Hubnutí při sedavém zaměstnání

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #195 kdy: 05. 01. 2017, 12:00:47 »
Když je to tak vážné, že nemůžu stát na nohách, tak hrazdu nechám na pokoji. Ale to už musí být. Vypotit se ovšem při cvičení dá tak krásně(zvlášť při nemoci), že postel na to fakt nemá. Hlavně se zvednou hladiny různých hormonů a člověku poskočí nálada o několik levelů a to se vyplatí.

Chripka je zavazne onemocneni, ktere je lepsi lecit v klidu. Treba proto, ze chcripka rada napada srdce a dokaze ho i dokonale zhuntovat. Cvicit muzes potom, az se vzmatoris. Ale kazdy sveho stesti strojvudce.


Stan

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #196 kdy: 05. 01. 2017, 12:08:51 »
Když je to tak vážné, že nemůžu stát na nohách, tak hrazdu nechám na pokoji. Ale to už musí být. Vypotit se ovšem při cvičení dá tak krásně(zvlášť při nemoci), že postel na to fakt nemá. Hlavně se zvednou hladiny různých hormonů a člověku poskočí nálada o několik levelů a to se vyplatí.

A že v té posilce všechny nakazíš, to už je ti jedno, že? Ty hormone.

Se to tady zvrhlo od zaručených babských rad na totální bizár.

AgentK

  • ***
  • 129
  • Evolve or die!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #197 kdy: 05. 01. 2017, 12:09:00 »
Když je to tak vážné, že nemůžu stát na nohách, tak hrazdu nechám na pokoji. Ale to už musí být. Vypotit se ovšem při cvičení dá tak krásně(zvlášť při nemoci), že postel na to fakt nemá. Hlavně se zvednou hladiny různých hormonů a člověku poskočí nálada o několik levelů a to se vyplatí.

Chripka je zavazne onemocneni, ktere je lepsi lecit v klidu. Treba proto, ze chcripka rada napada srdce a dokaze ho i dokonale zhuntovat. Cvicit muzes potom, az se vzmatoris. Ale kazdy sveho stesti strojvudce.

Kamarád na vysokou fyzickou aktivitu těsně po léčbě umřel. Byly tam sice ještě jiné, přitěžující okolnosti které nebudu odkrývat, ale i tak. Takže jen blbni, qwerte.

Mirek

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #198 kdy: 05. 01. 2017, 12:13:56 »
Aha. Je za tim konspirace.
To ze farmaceuticky priemysel sa snazi minimalne dezinformovat, je holy fakt a nie konspiracia. Pre farmaceuticky priemysel su lieky jednym z hlavnym ziskov. A lieky, podotykam chemicke lieky, sa budu predavat len vtedy, ked budu ludia chori. Farmacii nejde o to, aby sa ludia vyliecili, farmacia potrebuje chorych ludi, ktori budu kupovat lieky. Dnesna lekar funguje ruka v ruke s dealermi liekov. Prisiel som k lekarovi, ze mam teplotu a boli ma hrdlo. Lekar nespravil odber krvi, nespravil vyter. Iba sa pozrel do hrdla, popocuval ma, a predpisal mi ATB, ktore boli na choroby dychacej systavy a este k tomu sirokospektralne. Prisiel som na ORL. Lekar prezrel, urobili RTG dutin, a porobili vytery. Na vysledok sa cakalo tyzden. Ale aby sa nepovedalo, tak mi predpisal 2 lieky na alergiu, ktore sa podavaju pri sennej nadche a ta v novembri (listopad) nie je. Pritom alergicky nie som. Detto priatelka a uzivanie HAK. Vystriedala minimalne 4 druhy, a lekar isiel na tom stylom vyskusame, ako vam sadne. Samozrejme ziadne testy nic. Trapia ich len bubaciky, ktore dostanu za co najviac predpisanych sraciek. Ale pridavam sem nieco:
http://www.badatel.net/davkovanie-vitaminu-c/
Samozrejme nenabadam ta uzivat to, kazdy si robi co sam uzna za vhodne :)
Výroba vitamínu C je běžná potravinářsko-chemická, případně farmaceutická výroba. Takže předpokládám, že vitamín C používáš pouze z přírodních zdrojů bez jakéhokoliv dalšího zpracování (třeba kysané zelí, ...). V té podobě bude ale požití 1000+ mg céčka denně docela výzva.

qwert

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #199 kdy: 05. 01. 2017, 12:16:33 »
Citace
A že v té posilce všechny nakazíš, to už je ti jedno, že? Ty hormone.

Mám domácí posilku, takže nakazit tam můžu leda zase sám sebe. To by mě asi nehlo, abych nemocný letěl v zimě přes půl města do posilovny.

Citace
Kamarád na vysokou fyzickou aktivitu těsně po léčbě umřel.

To je sice smutné, ale vzhledem k tomu, že detaily odkrýt nechceš, tak šlo asi o trochu víc, než běžné nachlazení nebo chřipku. Já s tím mám zkušenosti výborné, takže to budu praktikovat i nadále. Dneska všechno směřuje k čím dál větší zpohodlnělosti a já se tímhle směrem vydávat nebudu.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #200 kdy: 05. 01. 2017, 12:23:43 »
@qwert: Cemu presne nerozumis na "chripka je zavazne onemocneni"? Chripka neni nejaka ryma. Clovek by mel mit klid behem nemoci, ale i nejakou dobu po ni.

qwert

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #201 kdy: 05. 01. 2017, 12:30:49 »
K tomu už asi jenom dodám: "každý ať dělá, jak uzná za vhodné" a jdu radši tvořit hodnoty. Mějte se.

jpu

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #202 kdy: 05. 01. 2017, 13:49:53 »
cvicit pocas chripky moze len blazon, nemozem nic ine len s Jardom suhlasit. inac ked je clovek chory, tak prave vtedy by mal zvysit prijem vitaminov, aby co najviac posilnil imunitu. cize kludne aj 5g vitaminu C denne. dolezite je dodrziavat pitny rezim, ale ten je dolezity aj pri neuzivani C. a takisto selen, zinok, vitamin D. z antimikrobialnych a antibakterialnych su velmi vyborne oreganovy olej s ucinnou latkou carvacrol a citricidal - vytazok z grapefruitovych semiacok (horke ako svina)

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #203 kdy: 05. 01. 2017, 14:20:55 »
V pivu je vitamínů málo - proto jej musíme pít hodně.

OB

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #204 kdy: 05. 01. 2017, 17:01:06 »
Zdravím,
přes léto jsem shodil cca 3-4kg a nabral pár svalů, může za to to, že mám rád vodu - najezdil jsem cca 2-4 hodiny týdně na SUP (stand-up paddleboard - nafukovací "surfové" prkno, na kterém se stojí a pádluje). Protahuje to celé tělo a když se trochu zabere, tak je to záhul (na max rychlost vydržím jen pár minut :)
Kupodivu se z toho skoro nedá spadnout, takže drandím od brzkého jara do pozdního podzimu - vždycky, když je aspoň 10 stupňů a sluníčko. Super relax - jsem na vodě, užívám si sluníčko, koukám do okolních lesů a protáhnu se...
Druhý faktor byl nejspíš jídelníček - k snídani mana (mojemana.cz) - zasytí, dodá energii, člověk se necítí "zaplácnutý". Dobře se dávkuje přiměřená porce a potom dlouho trvá, než se dostaví hlad => člověk nemá tendenci se u oběda přežírat.
Ondra

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #205 kdy: 05. 01. 2017, 18:03:37 »
... mojemana.cz ...

To bude asi zdrave, neco jako Herbalife. 40% proteinu, trocha tuku a cukru, synteticke vitaminy a nejake mineraly. Aby vam ta vyvazena strava nenabourala jatra. Ta jsou stavena jen na urcita kvanta proteinu.

JardaA

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #206 kdy: 05. 01. 2017, 22:12:04 »
100% souhlas. Netřeba do sebe cpát každou sračku. Když jsem nemocný, tak ani nenarušuju tréninkový plán a normálně cvičím. Lidi, co na radu doktora radši neudělají pohyb navíc a cpou do sebe tuny chemie, jsou běžně

No tak to jste nebyl nikdy skutečně nemocný,  Dr. Grünsteina na vás - pár klystýrů, výplachů žaludků a chinin by Vás jistě cobydup postavily na nohy (viz http://svejkmuseum.cz/I_08.htm).
Mimochodem, já celý život také ne, až mne před pár lety sklátila chřipka takovým způsobem, že jsem během půldruhéhodiny přešel ze stavu "něco na mě asi leze" do téměř deliria. Posledního půlkilometru cesty z práce (chodívám pěšky, asi 5 km) jsem se musel přidržovat zdí a měl výpadky vidění.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #207 kdy: 05. 01. 2017, 22:41:59 »
Jo, ja mel pred par lety takovou chripku, ze na to padlo sest roli toaletniho hajzlpapiru a nektere noci jsem radsi travil v kuchyni vedle kamen, protoze jsem se neodvazoval vzdalit od hajzlu. Ke konci jsem uz skoro lezl po ctyrech. Na cviceni jsem tedy nemel ani pomysleni.

sads

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #208 kdy: 06. 01. 2017, 04:44:59 »
Jo, ja mel pred par lety takovou chripku, ze na to padlo sest roli toaletniho hajzlpapiru a nektere noci jsem radsi travil v kuchyni vedle kamen, protoze jsem se neodvazoval vzdalit od hajzlu. Ke konci jsem uz skoro lezl po ctyrech. Na cviceni jsem tedy nemel ani pomysleni.

U mne je zas bezne v pripade onemocneni zvysit doplnky na 8x beznou davku.
Nebudu predse nechodit do prace!

Mirek

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #209 kdy: 06. 01. 2017, 06:47:41 »
Jo, ja mel pred par lety takovou chripku, ze na to padlo sest roli toaletniho hajzlpapiru a nektere noci jsem radsi travil v kuchyni vedle kamen, protoze jsem se neodvazoval vzdalit od hajzlu. Ke konci jsem uz skoro lezl po ctyrech. Na cviceni jsem tedy nemel ani pomysleni.

U mne je zas bezne v pripade onemocneni zvysit doplnky na 8x beznou davku.
Nebudu predse nechodit do prace!
Jasně. Nic jiného jsme ani nečekali.