Mám dostudovat VŠ?

iwtu

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #225 kdy: 08. 04. 2016, 15:20:33 »
Škola je v něčem fajn, dá ti trošku času na další vývin bez toho aby tě šéf zmrdal za to že si udělal škodu za x melounů ... obrazně řečeno. Průsery tě nestojej tolik.

Jinak je k hovnu, naučit se věci umí každý trošku schopný člověk sám a rychleji. Titul je fajn do státní správy a taky je dost ceněný v zemích dále na západ (bez titulu se k tobě chovaj jak k Indovy). Práci v IT oboru seženeš ale bezproblému i tam, naopak někdy mi přijde že je tam ještě větší nouze o IT lidi něž tady.

Pokud tě škola sere, ser na ni, pokud ne, dodělej si titul.

BTW, tituly z čr univerzit nemaj moc v cizině váhu. Hold nemaj takovej zvuk jako třeba MIT ...

Podla seba sudim svet? To, je ty vyhodnucujes VS pre Teba ako k nicomu, ale vobec neznamena, ze to musia vnimat aj ostastni..


kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #226 kdy: 08. 04. 2016, 16:55:35 »
iwtu:
Vacsina vnima VS na ziskanie titulu, aby si mysleli, ze su nieco viac. Vnimaju ju ako moznost dalsieho flakania sa, moznost odlozit si povinnost ist pracovat po strednej a vidia v tom moznost byt ziveni rodicmi. To je ten fakt a to vnimanie vacsinou mladymi

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #227 kdy: 08. 04. 2016, 17:14:14 »
iwtu:
Vacsina vnima VS na ziskanie titulu, aby si mysleli, ze su nieco viac. Vnimaju ju ako moznost dalsieho flakania sa, moznost odlozit si povinnost ist pracovat po strednej a vidia v tom moznost byt ziveni rodicmi. To je ten fakt a to vnimanie vacsinou mladymi

No jiste, to je presne ono. Lidi studuji, aby si mohli na zvonek pred jmeno napsat Ing. nebo Mudr. Jinak s tim zivenim to dnes take neni tak horke. Spousta studaku pri studiu nekde facha, protoze v nasi rozvinute kapitalisticke spolecnosti s mizernymi prijmy pro vetsinu lidi, danemi, ktere plati jen prosty lid a skolnym, zije rodina s detmi kolikrat na takovem rozpoctu, ze zivit studaka si nemuzou dovolit. Takze kdyz chce studovat, musi jit makat a rodina mu leda tak vypomuze, kdyz jim na to zbyde.

kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #228 kdy: 08. 04. 2016, 18:28:26 »
Tak deti zbohatlikov. Ti chodia na sukromne skoly, rodicia zaplatia nehorazne prachy za skolu a deti sa flakaju, chlastaju. A pritom ide o kupeny titul, podla mna :)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #229 kdy: 08. 04. 2016, 21:27:24 »
Na deti zbohatliku sere pes. Z tech stejne pres tlacenku bude nejaky manazer nebo politik. Pri takovem pristupu ke strudiim vetsina z nich na nic jineho dobra nebude. V pozdejsim veku leda tak roztoci majetek, ktery rodice pracne nakradli.


Lama

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #230 kdy: 09. 04. 2016, 00:21:33 »
Hele víš co, jestli nevíš zda dostudovat, zavolej si o radu:
https://www.youtube.com/watch?v=T18BfD7i6Q8&nohtml5=False

admnnn

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #231 kdy: 09. 04. 2016, 12:38:57 »
Pro lopaty je škola super start. Prasit budou úplně stejně, ale aspoň maj lejstro, že nejsou úplně k ničemu. Je to takový zvláštní obchod. Děláš 5 let blbosti, abys pak dostal za odměnu něco, co možná někde bude mít uplatnění. Lopaty ale mají celkově divný pohled na věci, tak jim to asi přijde OK.

kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #232 kdy: 09. 04. 2016, 14:11:30 »
Admnnn:
A ty sa povazujes za ne-lopatu?

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #233 kdy: 09. 04. 2016, 16:11:12 »
Pro lopaty je škola super start. Prasit budou úplně stejně, ale aspoň maj lejstro, že nejsou úplně k ničemu. Je to takový zvláštní obchod. Děláš 5 let blbosti, abys pak dostal za odměnu něco, co možná někde bude mít uplatnění. Lopaty ale mají celkově divný pohled na věci, tak jim to asi přijde OK.
Lopata je z definice někdo, kdo formální vzdělání nemá. Pokud někdo úspěšně dokončí magisterské studium (u Bc. bych si tak jistý nebyl), tak nejspíše už prasit nebude, nebo se dá aspoň rychle usměrnit.

kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #234 kdy: 09. 04. 2016, 16:40:29 »
Tak aj Gates, Zuckerberg, Jobs su lopaty

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #235 kdy: 09. 04. 2016, 16:44:26 »
Tak aj Gates, Zuckerberg, Jobs su lopaty

Taky to podle toho vypada. Gates dal svetu Widle a Zuckerberg Fejsbuuk.

Kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #236 kdy: 09. 04. 2016, 16:58:31 »
to je tvoj nazor. ale urcite ich nemozno povazovat za lopaty, lebo ja, vy a vacsina tych, ktori maju titul, to takto daleko nedotiahli a ani nedotiahnu

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #237 kdy: 09. 04. 2016, 17:18:16 »
Tak aj Gates, Zuckerberg, Jobs su lopaty
Nauč se elementární základy formální logiky, z

lopata(x) -> -má_VŠ(x)

nijak neplyne

-má_VŠ(x) -> lopata(x)

Kdybys měl aspoň špetku ponětí o matematice, tak bys to věděl.

Lama

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #238 kdy: 09. 04. 2016, 17:21:58 »
Vykašlete se na školy, běžte radši chovat kozy, to bude do budoucna i zde v Evropě žádaná "surovina".
https://www.youtube.com/watch?v=cv8Cy-b2nPg

Kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #239 kdy: 09. 04. 2016, 17:32:49 »
Lopata je z definice někdo, kdo formální vzdělání nemá. Pokud někdo úspěšně dokončí magisterské studium (u Bc. bych si tak jistý nebyl), tak nejspíše už prasit nebude, nebo se dá aspoň rychle usměrnit.

u Zuckerberga, Gatesa, Jobsa neplati ta prva veta, oni nemaju formalne vzdelanie, takze potom sa pleties s formulkami.