reklama

Nový Root již dnes?

JardaP .

• 9 050
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1800 kdy: 10. 11. 2017, 09:18:11 »
Když to předtím fungovalo a tento imprůvment to zk..l, je třeba se ptát: "Byla nutná tato změna?"

Uzivatele je nutno udrzovat neustale nasrane. :-)

reklama

« Odpověď #1801 kdy: 10. 11. 2017, 10:24:02 »
Vůbec jsem podle těch screenshotů nepochopil, v čem je problém. Mohl by tu někdo věcně a na příkladu popsat, kde je chyba, aby se z toho dal případně udělat bugreport?

« Odpověď #1802 kdy: 10. 11. 2017, 13:25:14 »
Vůbec jsem podle těch screenshotů nepochopil, v čem je problém. Mohl by tu někdo věcně a na příkladu popsat, kde je chyba, aby se z toho dal případně udělat bugreport?

Osobně z toho taky nejsem 2× moudrý, říkal jsem si, že se když tak potrefená husa ozve, ale koukám, že nejsem sám... Tak jsem si to zkusil a protože se mi to z popisu a screenshotů chová o fous jinak, tak to tipuji na to, že i po přihlášení je nepřihlášen. Mi se to přihlásí a je přihlášeno i když brouzdám po jiných článcích, takže se mi už pak formulář pro přihlášení nezobrazuje, čímž nechci říkat, že když to funguje mi, že to je v pořádku. Hawran bohužel moc dalších informací, kterých by se dalo chytit neposlal...

« Odpověď #1803 kdy: 10. 11. 2017, 13:26:10 »
OK.
Dříve (a na desktopu doteď) to fungovalo tak, že při přihlašování (buďto rovnou u článku, anebo až v diskusi k němu) to vedlo na "jedno" místo, takže si můj prohlížeč pamatoval po prvním přihlášení kredence.

Přiložené screenshoty ukazují, že si můj prohlížeč pamatuje kredence JEN k tomu jednomu "místu".
Pro další to musím zadávat znovu. A znovu. (dokonce se "liší" článek a diskuse k němu)
Ad nauseam.

Podařilo se mi to popsat lépe?

« Odpověď #1804 kdy: 10. 11. 2017, 13:37:02 »

Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo... Takže ještě otázka co používáš za prohlížeč. Já to zkoušel na starém tabletu s Google Chrome...

« Odpověď #1805 kdy: 10. 11. 2017, 13:41:16 »
...

1. A původně jsem to reportoval pro Zprávičky: https://forum.root.cz/index.php?topic=12625.msg230931#msg230931 .

2. A že na první pohled nepoznám, zda (ne)jsem přihlášen, to teď nechám být. (k této informaci je třeba se proklikat)

JardaP .

• 9 050
    • Zobrazit profil
« Odpověď #1806 kdy: 10. 11. 2017, 13:46:53 »
Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo...

Tak treba zkus smazat vsechny susenky a ulozene kredence, jestli to pujde i tak, pote, co je nekde zadas.

« Odpověď #1807 kdy: 10. 11. 2017, 13:47:40 »

Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo... Takže ještě otázka co používáš za prohlížeč. Já to zkoušel na starém tabletu s Google Chrome...

Opera: 43.0.2246.121183
(snad poslední)

« Odpověď #1808 kdy: 10. 11. 2017, 13:56:59 »
Určitě. Vyzkoušel jsem akorát mi to funguje správně a na kterékoli stránce mi to nabídne předvyplněné jméno a heslo...

Tak treba zkus smazat vsechny susenky a ulozene kredence, jestli to pujde i tak, pote, co je nekde zadas.
Takhle se mi to chová i na matlafounu, co o víkendu prošel factory resetem (a reinstalací aplikací).

« Odpověď #1809 kdy: 10. 11. 2017, 14:14:10 »

Opera: 43.0.2246.121183
(snad poslední)

Tak jsem si ji nainstaloval (stejná verze) a chová se mi to správně. Normálně nabízí přihlašovací údaje kdekoli na webu i když jsem se původně přihlásil u jiného článku... Chyba je nejspíš někde na tvém přijímači...

reklama