Nový Root již dnes?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1800 kdy: 10. 11. 2017, 09:18:11 »
Když to předtím fungovalo a tento imprůvment to zk..l, je třeba se ptát: "Byla nutná tato změna?"

Uzivatele je nutno udrzovat neustale nasrane. :-)


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1801 kdy: 10. 11. 2017, 10:24:02 »
Vůbec jsem podle těch screenshotů nepochopil, v čem je problém. Mohl by tu někdo věcně a na příkladu popsat, kde je chyba, aby se z toho dal případně udělat bugreport?

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1802 kdy: 10. 11. 2017, 13:25:14 »
Vůbec jsem podle těch screenshotů nepochopil, v čem je problém. Mohl by tu někdo věcně a na příkladu popsat, kde je chyba, aby se z toho dal případně udělat bugreport?

Osobně z toho taky nejsem 2× moudrý, říkal jsem si, že se když tak potrefená husa ozve, ale koukám, že nejsem sám... Tak jsem si to zkusil a protože se mi to z popisu a screenshotů chová o fous jinak, tak to tipuji na to, že i po přihlášení je nepřihlášen. Mi se to přihlásí a je přihlášeno i když brouzdám po jiných článcích, takže se mi už pak formulář pro přihlášení nezobrazuje, čímž nechci říkat, že když to funguje mi, že to je v pořádku. Hawran bohužel moc dalších informací, kterých by se dalo chytit neposlal...

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1803 kdy: 10. 11. 2017, 13:26:10 »
Vůbec jsem podle těch screenshotů nepochopil, v čem je problém. Mohl by tu někdo věcně a na příkladu popsat, kde je chyba, aby se z toho dal případně udělat bugreport?
OK.
Dříve (a na desktopu doteď) to fungovalo tak, že při přihlašování (buďto rovnou u článku, anebo až v diskusi k němu) to vedlo na "jedno" místo, takže si můj prohlížeč pamatoval po prvním přihlášení kredence.

Přiložené screenshoty ukazují, že si můj prohlížeč pamatuje kredence JEN k tomu jednomu "místu".
Pro další to musím zadávat znovu. A znovu. (dokonce se "liší" článek a diskuse k němu)
Ad nauseam.

Podařilo se mi to popsat lépe?

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1804 kdy: 10. 11. 2017, 13:37:02 »
Podařilo se mi to popsat lépe?

Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo... Takže ještě otázka co používáš za prohlížeč. Já to zkoušel na starém tabletu s Google Chrome...


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1805 kdy: 10. 11. 2017, 13:41:16 »
...
Podařilo se mi to popsat lépe?

1. A původně jsem to reportoval pro Zprávičky: https://forum.root.cz/index.php?topic=12625.msg230931#msg230931 .

2. A že na první pohled nepoznám, zda (ne)jsem přihlášen, to teď nechám být. (k této informaci je třeba se proklikat)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1806 kdy: 10. 11. 2017, 13:46:53 »
Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo...

Tak treba zkus smazat vsechny susenky a ulozene kredence, jestli to pujde i tak, pote, co je nekde zadas.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1807 kdy: 10. 11. 2017, 13:47:40 »
Podařilo se mi to popsat lépe?

Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo... Takže ještě otázka co používáš za prohlížeč. Já to zkoušel na starém tabletu s Google Chrome...

Opera: 43.0.2246.121183
(snad poslední)

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1808 kdy: 10. 11. 2017, 13:56:59 »
Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo...

Tak treba zkus smazat vsechny susenky a ulozene kredence, jestli to pujde i tak, pote, co je nekde zadas.
Takhle se mi to chová i na matlafounu, co o víkendu prošel factory resetem (a reinstalací aplikací).

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1809 kdy: 10. 11. 2017, 14:14:10 »
Podařilo se mi to popsat lépe?

Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo... Takže ještě otázka co používáš za prohlížeč. Já to zkoušel na starém tabletu s Google Chrome...

Opera: 43.0.2246.121183
(snad poslední)

Tak jsem si ji nainstaloval (stejná verze) a chová se mi to správně. Normálně nabízí přihlašovací údaje kdekoli na webu i když jsem se původně přihlásil u jiného článku... Chyba je nejspíš někde na tvém přijímači...

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1810 kdy: 20. 11. 2017, 13:04:22 »


Well done!  8) ;D

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1811 kdy: 03. 12. 2017, 14:33:40 »

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1812 kdy: 03. 12. 2017, 14:49:11 »
...
Tak jsem si ji nainstaloval (stejná verze) a chová se mi to správně. Normálně nabízí přihlašovací údaje kdekoli na webu i když jsem se původně přihlásil u jiného článku... Chyba je nejspíš někde na tvém přijímači...
Málem bych na to zapomněl:

Ano, máš pravdu.
Byl jsem trpělivější a nechal jsem prohlížeč, až se dokončí ta tuna megadůležitých javashitů a nakonec se to i mne zeptalo, zda si má zapamatovat heslo pro daný web.
(na matlafounu, který rozhodopádně ještě není žádná plečka)

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1813 kdy: 03. 12. 2017, 15:14:17 »
...
Tak jsem si ji nainstaloval (stejná verze) a chová se mi to správně. Normálně nabízí přihlašovací údaje kdekoli na webu i když jsem se původně přihlásil u jiného článku... Chyba je nejspíš někde na tvém přijímači...
Málem bych na to zapomněl:

Ano, máš pravdu.
Byl jsem trpělivější a nechal jsem prohlížeč, až se dokončí ta tuna megadůležitých javashitů a nakonec se to i mne zeptalo, zda si má zapamatovat heslo pro daný web.
(na matlafounu, který rozhodopádně ještě není žádná plečka)

To je ovšem jiná, to tvrdím celou dobu, že uživatelský zážitek na mobilních zařízeních je otřesný a to až tak, že to reálně brání normálnímu používání = jdu raději jinde, než takhle trpět. To je prostě fakt...

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1814 kdy: 06. 12. 2017, 20:40:24 »
A vůbec, proč mi vlastně na mobilu vyjíždí přes stránku ta pošahaná vyskakovací reklama?

Vždyť mi se tam normálně zobrazují i ty ostatní, "statické" reklamy!

To je nějaký trest za to, že sem lezu přes mobil?

(a opravdu bych rád dostal odpověď)