Hubnutí při sedavém zaměstnání

sads

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #150 kdy: 04. 01. 2017, 09:39:01 »
max 300-500 gramov jidla za den.
To není moc dobrá rada ;). Například srovnej 300 gramů čokolády a zákusků a 700 gramů zelí. Naštěstí na obalech je napsaná využitelná energie, případně jde dohledat…

A proč bys měl jít 300 gramů čokolády??????
Ja si dám tak 200 g sýra/chleba, max 100 g čokolady.
Když mi chybí energie, dám si kafe.
A to byla rada na hubnutí, né na zachování svalú, práca v sedavém zaměstnaní nevyžaduje svaly.
Takže nech si tělo klidňe spotřebuje tuky a svaly, já shubnu.
Takhle žiju pár mesícú a má to effekt.
I postranní effekt - nemám takovej zájem o jídlo. Raz za 12 hodín 150 gramu a konec.

Hele, sads, fungování v řízený ketóze možný je, to je mi známo. Ještě ale jsem nepotkal člověka který by to praktikoval dýl jak měsíc. V dnešní době ke ketóza celkem akceptovaná, ale nebývalo to tak
Já se při ketóze cítím naprosto hrozně a jsem velmi neakceschopný. Ty jsi v pohodě?

-K-
no zatim jeste ziju...
na zdravi mam vitaminove doplnky a jeste jsem se energicky nezroutil.
praktikuju 3 mesice.....

Teď jsi mně pobavil. Po 3 měsících soudíš že je vše OK? Uvažuj v horizontu několika let.

Vitamínové doplňky "na zdraví", to je taky pecka. Opravdu neděláš dobře.


zatim jsem v pohode.... nedelam manualni praci takze jsem stale ok..... a 3x kafe fixne vsechno.


Saaad panda

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #151 kdy: 04. 01. 2017, 09:57:40 »
Sedět v jedné nepřirozené poloze od rána do večera, systematicky se podvyživovat a k tomu navíc nevykonávát žádný pohyb, to je prostě smrtící kombo. Šetři na doktory, za deset let si to povíme.

BNM

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #152 kdy: 04. 01. 2017, 10:39:58 »
Citace
cvičit, ale nečekat od toho hubnutí

Záleží na tom, co si představuješ pod pojmem hubnutí. Taky co si představuješ pod pojmem cvičení. Pokud se bavíme čistě o snížení váhy, tak to já za hubnutí nepovažuju. Shodit váhu můžeš i tím, že si budeš neuváženými změnami ve stravě a nepromyšleným cvičením pálit svaly. Hubnout znamená pálit tuk. Je celkem běžné, že lidi po určité době cvičení váží ještě o několik kilo víc, než na začátku, a přitom jim zmizela půlmetrová vana. Svaly totiž váží víc, než tuk. Posuzovat hubnutí podle toho, jak se hýbe ručička na váze, je nesmysl.

jpu

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #153 kdy: 04. 01. 2017, 10:50:32 »
Ak by mal niekto zaujem sa dozvediet viac, tak doporucujem dat do vyhladavaca rng. Pan zijuci v usa, Slovak, ktory sa venuje pripravkom a pouziva ich aj pri lieceni chorob. Vychadza z roznych publikacii, ktore uverejnili lekari, ktorych sa ale farmaceuticky priemysel snazi "znicit". V USA su normy na doplnky, hlavne z dovodu, ze im na krk slape farmacia, ktora presadzuje chemicke lieky. Aj co sa tyka davkovania uvedeneho na sdoplnkovom tovare, tak schvalne je tam mensie mnozstvo. Vid. vitamin C. 1g denne, pritom je mozne zobrat aj 5g denne pri roznych virusovych, bakterialnych chorobach a nic sa nestane.
Apropo tym nenabadam niekoho, aby nemal pestru stravu, kde je vela zeleniny a ovocia, a fungoval len na doplnkoch.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #154 kdy: 04. 01. 2017, 11:53:20 »
Eskimaci nemaju vobec take prijmy sacharidov ako europania a preziju. Pecene si dokaze vytvorit cukry. Prevazna strava eskimakov je maso, tuk, ryby.

Ovsem syrove. Kdyby vsechno varili, brzy by zarvali na podvyzivu.

Citace
Citace
Uplnej American - take nejdrazsi moc na svete.
Prave doplnky z USA su lacnejsie, ako na trhu Slovenskom ci Ceskom.

Ono je uplne jedno, kolik kde stoji, zalezi spis na tom, k cemu jsou. Podle rady zdroju synteticke vitaminy jsou na hovno - telo je bud nedokaze metabolizovat nebo jen castecne, navic nektere zdroje mluvi o toxicite syntetickych vitaminu. Napriklad synteticky vitamin A v prubehu tehotenstvi pry zvysuje riziko vrozenych vad. http://www.academia.edu/5998423/DANGERS_OF_SYNTHETIC_VITAMINS_PDF_-Google_Search

Citace
Z citrona mas tak 50mg vit C, aby som dosiahol davku 1g, tak musim zjest 20 takych citronov. Vitaminy vyjdu lacnejsie.

Doporucena denni davka vitaminu C : https://en.wikipedia.org/wiki/Vitamin_C#Recommended_intake . Ty s tim svym 1g vysoce prekracujes i tu nejvyssi, kterou doporucuji v Japonsku. Dokonce i v USA, kde se pulka populace zivi konzervami a hamburgery, doporucuji jen 90mg denne.

Asi by sis mel precist tohle: https://www.organicconsumers.org/news/vitamin-poisoning-are-we-destroying-our-health-hi-potency-synthetic-vitamins

Cili to asi muzeme uzavrit tim, ze mas opravdu drahou moc, protoze presne tam skonci skoro vsechny ty sracky, ktere do sebe sypes. Ale mohl bys to i zdokonalit. Napriklad pomoci nekterych vitaminy ze skupiny B se muzes dopracovat az k neurologickym problemum, dokonce i k paralyze.


Mirek

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #155 kdy: 04. 01. 2017, 12:12:28 »
no zatim jeste ziju...
na zdravi mam vitaminove doplnky a jeste jsem se energicky nezroutil.
praktikuju 3 mesice.....

Teď jsi mně pobavil. Po 3 měsících soudíš že je vše OK? Uvažuj v horizontu několika let.

Vitamínové doplňky "na zdraví", to je taky pecka. Opravdu neděláš dobře.


zatim jsem v pohode.... nedelam manualni praci takze jsem stale ok..... a 3x kafe fixne vsechno.
[/quote]
Nejde o to, jestli děláš manuální práci a nebo ne. A kafe je jen "quick and dirty" fix. Neřeší příčinu a organismus ti to jednou vrátí.

Jen pro zajímavost - kolik ti je?

jpu

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #156 kdy: 04. 01. 2017, 12:25:13 »

Doporucena denni davka vitaminu C : https://en.wikipedia.org/wiki/Vitamin_C#Recommended_intake . Ty s tim svym 1g vysoce prekracujes i tu nejvyssi, kterou doporucuji v Japonsku. Dokonce i v USA, kde se pulka populace zivi konzervami a hamburgery, doporucuji jen 90mg denne.

Asi by sis mel precist tohle: https://www.organicconsumers.org/news/vitamin-poisoning-are-we-destroying-our-health-hi-potency-synthetic-vitamins

Cili to asi muzeme uzavrit tim, ze mas opravdu drahou moc, protoze presne tam skonci skoro vsechny ty sracky, ktere do sebe sypes. Ale mohl bys to i zdokonalit. Napriklad pomoci nekterych vitaminy ze skupiny B se muzes dopracovat az k neurologickym problemum, dokonce i k paralyze.
Jardo rozumies sa asi tak do toho, ako sa ja rozumiem do spravy linuxu ;) Bludy typu, ze vitamin C je skodlivy, su naozaj len bludy zaplatene farmaceutickym priemyslom. Zopar faktov:
Citace
- Vsetci cicavci OKREM CLOVEKA produkuju vlastny vitamin C
- napr. koza produkuje denne 12000mg vitaminu C, pricom sa pri stresovom zatazeni produkcie niekolkokrat znasobuje.
- Clovek ma geneticku poruchu, kvoli ktorej stratil dolezity enzym, ktory zabezpecuje premenu glukozy na vitamin C
- V 70 rokoch nositel dvojnasobny Nobelovej ceny Dr Linus Pauling meral hladinu vit C u cicavcov. Priemer na 1 kg vahy cicavca bol 50 mg vitaminu C, co je pri 60 kg cloveku 3000 mg. Odporucanie Paulinga bolo prijimat minimalne 3000 mg vit C denne. Pauling dokazal, ze tieto davky su pre cloveka bezpecne a potrebne.
- Najvysie podane davky u cloveka boli 300 gramov vit C vnutrozilovo v priebehu 24 hodin. Bez komplikacii a vedlajsich ucinkov.
- Vit C vo vysokych davkach je vseobecnym efektivnym liekom, pouziva sa takmer pri kazdej chorobe.
- Vit C nesposobuje ziadne oblickove kamene.

plus si precitaj nieco o Paulingovi.

jpu

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #157 kdy: 04. 01. 2017, 12:28:32 »
ono je rozdiel citat publikacie farmaceutickeho priemyslu, ktory tlaci hlavne svoje chemicke lieky, za vsetkym je lobby. A ked farmaceuticka spolocnost podplati lekarov, tak ti kludne napisu, ze jest vitaminy vo vysokych davkach je skodlive, a rozdiel citat publikacie lekarov, ktori proti farmacii ako tak bojuju

BNM

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #158 kdy: 04. 01. 2017, 12:40:31 »
Pro normálního člověka, který nevykonává náročnou aktivitu nebo není časově zaneprázdněný natolik, aby se nestíhal pořádně stravovat, bohatě stačí živiny z pestré stravy. Běžní lidé, dopující se kily vitamínů, mají opravdu akorát drahou moč, k ničemu jim to není. Farmaceutický průmysl s tím nemá nic společného, tělu to prostě stačí. Nechápu, jak mohli lidi dvěstě let zpátky bez multivitamínů vůbec žít :-)

fi

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #159 kdy: 04. 01. 2017, 12:41:01 »
Ja jim jak prokopnutej buben a BMI mam 21. Jedinej pohyb, co delam, je ze dojizdim do prace na kole, za rok mi to da +-10 000 km.

jpu

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #160 kdy: 04. 01. 2017, 12:49:18 »
Pro normálního člověka, který nevykonává náročnou aktivitu nebo není časově zaneprázdněný natolik, aby se nestíhal pořádně stravovat, bohatě stačí živiny z pestré stravy. Běžní lidé, dopující se kily vitamínů, mají opravdu akorát drahou moč, k ničemu jim to není. Farmaceutický průmysl s tím nemá nic společného, tělu to prostě stačí. Nechápu, jak mohli lidi dvěstě let zpátky bez multivitamínů vůbec žít :-)
zial fakt je ten, ze pred 200 rokmi bolo ovocie a zelenina ovela bohatsia na vitaminy a mineraly. to iste platilo u masa, ryb. dnes to tak zial nie je. poda vycerpana tazkymi kovmi, rozne pesticidy, to sposobilo, ze dnes v strave nie je tolko vitaminov.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #161 kdy: 04. 01. 2017, 14:01:55 »
- Vsetci cicavci OKREM CLOVEKA produkuju vlastny vitamin C
- napr. koza produkuje denne 12000mg vitaminu C, pricom sa pri stresovom zatazeni produkcie niekolkokrat znasobuje.

a) Nejsi koza. b) Ta koza ten vitamin produkuje podle potreby a to nikoliv v chemicke fabrice.

Citace
- Najvysie podane davky u cloveka boli 300 gramov vit C vnutrozilovo v priebehu 24 hodin. Bez komplikacii a vedlajsich ucinkov.

https://en.wikipedia.org/wiki/Vitamin_C_megadosage#Adverse_effects

ono je rozdiel citat publikacie farmaceutickeho priemyslu, ktory tlaci hlavne svoje chemicke lieky, za vsetkym je lobby. A ked farmaceuticka spolocnost podplati lekarov, tak ti kludne napisu, ze jest vitaminy vo vysokych davkach je skodlive, a rozdiel citat publikacie lekarov, ktori proti farmacii ako tak bojuju

Aha. Tak tohle tedy vubec nechapu. Jaky zajem by mela Big Pharma na tom, aby doktori zacali tvrdit, ze vitaminy jsou skodlive? To by jaksi prodeje nepodporilo, ze.

jpu

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #162 kdy: 04. 01. 2017, 14:36:34 »
nechajme to radsej tak :) venujem sa tomuto uz urcitu dobu, mam nieco o tom pocitane, nebudem sa tu s tebou hadat. :)

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #163 kdy: 04. 01. 2017, 14:44:22 »
plus si precitaj nieco o Paulingovi.

Ja mam hlavne rad tu cast, kdy tvrdi, jak Ccko je vselek pomahajici proti rakovine.
A pak tu cast, jak umre na rakovinu.

davkol

Re:Hubnutí při sedavém zaměstnání
« Odpověď #164 kdy: 04. 01. 2017, 15:14:49 »
zial fakt je ten, ze pred 200 rokmi bolo ovocie a zelenina ovela bohatsia na vitaminy a mineraly. to iste platilo u masa, ryb. dnes to tak zial nie je. poda vycerpana tazkymi kovmi, rozne pesticidy, to sposobilo, ze dnes v strave nie je tolko vitaminov.
Fakt je ten, že před 200 lety nebylo genetické inženýrství tam, kde je dnes.

Eskimaci nemaju vobec take prijmy sacharidov ako europania a preziju. Pecene si dokaze vytvorit cukry. Prevazna strava eskimakov je maso, tuk, ryby.
Ovsem syrove. Kdyby vsechno varili, brzy by zarvali na podvyzivu.
On jpu taky vynechává tu část, že oni ti lovci vyjídali předtrávenou stravu z trávícího traktu toho, co ulovili.