Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)

Stan

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #30 kdy: 31. 08. 2017, 06:16:30 »
Všichni řeší externí přehrávače. Já bych rád využil integrovaný DVB-S2 tuner přímo v tv. Funguje někomu řešení Diabolo CAM po LANce se serverem třeba na Raspberry pi se čtečkou v USB? Nevím bohužel o nikom, komu by to stabilně jelo. Případně jestli máte alternativu podobného řešení?


klikakuzma

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #31 kdy: 30. 10. 2017, 21:56:40 »
Je to 14 dní co jsem tento způsob přijmu tv sám zprovoznil a musím konstatovat že je to velmi jednoduché a zvládne to myslím si že každý. Pokut bude zájem rád se podělím o zkušenosti a jak na to konkrétně.

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #32 kdy: 06. 12. 2017, 17:03:14 »
Je to 14 dní co jsem tento způsob přijmu tv sám zprovoznil a musím konstatovat že je to velmi jednoduché a zvládne to myslím si že každý. Pokut bude zájem rád se podělím o zkušenosti a jak na to konkrétně.
Zdravím , mohu požádat o konkrétní informace pro  TV DVB S2,LG 55UJ635V.
Díky za odpověď. Rolland

Franta <xkucf03/>

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #33 kdy: 06. 12. 2017, 23:28:29 »
Když už se tu řeší satelity: nevíte někdo, jestli jde přijímat kanály, které jsou volně na DVB-T, přes satelit, aniž by bylo nutné někomu neustále platit (byť jen „servisní poplatky“)? Na stránkách ČT jsem někde viděl, že můžou občanovi ČR vydat kartu pro příjem – funguje to jen na ČT nebo i na Primu, Novu atd.? Existuje něco podobného pro tyhle televize?

Jardaj121212

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #34 kdy: 29. 01. 2018, 23:09:21 »
Zdravim chci se zeprat pouzivam dvbs2 s kartou freesat v tv. Je nutne kupovat reisever? Nebo to jde zprovoznit pres tv. Dik  Jarda

Je to 14 dní co jsem tento způsob přijmu tv sám zprovoznil a musím konstatovat že je to velmi jednoduché a zvládne to myslím si že každý. Pokut bude zájem rád se podělím o zkušenosti a jak na to konkrétně.


bukva

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #35 kdy: 30. 01. 2018, 12:57:07 »
Jedu doma nasledujici setup:
server/nas (krom telky dela uloziste, router, iot agregator, lxd virtual server, gameserver):
- ubuntu
- dvb-s2 pci-e 4tunerova karta tbs-6985
- tvheadend
- oscam-svn
- phoenix ctecka pres usb s oficialne koupenou skylink irdeto kartou (a zaplaceny nejaky ten smart balik)

zatim 4 klienti po baraku:
- rpi2 2x
- rpi3 1x
- odroid c2 1x

na klientech libreelec, ovladano pomoci dalky od televize pres hdmi-cec - puvodni nejake smart funkce, nebo tv funkce samotnych televizi jsem nikdy nevyuzil, mam je ciste jako zobrazovadlo k tem libreelecum. Odroid mam na "hlavni" telce kvuli h265 4k 10bit hdr obsahu, kterezto zvlada i pres 200mbit tok, dal uz me nebavilo testovat.

Vse funguje jak ma, v tomto setupu muzu sledovat cokoliv ve 4 transponderech(muxech) zaroven (4tunery), zkousel jsem sledovat 6 ruznych kanalu, dalsi tri zaroven nahravat na serveru a stihalo se desifrovat.

Parabolu mam jednu, s quad monoblokem (nebo jak se tomu rika), miri to na astru 19.2 a 23.5, vedou z toho 4 koaxy - kazdy do jednoho tuneru.

Kdybych chtel tak do toho oscamu muzu pridat ty cardshare servery + na tvheadendu naladim dalsi kanaly = klienty nemusim resit, uvidi vic programu.

Jedine co jsem musel "sehnat" bylo do oscamu rsakey z nejakyho oficialniho boxu, s nejakym 123456 to nefunguje (i kdyz dlouho jsem si s tim nehral, config prenasim uz asi 3roky s updatama porad dal).

Kazdopadne jak tu nekdo zminoval - televizni vysilani uz je tak 10% casu, zbytek jedou pohadky/filmy/serialy z nasu.

Me tak napada, ze mam doma jeste dve dvoutunerove pci-ex dvb-s2 karty, kdyby nekdo mel zajem..


roy

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #36 kdy: 01. 02. 2018, 12:04:40 »
Ahoj, co potrebujem ku vyuzivaniu cardsharing medzi NAS synology a dvb-s2 tv samsung so skylink? Som uplny zaciatocnik. Diki

ond

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #37 kdy: 02. 02. 2018, 10:40:44 »
Ahoj, co potrebujem ku vyuzivaniu cardsharing medzi NAS synology a dvb-s2 tv samsung so skylink? Som uplny zaciatocnik. Diki

Potrebujes se naucit cist. O stranku pred tim to tu nekdo zminil.

lol

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #38 kdy: 03. 02. 2018, 17:03:41 »
co treba sledovat pret IpTV ? :D ja to am a cajk

lukee

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #39 kdy: 17. 02. 2018, 18:45:15 »
Je to 14 dní co jsem tento způsob přijmu tv sám zprovoznil a musím konstatovat že je to velmi jednoduché a zvládne to myslím si že každý. Pokut bude zájem rád se podělím o zkušenosti a jak na to konkrétně. Měl bych zájem. Můžeš mi prosím napsat více? mám android TV.

bonoooo

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #40 kdy: 18. 02. 2018, 12:16:44 »
ano staci

Paja

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #41 kdy: 23. 03. 2018, 18:38:39 »
Ahoj, vlastnil jsem 3 roky přijímač Showbox Vitamín 5000 s aktivací na carsharingu přes newcam. Přijímač mi odešel tak jsem zakoupil nový a je se systémem ENIGMA2 TITANIUM ale nejde mi nainstalovat newcam nebo cccam. Vše jsem dělal přes počítačovou síť jako u prvního modelu ale marně. Dokáže mi někdo prosím poradit?  Díky

Mirec

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #42 kdy: 07. 05. 2018, 21:29:01 »
Vedel by niekto poradit v com mozem mat problem. Vsetko mi fungovalo ok ale v poslednom case to moc zamrza niekedy mi idu len 3 kanaly a nic viac vsade tma. Server mam  billcs.tv   a prijimac formuler f4 turbo.

tt

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #43 kdy: 09. 05. 2018, 19:17:19 »
Ahoj, vlastnil jsem 3 roky přijímač Showbox Vitamín 5000 s aktivací na carsharingu přes newcam. Přijímač mi odešel tak jsem zakoupil nový a je se systémem ENIGMA2 TITANIUM ale nejde mi nainstalovat newcam nebo cccam. Vše jsem dělal přes počítačovou síť jako u prvního modelu ale marně. Dokáže mi někdo prosím poradit?  Díky

kup si abcom cryptobox a naloaduj unofficial image

milan

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #44 kdy: 02. 07. 2018, 20:45:34 »
ja len mozem odporucit nielen pre skylink ako ostatny

ale super IP TV za 10dolacou a ozaj vsetky kanali mozete pozerat na kolko zariadeniach len chcete
https://www.cardshare.cc/ref/TjgF0N