Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)

Medo

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #15 kdy: 04. 01. 2017, 15:36:33 »
Nie, nestaci.
Potrebujes parabolu, konvertor, prijimac s ETH, pripojenie do netu.
Je to plny set ako napr. od Sky, len miesto dekodovania karty v prijimaci, si ich on vyziada od tvojho poskytovatela.
Ak sa chces vyhnut vrtaniu paraboly, resp. si o nej neuvazoval, popozeraj cisto IPTV - myslim, ze antik TV - 120 kanalov, od 1 eura ? (ak nestroskotas na FUP u svojho poskytovatela).


jpu

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #16 kdy: 04. 01. 2017, 16:36:03 »
takze potrebujem komplet satelitnu vybavu? to som netusil, myslel som, ze staci prijimac. tak potom o cardsharing nemam zaujem, chcel som to pre mamu a ona urcite nebude kupovat satelit atd.

flack

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #17 kdy: 04. 01. 2017, 16:37:00 »
si robis zadek ze si chcel chytat satelitny prijem bez satelitu?

jpu

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #18 kdy: 04. 01. 2017, 16:41:15 »
nj  ::)

flack

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #19 kdy: 04. 01. 2017, 16:44:54 »
pohoda, clovek sa uci  ;)
Ale tanier+LNB konvertor+ trocha koaxialu to zvladnes namontovat aj sam. Podla mna to nieje az tak drahe a parabolu klidne aj bazarovanu. LNB by som kupil radsej nove, ale nemusi to byt nutnost.


j

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #20 kdy: 04. 01. 2017, 17:28:10 »
A kdyz trochu zagooglis, tak najdes tisice streamu po netu, ktery sice cas od casu mizej, ale obratem se najdou jinde ... ale jak uz bylo zmineno, na to hovno co tam davaj nestoji za to cumet ani kdyby za to platili oni me. Dyk jen na DVB-T mas cca 40kanalu ... a davaj tam kulovy vsude stejny.

Tohle ma smysl resit tak maximalne kdyz to mas jako konicka... par takovych co prijimaj tisice kanalu znam, ale necumi na to ani jeden.

jpu

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #21 kdy: 04. 01. 2017, 19:56:04 »
ja to pozerat nechcem, chcel som to pre mamu. my na dvb-t chytame akurat tak asi 10 kanalov.

sads

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #22 kdy: 05. 01. 2017, 05:48:34 »
hmm tak to mam nejradsi... o neco ma zajem a nakonec zajem nema a zbytocne se ptal.

Jozko

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #23 kdy: 05. 01. 2017, 07:36:13 »
No co, koniec diskusie. Ma pre co prisiel :)

sads

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #24 kdy: 06. 01. 2017, 09:29:31 »
No co, koniec diskusie. Ma pre co prisiel :)

asi chtel aby jeho mama mala nadale markizu........
ja jsem tv davno zrusil....... mam net.

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #25 kdy: 06. 01. 2017, 09:59:24 »
Ahoj, mám s cardsharingem zkušenosti něco málo přes 8 let. Co bys chtěl vědět konkrétně? Kdyžtak SZ.
zaujima ma to, ako to spojazdnit a co k tomu potreba. nemame satelit, takze nevidim do tychto veci. ked som pozeral na internete, tak nasiel som len clanky, ako mozem zdielat ja kartu. ja chcem byt ale len cistym prijemcom, cize niekomu zaplatim mesacny poplatok. staci k tomu len satelitny prijimac s LAN vstupom?

Ahoj, promiň, že odpovídám až teď - není čas. Samozřejmě, že takové služby existují, sám využívám. Bohužel potřebuješ k příjmu satelitní příjmač s LAN (na Linuxu + potřebný cam /sw pro příjem dekódování/) a samozřejmě parabolu.
Já používám Dreambox DM800HD a Dreambox DM8000 již několikátým rokem a nemám problém.

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #26 kdy: 15. 04. 2017, 15:13:28 »
ahojte nevie mi niekto poradiť ako to mám nainštalovať na Xtrend et10000 ale tak rozumne da sa mi to aj cez RCC .. Ďakujem

tommik

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #27 kdy: 30. 08. 2017, 11:12:45 »
Mate niekto skusenosti s tymto tipom prijmu TV a vedel by sa viac podelit o info?

Ahoj fungue to super i bez karty tu vubec nepotrebujes  jak free sat tak i skyling staci obyc satelit napriklad Ariva 203 kde prehrajes softver a pak ti staci poskytovatel napriklad http://cardshara.me/?ref=46245

NooN

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #28 kdy: 30. 08. 2017, 11:53:55 »
Ahoj fungue to super i bez karty tu vubec nepotrebujes  jak free sat tak i skyling staci obyc satelit napriklad Ariva 203 kde prehrajes softver a pak ti staci poskytovatel napriklad http://cardshara.me/?ref=46245

Zhaname ovecky??? :)

Sten

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #29 kdy: 30. 08. 2017, 14:27:40 »
Zhaname ovecky??? :)

Shání někoho, kdo mu zaplatí cardsharing přes referal, protože nemá ani na kradený satelit.