Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)

Davidek

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #45 kdy: 30. 08. 2018, 00:16:58 »
Cardsharing server zde: ... jsem spammer a zasloužím na zadek.


Rado

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #46 kdy: 29. 10. 2018, 20:41:13 »
Čaute,

Skusenosti s cardsharingom mam zakladne, raz za pol roka zaplatim sprovoznik a pozerame v obyvacke.
Mam otazku ale na ktoru neviem najst odpoved alebo nie presnu odpoved.

Moj problem popisem v priklade: V obyvacke pouzivam cryptobox 500HD, pouzivam cardsharing na pol roka.
Rad by som to dal synovy do izby tiez. Docital som sa na stranke cardsharingu na ktorej si to platim toto:
"Multi-account, or so-called multi-room is a possibility of connection of up to 3 receivers per 1 account. This option has been developed only for the families having more than 1 receiver in the flat (or private house)."

Ak to teda sravne chapem, bude mi stacit este dalsi cryptobox 500HD v synovej izbe kde to sprovoznim uplne rovnako ako v obyvacke a malo by to ist bez problemov aj mne aj jemu?

Nerad by som dostal ban.

Ak mate niekto skusenosti alebo viete o mojej problematike viac prosim pomozte.

Ďakujem a prajem vam pekny den.

Petr Hejl

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #47 kdy: 29. 10. 2018, 21:06:28 »
Zajímaly by mě dvě věci:

1) Jak řeší to, aby se u nich nezaregistrovala firma, co poskytuje placenou satelitní televizi, a nezjistila tak klíče a nezablokovala je? Nebo s tím počítají, děje se to a oni to vykryjí z poplatků a i tak na tom vydělají?

2) Existuje nějaký (pokud možno legální) způsob, jak se přes satelit dostat ke kanálům, které jsou běžně dostupné přes DVB-T (ČT, Nova, Prima)? Nepotřebuji stovky kanálů, jde mi v zásadě o sledování běžné televize (koncesionářské poplatky platíme) na místě se slabým signálem DVB-T a nechce se mi upisovat se k placení paušálu nějaké další firmě (která ten nejnižší tarif dříve či později zdraží/zruší a bude se mě snažit navést do tarifu, kde budu platit za ty stovky kanálů, které nepotřebuji).

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #48 kdy: 30. 10. 2018, 07:44:53 »
Zajímaly by mě dvě věci:

1) Jak řeší to, aby se u nich nezaregistrovala firma, co poskytuje placenou satelitní televizi, a nezjistila tak klíče a nezablokovala je? Nebo s tím počítají, děje se to a oni to vykryjí z poplatků a i tak na tom vydělají?

2) Existuje nějaký (pokud možno legální) způsob, jak se přes satelit dostat ke kanálům, které jsou běžně dostupné přes DVB-T (ČT, Nova, Prima)? Nepotřebuji stovky kanálů, jde mi v zásadě o sledování běžné televize (koncesionářské poplatky platíme) na místě se slabým signálem DVB-T a nechce se mi upisovat se k placení paušálu nějaké další firmě (která ten nejnižší tarif dříve či později zdraží/zruší a bude se mě snažit navést do tarifu, kde budu platit za ty stovky kanálů, které nepotřebuji).
2 - treba skylink...

Petr Hejl

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #49 kdy: 30. 10. 2018, 09:07:24 »
Zajímaly by mě dvě věci:

1) Jak řeší to, aby se u nich nezaregistrovala firma, co poskytuje placenou satelitní televizi, a nezjistila tak klíče a nezablokovala je? Nebo s tím počítají, děje se to a oni to vykryjí z poplatků a i tak na tom vydělají?

2) Existuje nějaký (pokud možno legální) způsob, jak se přes satelit dostat ke kanálům, které jsou běžně dostupné přes DVB-T (ČT, Nova, Prima)? Nepotřebuji stovky kanálů, jde mi v zásadě o sledování běžné televize (koncesionářské poplatky platíme) na místě se slabým signálem DVB-T a nechce se mi upisovat se k placení paušálu nějaké další firmě (která ten nejnižší tarif dříve či později zdraží/zruší a bude se mě snažit navést do tarifu, kde budu platit za ty stovky kanálů, které nepotřebuji).
2 - treba skylink...

Na stránkách ČT jsem našel, že když platíš koncesionářské poplatky a jsi občan ČR (kvůli autorským právům, která televize nemá globální) tak můžeš mít nějakou levnou nebo možná i zadarmo kartu od Skylinku pro příjem ČT. Ale funguje tohle i pro Novu a Primu?


old_tux

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #50 kdy: 30. 10. 2018, 09:47:04 »
Předpokládám, že ten přijímač je na linuxu. Musí mít univerzální čtečku a kartu ICE pro Skylink. Pak lze na tomto přijímači zprovoznit např. Oscam server, který se dá nastavit i přes web (nebo jiné servery Cccam, Newcamd). Server sdílí kartu do sítě. Další sat příjímače v síti budou nastaveny jako klienti např. cccam, newcam ...


kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #51 kdy: 30. 10. 2018, 10:07:03 »
Zajímaly by mě dvě věci:

1) Jak řeší to, aby se u nich nezaregistrovala firma, co poskytuje placenou satelitní televizi, a nezjistila tak klíče a nezablokovala je? Nebo s tím počítají, děje se to a oni to vykryjí z poplatků a i tak na tom vydělají?

2) Existuje nějaký (pokud možno legální) způsob, jak se přes satelit dostat ke kanálům, které jsou běžně dostupné přes DVB-T (ČT, Nova, Prima)? Nepotřebuji stovky kanálů, jde mi v zásadě o sledování běžné televize (koncesionářské poplatky platíme) na místě se slabým signálem DVB-T a nechce se mi upisovat se k placení paušálu nějaké další firmě (která ten nejnižší tarif dříve či později zdraží/zruší a bude se mě snažit navést do tarifu, kde budu platit za ty stovky kanálů, které nepotřebuji).
2 - treba skylink...

Na stránkách ČT jsem našel, že když platíš koncesionářské poplatky a jsi občan ČR (kvůli autorským právům, která televize nemá globální) tak můžeš mít nějakou levnou nebo možná i zadarmo kartu od Skylinku pro příjem ČT. Ale funguje tohle i pro Novu a Primu?
skylink uz nemam, ale kdyz jsem ho cca rok zpatky mel tak nova i prima byla taky...

vlna

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #52 kdy: 30. 10. 2018, 20:42:49 »
Kdysi jsem v jednom penzionu (v Polsku) viděl tzv. card splitter - tehdy myslím od firmy GreenEightSystem.

Jak moc a jak dobře to funguje dnes ale netuším.