Hubnutí při sedavém zaměstnání

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí ?
« Odpověď #45 kdy: 30. 12. 2016, 17:26:34 »
Taky se mi v dobách hubnutí hůř učí. Ale je to asi individuální, na gymplu jsem měl spolužačku anorektičku, ta měla samé jedničky pořád. Ale i ta sebou párkrát švihla, měla křeče, psychické výkyvy. Ale jinak byla fajn...

Asi to chtelo najit to prave, co by clovek zaradil do stravy, co by krmilo mozek a clovek by po tom netloustl. Spoluzacka anorekticka mozna mela same jednicky, ale pokud se anorexii nevyporadala, tak ji asi vystavuji v muzeu patologie jako kostru.


balki

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #46 kdy: 30. 12. 2016, 18:32:19 »
Taky se mi v dobách hubnutí hůř učí. Ale je to asi individuální, na gymplu jsem měl spolužačku anorektičku, ta měla samé jedničky pořád. Ale i ta sebou párkrát švihla, měla křeče, psychické výkyvy. Ale jinak byla fajn...

Asi to chtelo najit to prave, co by clovek zaradil do stravy, co by krmilo mozek a clovek by po tom netloustl. Spoluzacka anorekticka mozna mela same jednicky, ale pokud se anorexii nevyporadala, tak ji asi vystavuji v muzeu patologie jako kostru.

Opis spoluzacky anorekticky mi znel ako priznaky cukrovky. Staci si odpisat vnutorne organy.

CapiBures

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #47 kdy: 30. 12. 2016, 19:24:12 »
Jestli budete experimentovat s jidelnickem, zkuste treba jednou tydne vynechat maso a mlecne vyrobky. Garantuju vam, ze budete mit o dost lepsi pocit behem dne. Nekteri lide take praktikuji pust jednou za mesic nebo dele a piji jenom vodu. To co pisu vam asi nepomuze zhubnout, ale ucelem toho je, ze vam to pomuze dostat z tela ty prapodivny chemikalie co nazyva hodne lidi jidlem. Zmeni se vam tim i nalada (k lepsimu) a v pripade abstaku se daji vzdy udelat parky v rychlovarce ;)

Obecne co je dobry je pit vodu misto slazenyho kafe s mlikem, doporucuju variace ze si do vody date libovolne ovoce dle chuti a nechat ho louhovat pres noc v lednicce. Caj take neni spatny, zalezi jaky, kazdy ma svuj ucel (a nebavime se o pytlikovem).

Prave treba ta "ceska kuchyne", defakto kdyz byste mel opacny problem tak vam "cvicitel" na zvyseni hmotnosti doporuci jidelnicek kde je hodne ryze, kureciho a tak. Podle me je to dobry k tomu, abyste se vedel cemu se vyvarovat, je samozrejme rozdil mezi tukem a svalstvem.

Mozna by pro vas bylo dobry mit ten stojaci stul treba s chodicim pasem, vazne zalezi co delate.

javaman ()

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #48 kdy: 30. 12. 2016, 19:40:03 »
Jak voda nahradí kafe? :D

A proč by neměl jíst maso?

PanSauron

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #49 kdy: 30. 12. 2016, 19:52:10 »
Jak voda nahradí kafe? :D

A proč by neměl jíst maso?

A proc ses takovej dement?
A proc nic neumis?
A proc mas spoustu blbejch kecu?
A proc te deti ve skole bily?
A proc te bily jenom tak malo?
A proc z toho mas komplex?
A proc si myslis ze ses nejchytrejsi?
A proc mas tak ubohou praci?
A proc si mel sex jenom se zviratama?
A proc si to radsi nevyguglis?


Kiwi

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #50 kdy: 30. 12. 2016, 19:57:58 »
Jím kdy chci a to, na co mám právě chuť, nejvíc maso (prakticky veškeré), ovoce ani zeleniny moc nedám, nekouřím, nepiju kafe (ani jedno ani druhé mi nechutná), piju čaj, pivo, víno, občas něco tvrdšího, jinak šťávu s vodou nebo sodovku (z bombičky), na colu mám chuť jen po prokalené noci, jinak to nepiju. Pohybuju se tak nějak normálně, v létě kolo, voda, když je nálada a počasí, v zimě nic. Mám setrvale 79-83 kg @ 187 cm asi tak od 23 let. Podle všech možných výživových poradců a doktorů bych měl mít teoreticky se svou životosprávou asi tak 200 kilo. Takže f*ck off všichni možní rádci a poradci!

javaman ()

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #51 kdy: 30. 12. 2016, 20:01:59 »
Jak voda nahradí kafe? :D

A proč by neměl jíst maso?

A proc ses takovej dement?
A proc nic neumis?
A proc mas spoustu blbejch kecu?
A proc te deti ve skole bily?
A proc te bily jenom tak malo?
A proc z toho mas komplex?
A proc si myslis ze ses nejchytrejsi?
A proc mas tak ubohou praci?
A proc si mel sex jenom se zviratama?
A proc si to radsi nevyguglis?

Evidentně o výživě nic nevíš, proto jsem se radši zeptal. Aby to třeba ten chudák nebral vážně.

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí ?
« Odpověď #52 kdy: 30. 12. 2016, 20:06:59 »
Jím kdy chci a to, na co mám právě chuť, nejvíc maso (prakticky veškeré), ovoce ani zeleniny moc nedám, nekouřím, nepiju kafe (ani jedno ani druhé mi nechutná), piju čaj, pivo, víno, občas něco tvrdšího, jinak šťávu s vodou nebo sodovku (z bombičky), na colu mám chuť jen po prokalené noci, jinak to nepiju. Pohybuju se tak nějak normálně, v létě kolo, voda, když je nálada a počasí, v zimě nic. Mám setrvale 79-83 kg @ 187 cm asi tak od 23 let. Podle všech možných výživových poradců a doktorů bych měl mít teoreticky se svou životosprávou asi tak 200 kilo. Takže f*ck off všichni možní rádci a poradci!
Zapoměl jsi dodat, že máš patnáctimetrovou tasemnici :D Jinak souhlasím, každej to má jinak a paušalizovat se nedá. Já mám cca 95kg @ 178cm a přitom skoro žádnej tuk. Jím co chci a kolik chci, z pohybu především chůze, v létě plavání, občas si bouchnu do pytle, ale nejsem žádnej gym-maniak, abych si v tom dělal nějakej řád a nutil se, když se mi nechce.

javaman ()

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #53 kdy: 30. 12. 2016, 20:11:56 »
ROFL. 95 kg svalů při 178 cm. Tak kdy jedeš na mistrovství světa, kámo? :D

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí ?
« Odpověď #54 kdy: 30. 12. 2016, 20:14:24 »
ROFL. 95 kg svalů při 178 cm. Tak kdy jedeš na mistrovství světa, kámo? :D
Ani anatomie ti evidentně nic neříká?

javaman ()

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #55 kdy: 30. 12. 2016, 20:15:45 »
Jako s timhle nemarni talent u nějakých nefunkčních skriptíků. To bys mohl vyhrát!

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí ?
« Odpověď #56 kdy: 30. 12. 2016, 20:35:39 »
Jestli budete experimentovat s jidelnickem, zkuste treba jednou tydne vynechat maso a mlecne vyrobky.

Tak nasi predkove vynechavali masi i 6x tydne a tlusti obvykle nebyli. Jestli podle vas nekdo ma vynechat jen 1x tydne, tak v podstate nezere nic jineho - hafo lidi ma maso i 3x denne. Ja maso jim spis tak parkrat do mesice a to jeste tak v zime, v lete jeste min.

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí ?
« Odpověď #57 kdy: 30. 12. 2016, 20:36:24 »
Jako s timhle nemarni talent u nějakých nefunkčních skriptíků. To bys mohl vyhrát!
Moje skriptíky fungují přesně tak, jak mají. Sice dělají něco jiného, než od nich okolí očekává, ale to je pouze tím, že je to kolem samá lopata, která mou genialitu prostě nevidí a nikdy ji nemůže pochopit. Mimochodem, ještě loni jsem byl namyšlený, ale letos, letos už jsem dokonalý :P

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hubnutí ?
« Odpověď #58 kdy: 30. 12. 2016, 20:43:26 »
Jak voda nahradí kafe? :D
Citace

Voda kafe nenahradi. Ale rada lidi kafem nahrazuje vodu a nepiji ho bez cukru.

Citace
A proč by neměl jíst maso?

Tak ty treba maso jez, idealne krasne tluste a casto, protoze zenskou stejne nemas, tak ti to muze byt jedno, ze se jim z tebe bude obracet zaludek.

javaman ()

Re:Hubnutí ?
« Odpověď #59 kdy: 30. 12. 2016, 20:47:00 »
Jak voda nahradí kafe? :D
Citace

Voda kafe nenahradi. Ale rada lidi kafem nahrazuje vodu a nepiji ho bez cukru.

Citace
A proč by neměl jíst maso?

Tak ty treba maso jez, idealne krasne tluste a casto, protoze zenskou stejne nemas, tak ti to muze byt jedno, ze se jim z tebe bude obracet zaludek.

Tak maso je základ. Jen lopaty ho nejedi. Jestli ti stačí jíst nějaký bobule, tak klidně, ale asi zrovna moc hezký pohled na tebe nebude.