Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)

jpu

Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« kdy: 03. 01. 2017, 17:50:12 »
Mate niekto skusenosti s tymto tipom prijmu TV a vedel by sa viac podelit o info?


Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #1 kdy: 03. 01. 2017, 19:07:16 »
Pokud vynecháme ten nelegální cardsharing, tak mám zkušenosti se dvěma způsoby.
Sdílel jsem kartu v jedné televizi se svojí manželkou několik let, ale poté, co skylink uvalil na moji "základní nabídku doživotně zdarma" servisní poplatek, tak jsem se na to vykašlal.
Druhou možností je kartu si vypůjčit od souseda/kamaráda/známého, strčit ji do kopírky a okopírovat (stačí libovolná jedna strana). Poté tuto kopii nalepit na neplatnou kreditku a vrazit do přístroje. Výsledkem tohoto postupu je, že skoro nic nefunguje a to je dobře, protože na ty sračky se fakt nedá dívat.

jpu

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #2 kdy: 03. 01. 2017, 19:09:27 »
ano narazam na ten cardsharing :)

flack

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #3 kdy: 03. 01. 2017, 19:18:12 »
Zdielanie v ramci domacnosti je legalne(podla toho co viem).

Idealne je mat dva rovnake primace, lebo je zarucene ze pouzivaju rovnaky protokol na zdielanie. Myslim ze su tri OSCAM, CCCAM, NewCs. Zdielanie vytvaras bud cez RS232 teda seriovu linku, alebo cez pocitacovu siet a protokolu IP.

Nieje nutnost mat dva rovnake primace ale z jedneho musis spravit server a do toho tu kartu vlozit, dalsi primac je klient. Pochopitelne ide aby sa pouzival rovnaky protokol na Serveru aj Klientu.

Tipujem ze pri jednoduchom zdielani je to jedno, ale pri pouziti napriklad viacerych klientov by primac  co robi server mal byt troska vykonnejsi. Predsa len tie krabice maju casto RAM len tak tak a procaky neviem 400MHz?

qwertz

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #4 kdy: 03. 01. 2017, 19:35:30 »
Výsledkem tohoto postupu je, že skoro nic nefunguje a to je dobře, protože na ty sračky se fakt nedá dívat.

Kartu netřeba a s ohledem na kvalitu produkce je idealni postavit televizni přijímač obrazovkou směrem ke zdi. ;)


jpu

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2017, 19:39:38 »
ja by som chcel napr vyuzivat toto https://www.cardsharingserver.com/ https://www.cardshare.cc/,
cize byt len prijemca

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #6 kdy: 03. 01. 2017, 19:56:32 »
ja by som chcel napr vyuzivat toto https://www.cardsharingserver.com/ https://www.cardshare.cc/,
cize byt len prijemca
Na rovinu... určitě existují komunity, které to řeší a kde se dozvíš, co potřebuješ. Nevidím důvod to řešit na "slušném serveru". Dodal bych snad jen "Nepokradeš Kelišová".

jpu

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #7 kdy: 03. 01. 2017, 20:12:46 »
:)

j

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #8 kdy: 03. 01. 2017, 22:58:22 »

sads

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #9 kdy: 03. 01. 2017, 23:57:19 »
PORADIM:
kup si ab cryptobox najnovsi model
natiahni neoficialny fw - pouzi google
a mas co chces...... z tych page co si mal mas moznost po zaplateni mat access.

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #10 kdy: 04. 01. 2017, 07:14:47 »
Ahoj, mám s cardsharingem zkušenosti něco málo přes 8 let. Co bys chtěl vědět konkrétně? Kdyžtak SZ.

Medo

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #11 kdy: 04. 01. 2017, 07:33:45 »
Chodi to viac menej dobre, existuju weby kde sa snazia dokonca monitorovat ich dostupnost :-)
Ked ti vypadne net, ak nemas kartu s BASIC servisnym poplatkom alebo aspon DVB-T, pojdes spat ... :-)
(alebo robit deti a ine bohumile cinnosti :-)

Z tych najlacnejsich prijimacov sa aj ja priklanam k tomu cryptoboxu (asi 70 eur).  Alebo potom mozes ist vyssie do VUciek.. Regnes sa, zvolis balik, posles prachy z kreditky (ich vlastnym systemom, alebo mozes asi aj paypalom, ale to je trochu drahsie), v tvojom konte (na server) mas potrebne udaje, tie vytukas do cryptoboxu a ides.
V pripade, ze sa pokusis konto pouzivat skor, ako je aktivne a zaplatene, BAN.
viacnasobny sharing - BAN.
Ak mas dual tuner, niekto to riesi full + polovica (napr. 4 eura + 2 eura zlava), niekto ti da druhy tuner zadara.
(typ prijimaca uvadzas pri konte).

Pouzivas to samozrejme na cisto vyucbove a vyskumne ucely :-))

Chapem ze Skylink a spol prichadzaju tymto o prachy, ale minimalne Skylink si to zasluzi za to ako odrbava ludi v velkom ..

flack

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #12 kdy: 04. 01. 2017, 09:59:47 »
Mam cryptobox 650HD a neodporucil by som ho.  Ten moj rozhodne blbne, par krat uz mi vytuhol, sem tam sa mi stane, ze na jednu ci dve sekundy vypadne obraz. Ako keby doslova odpoji HDMI kabel pretoze aj televizor to zaregistruje. Zdielanie sice na nom funguje. Pri pouziti HDMI CEC  sa mi stava ze sa zariadenie vypnu naraz, potom  cryptobox sam zapne, preblikne a vypne. NIekedy ostava zopnuty, niekedy ho este par krat prehadze medzi stavom standby a zapnutym, niekedy vypne cryptobox aj telku samovolne, zvycajne len ten cryptobox sa vypne na to zapne a telka z toho zostava zblbnuta lebo je to este ktomu  samsung smart co bezi na tizenOS.

Ak si urobis nahravku z cryptoboxu tak na to aby si ju prehral v pc trebars ju musis najprv dekodovat vo windowse cez ich software(donedavna bol ten soft iba v  prikazovom riadku a nie kazdemu fungoval). Reklamuju, ze mozes sledovat telku aj na mobile ci tablete s androidom, neuvadzaju ake prenosove rychlosti na to potrebujes, aby to fungovalo stabilne. Na android appku maju na PC si stream nepozres. Ak im napises na support, tak neodpisu.

Medo

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #13 kdy: 04. 01. 2017, 10:16:02 »
Off-top
Viem o 3x HD 600-kach, a chodia ako vino ..
Jeden sa raz zmrsil (vypadok elektriny), chvilu sme museli nahravat firmware hore dolu, nez sa vymazali nejake pozostatky bohvie coho, a chytilo sa to. Tak isto nie je firmware, ako firmware, niekedy treba poskusat co blbne.
(v piatok som bol svedkom ako skin/vzhlad kompletne rozbil Vu Uno 4k .. neslo uz prepnut na iny skin, nepomohol ani factory reset = znovu flash firmwaru :-) (no hold, skin asi nebol doladeny).
Tak isto na Vuckach vedia blbnut Oscamy ... Niekomu ide dobre ofiko oscam z netu, iny tam laduje rucne oscam z fora ..

jpu

Re:Zkušenosti s cardsharingem (satelitní TV)
« Odpověď #14 kdy: 04. 01. 2017, 12:51:38 »
Ahoj, mám s cardsharingem zkušenosti něco málo přes 8 let. Co bys chtěl vědět konkrétně? Kdyžtak SZ.
zaujima ma to, ako to spojazdnit a co k tomu potreba. nemame satelit, takze nevidim do tychto veci. ked som pozeral na internete, tak nasiel som len clanky, ako mozem zdielat ja kartu. ja chcem byt ale len cistym prijemcom, cize niekomu zaplatim mesacny poplatok. staci k tomu len satelitny prijimac s LAN vstupom?