Mám dostudovat VŠ?

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #240 kdy: 09. 04. 2016, 18:07:31 »
Lopata je z definice někdo, kdo formální vzdělání nemá. Pokud někdo úspěšně dokončí magisterské studium (u Bc. bych si tak jistý nebyl), tak nejspíše už prasit nebude, nebo se dá aspoň rychle usměrnit.

u Zuckerberga, Gatesa, Jobsa neplati ta prva veta, oni nemaju formalne vzdelanie, takze potom sa pleties s formulkami.

Podle mne sis už vybojoval místo v Top Ten "Nejotravnější trollové".

O co ti pořád ještě jde?
Na VŠ evidentně nemáš, ale už sis tu asi bambilionkrát sám dokázal, že vzdělání je k ničemu, je zbytečné, našel sis milionšest důvodů, proč je to jen papír, už ses o tom sám přesvědčil, takže přesně to samé zopakuj doma mamince a bude pokoj, ni?

A už tu víc nepruď, pls.


Kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #241 kdy: 09. 04. 2016, 18:10:45 »
Na VS mam, lavou zadnou by som ju zvladol. Ale nedokazem pocuvat tie dristy, ktore sa tam ucia.

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #242 kdy: 09. 04. 2016, 18:32:31 »
Na VS mam, lavou zadnou by som ju zvladol. Ale nedokazem pocuvat tie dristy, ktore sa tam ucia.
Jasně, tak už táhni do toho Redmontu (sic!) okopávat hlízy ;)

Kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #243 kdy: 09. 04. 2016, 18:44:15 »
no ja uz tu som a s kolegami sa na vas smejeme. im tlmocim vase nezmysly :D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #244 kdy: 09. 04. 2016, 19:21:52 »
to je tvoj nazor. ale urcite ich nemozno povazovat za lopaty, lebo ja, vy a vacsina tych, ktori maju titul, to takto daleko nedotiahli a ani nedotiahnu

Tak jiste. Gates treba mel kliku, jak od blazince, nedostatek moralnich zabran a konekce, bez ktere by dnes byl tezko majitelem MS. Byl by nekde bastlirem hruz, jako byly Widle minimalne az do Me. V dnesni dobe by se pak sveho majetku nedopracoval uz ani velkoobchodem s drogami, protoze uz i tam jsou koryta rozdelena.

Fejsbuuk pak je v podstate bezcenna spolecnost, ktera nabizi pomerne snadno nahraditelnou a postradatelnou sluzbu, ktera se ujala jen diky tomu, ze se objevila ve vhodnou dobu a zaujala dostatek lidi. Nicmene nelze rici, ze by poskytovala uzitek srovnatelny treba s vyhledavacem Google, bez ktereho si dnes uz Internet jaksi nedokazeme predstavit.

Jediny z tebou vybrane trojice, ktery dal do placu neco, co opravdu ma hodnotu, je Jobs. Dal svetu HW a OS, ktery si rada lidi ceni, i kdyz pro jine se jedna jen o silne predrazene dekorativni kusy nabytku a gadgety. Otazkou je jen, zda Apple uspel zasluhou Jobse ci jemu navzdory. Nejspis se jedna o smes obojiho.


Kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #245 kdy: 09. 04. 2016, 19:31:12 »
ale stale to nepopiera to, ze nemali titul a dokazali to a maju miliony na uctoch. Co mame my? :D

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #246 kdy: 09. 04. 2016, 19:46:14 »
ale stale to nepopiera to, ze nemali titul a dokazali to a maju miliony na uctoch. Co mame my? :D
A taky to nemění nic na tom, že tě vyhodili ze školy a máš holou řiť ;)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #247 kdy: 09. 04. 2016, 20:01:30 »
ale stale to nepopiera to, ze nemali titul a dokazali to a maju miliony na uctoch. Co mame my? :D

Tak ja jsem jenom obycejny inzenyr. Ale ty jsi nedostudoval, tak bys mel uz davno mit nakroceno k tem milionum.

Kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #248 kdy: 09. 04. 2016, 20:12:26 »
A taky to nemění nic na tom, že tě vyhodili ze školy a máš holou řiť ;)
Zle si to vysvetlujes. V pravnom slova zmysle som bol VYLUCENY zo studia, bolo mi ukoncene studium na zaklade nejakeho ich paragrafu. Vyhodit, ak by sme to brali doslova, tak by to bolo v pripade, ze som bol vyhodeny zo skusky, napr. z prenasanej z minuleho roka. Vtedy by sa to bralo ako vyhodenie. Takto sa to berie ako vylucenie/ukoncenie studia. Ale bolo to sposobene dobrovolnym odchodom zo studia, nie ze by som nezvladal studium, alebo by som bol vyhodeny na skuske. A to ci mam alebo nemam holu rit vies ty odkial? :D

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #249 kdy: 09. 04. 2016, 20:19:04 »
A taky to nemění nic na tom, že tě vyhodili ze školy a máš holou řiť ;)
Zle si to vysvetlujes. V pravnom slova zmysle som bol VYLUCENY zo studia, bolo mi ukoncene studium na zaklade nejakeho ich paragrafu. Vyhodit, ak by sme to brali doslova, tak by to bolo v pripade, ze som bol vyhodeny zo skusky, napr. z prenasanej z minuleho roka. Vtedy by sa to bralo ako vyhodenie. Takto sa to berie ako vylucenie/ukoncenie studia. Ale bolo to sposobene dobrovolnym odchodom zo studia, nie ze by som nezvladal studium, alebo by som bol vyhodeny na skuske. A to ci mam alebo nemam holu rit vies ty odkial? :D
Od toho Redmontu (sic!) ;)

kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #250 kdy: 09. 04. 2016, 20:58:09 »
Gratulujem, co mas ty? Zeby nic cim sa mozes prezentovat?

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #251 kdy: 09. 04. 2016, 21:11:13 »
Od toho Redmontu (sic!) ;)

Možná se jen uklepl a chtěl napsat Redmeat...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #252 kdy: 09. 04. 2016, 21:25:36 »
Gratulujem, co mas ty? Zeby nic cim sa mozes prezentovat?

Zkusenost ukazuje, ze lidi, kteri porad maji potrebu se necim prezentovat, maji nejaky problem.

kontraband

Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #253 kdy: 09. 04. 2016, 21:55:36 »
Jardo aku skolu mas vystudovanu, ak sa mozem spytat a co je tvoja profesia? Ty si tu jediny rozumny clovek

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mám dostudovat VŠ?
« Odpověď #254 kdy: 09. 04. 2016, 22:02:54 »
Gratulujem, co mas ty? Zeby nic cim sa mozes prezentovat?
To bylo na mě? Mám jen vlastní firmu v takové jedné pr..li (zove se Irsko) a nemám potřebu to nějak rozvádět, už jen proto, aby na mě nevytáhli něco z Panama papers. Jinak se fakt čím jiným prezentovat nemám a ani nehodlám... Možná jako bonus dodám, že jsem byl na sedmitisícovce a vůbec mě momentálně víc než IT zajímají hory nebo třeba Antarktida. BTW blízko Redmondu jsou taky solidní kopečky, škoda že ty sis to namířil do Redmontu (sic!)...