělám si zadek, odezva je bombová)
  • endpointy ještě nejsou vyvinutý, udělej si mocky na našem testovacím serveru (kde je server, kdo mi dá přístup? aha, ten člověk má dovolenou)
  • potřebuješ se připojit na tuhle vpnku, ale funguje jen na tomhle klientu, v týhle verzi a návod to rozchodit je neaktualizovanej, ale zeptej se tamtoho týpka, až bude mít čas
  • ...

Asi chápete, kam tím mířím. Vede to jen k tomu, že ze sebe musím pokaždý dělat debila a chodit za pýemkem, že ten odhad asi nevyjde, protože tohle a tohle a že vím jak na to, ale kvůli temhle věcem to nejde. Připadám si, že ty firmy mě naschvál stavěj do pozice, kdy se musím vymluvat a dělat ze sebe neschopáka. Strasně me to psychicky debtá, že na jednu stranu mám pevně daný hodiny, za který "to musí bejt, jinak ze sebe zas musím dělat idiota a jít se vymlouvat", a na druhý straně mám debilní překážky, za který ani nejsem zodpovědnej.

Je to normální? Asi je, když je to už druhá firma, kde se tohle děje. Nebo to prostě nemám řešit a napálit tam víc hodin a když se někdo zeptá, tak z hlavy lovit 20 výmluv, proč to tak je. Pak budu mít blbý hodnocení samozřejmě.


Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #1 kdy: 09. 12. 2017, 17:40:40 »
Z části je tento tlak normální a bude vždy. V opačném případě by časové odhady letěly nahoru a práce by byla dřív, či později neprodejná.

Druhou otázkou je, jestli dobře a plně specifikujete, co ke své práci potřebujete. To chce už kus zkušeností (senioritu) a dipolomacie. Nesmíte to přehnat tak, že budete každý úkol vracet (přehazovat jak horkou bramboru), ale také nemůžete převzít odpovědnost za neočekavatelné komplikace.

Asi možným řešením by bylo trvat na tom, aby k časovému rozpočtu byl daný aspoň základní rozpad, ze kterého bude vidět, jestli všechny tyto opičárny už někdo započítal a jsou ve scope úkolu, nebo jestli stojí mimo scope.

Ondrej

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #2 kdy: 09. 12. 2017, 17:44:20 »
V první řadě bych se rozmyslel jestli má opravdu smysl dělat v takovém cirkusu, za mě určitě ne.
Pokud tam chceš zůstat tak si přihoď hodiny když to nestihneš s tím že nebudeš říkat VÝMLUVY (teda pokud to v tvejch očích výmluvy jsou, tak je něco blbě) ale argumenty proč si to za požadovanou dobu nestihl.

V.

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #3 kdy: 09. 12. 2017, 17:45:29 »
V evidenci projektu není zmíněno, co je potřeba? Projekťák se o to nestará? Nemá projekt vlastní dokumentaci?

No zažil jsem, že projekťák tam byl do počtu ...pak je lepší svolat meeting a rámcové věci domlouvat spolu.

ehmmm

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #4 kdy: 09. 12. 2017, 17:46:14 »
To co popisujes je v podstate normalni.
Spis nechapu, proc takovyhle hovadiny resite na rootu a ne v hospode s kamaradama?


soriako

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #5 kdy: 09. 12. 2017, 18:16:57 »
kamarádi? :o co to je?

Tomáš Roll

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #6 kdy: 09. 12. 2017, 18:26:25 »
kamarádi? :o co to je?
Lidé, od kterých máš v úmyslu si později půjčit peníze.  ;D

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #7 kdy: 09. 12. 2017, 19:53:35 »
Nekdo spatne odhaduje. Pokud je to nekdo jiny nez ty tak nebere v potaz tve zkusenosti/znalosti. Pokud jsi to ty tak se casem naucis na svuj odhad aplikovat konstantu neco mezi 2 a 3.
A jestli nekdo rika, ze je to normalni tak ne neni.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Jerry

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #8 kdy: 09. 12. 2017, 19:57:05 »
přiznám se že sem nikdy v korporátu nepracoval. takže nevim jestli je tohle normální ale když sem dělal programátora tak se úloha rozdělila tak, aby jeden člověk dělal okruh věcí kde nebude omezovanej ostatníma
jinak řečeno část týmu seděla v německu a část v čr a dohodli sme se tak
že sme ulohu rozdělili na části, které nebyly vzájemně navázené ale pouze byla sdílená datová struktura - většinou to tak vyšlo. Navíc sme se všichni znali. šlapalo to dobře. nikdy sem nedostával nějakej "task" nebo časovej tiket. to neznám. a v mám věku bych to odmítnul v takovýhle podmínkách dělat. když se na nějaký uloze dělalo tak se ze všeho nejřív dohodlo za jak dlouho sme schopný to udělat +/- něco. a v 90 procentech případů se to stihlo.  na druhou stranu je fakt, že většina z nás měla víc jak 15 let praxe. ale to určitě neni ten klíčový moment ...


qwertz

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #9 kdy: 09. 12. 2017, 20:19:23 »
Pro tazatele:

Tak jak popisujete svou situaci, jednoznačně platí, že pro tohoto zaměstnavatele pracovat nechcete a v rámci pudu sebezáchovy byste to měl okamitě ukončit. Je-li zaměstnavatel idiot, nemá smysl se ho snažit přimět k održování zákona nebo slušných mravů, protože i přes vítězství u soudu stejně prohrajete (zdraví, rodina, čas, stres). Jako IT zaměstnanec máte spoutsy alternativ a váš zaměstnavatel nemá jak zjistit, kam jste odešel, takže výhrůžky berte s úsměvem.

Otázkou je pouze technické provedení. Chcete-li míst jistotu, zcela neprůstřelná cesta vede přes vašeho obvodního lékaře. Pokud mu popíšete situaci, jak jste vystaven šikaně a bossingu, únavu, stres, zcela jistě vám vyjde vstříc a zajistí vám pracovní neschopnost. (Není to podvod, podobně šikanovaných lidí je v ordinacích relativně hodně). V této situaci máte jednoznačnou výhodu. Můžete doručit zamětsnavateli výpověď, ale on vás propustit nemůže (pokud dodržujete pracovní režim). Současně můžete zaměstnavateli oznámit, že se již do práce nevrátíte, neboť se podepsala na vašem zdraví, a navrhněte mu ukončení pracovního poměru dohodou. Nebude-li souhlasit, skončí pracovní poměr uplynutím výpovědní lhůty (proto podejte výpověď na konci měsíce). Tohle je cesta nejmenšího odporu s nulovými riziky.

Chcete-li zamětnavateli oplatit stejnou mincí (můžete čekat spor), lze například využít chyby při vyúčtování vašich přesčasů (musíte tomu rozumět). Pokud má zamětsnavatel bordel v přesčasech, je možné, že vám nějaké hodiny záměrně nebo opomenutím neproplatil. V takovém případě by vám nahrál na smeč, a můžete po 15 dnech od splatnostmi mzdy (typicky 16 den následujícího měsíce po výplatě) okamžitě zrušit pracovní poměr podle §56 zákonníku práce. Vtip je v tom, že nebohý zaměstnavatel vám v takovém případě ještě musí vyplatit standardní odstupné. (vzhledem k tomu, že se jistě bude bránit, je třeba abyste měl v ruce výkaz pracovní doby a výplatnici). Tohle je cesta pro drsňáky.

Ostatní varianty typu podat podnět k inspekci práce vůbec neuvažujte. Když jsem naposled mluvil s jedním z ředitelů tohoto úřadu, od doby podání podnětu k zahíjení šetření často uplyne u 24 měsíců. Pro vás to nemá žádný význam.

Konejte hned, na nic nečekejte. Jde vám jen o zdraví.

qwertz

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #10 kdy: 09. 12. 2017, 20:21:22 »
Omlouvám se, to patřilo do jiného threadu;D

Neználek

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #11 kdy: 09. 12. 2017, 20:40:37 »
Jedete SCRUM? Tam by se něco takového dít nemělo, protože se odhady dělají na plánovačkách, na kterých o náročnosti tasku hlasuje celý tým.

jiřin

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #12 kdy: 09. 12. 2017, 21:30:15 »
To je normální praxe. To není specifická věc. To jsem taky zažil. Mě se osvědčilo mít práci hotovou co nejdříve to jde a nejlíp jak je možné a připravit si argumenty pro případné výtky. Dokud za vámi nebudou vidět výkony, tak všechno co řeknete bude považováno za výmluvy. Že má někdo dovolenou? Buď si poradím sám nebo nesu úkol zpět a žádám o pomoc zadavatele nebo nadřízeného.
Pokud to blbě snášíte, tak dejte výpověď. Nebo to vydržte a za pár let budete mít hromadu soft skills o jakých se vám ani nezdá. Jste ještě mladý, tak se máte co učit. Samozřejmě musíte chránit i vlastní zdraví, takže úvahy o změně místa jsou zcela legitimní.


Tomas2

  • ****
  • 310
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #13 kdy: 09. 12. 2017, 23:08:06 »
vyhni se korporátům, tohle je jejich styl a způsob práce, buď vyhovuje nebo ne. Jdi do menší agilnější společnosti.

gnat

Re:Ten samý problém v nové práci
« Odpověď #14 kdy: 09. 12. 2017, 23:11:41 »
Toho člověka na dovolené přeci někdo zastupuje ne ? Pokud ne a ta součinnost je opravdu v zadání, tak vrátit úkol projekťákovi ať jí zajistí. Ostatní věci fakt znějí jako výmluvy Např. to, že je třeba dělat přes RD je součástí zadání a bude produktivita nižší, bylo známo již při odhadech a tudíž je v nich pravděpodobně zohledněno.