Studium v zahraničí

Re:Studium v zahraničí
« Odpověď #30 kdy: 11. 12. 2015, 14:07:10 »
Dělala to fakt poctivě, asi týden běhala po parku, zapisovala všechno do tabulek a nakonec jí to vyšlo uplně jinak

A byl by to problém?


gamer

Re:Studium v zahraničí
« Odpověď #31 kdy: 11. 12. 2015, 14:22:34 »
A byl by to problém?

Ano byl to problém, protože vyučující měl svoji představu, jak by to podle něho mělo vyjít a cokoliv jiného bylo špatně.

Re:Studium v zahraničí
« Odpověď #32 kdy: 11. 12. 2015, 14:47:24 »
Ano byl to problém, protože vyučující měl svoji představu, jak by to podle něho mělo vyjít a cokoliv jiného bylo špatně.

Ta historka na mne působila tak, že tohle byl spíše jen váš předpoklad. Nevím, má (idealistická) představa je spíše taková, že studentka měla jít na konzultaci a tam se měli pokusit s vyučujícím společně přijít na to, proč výsledky nevycházejí dle očekávání.

gamer

Re:Studium v zahraničí
« Odpověď #33 kdy: 11. 12. 2015, 14:53:46 »
Ta historka na mne působila tak, že tohle byl spíše jen váš předpoklad. Nevím, má (idealistická) představa je spíše taková, že studentka měla jít na konzultaci a tam se měli pokusit s vyučujícím společně přijít na to, proč výsledky nevycházejí dle očekávání.

Tohle funguje v ideálním světě, ale ne v případě, že je vyučující v*l.

kulo

Re:studium v zahranici
« Odpověď #34 kdy: 11. 12. 2015, 15:19:23 »
Kdo chce na VŠ jen titul, je vůl a jen zabírá místo někomu, kdo se chce něco naučit. A ano, kdo podvádí u zkoušky, bude debil, protože to znamená, že nemá intelektuálně na to naučit se látku. Pokud někdo takový zůstane v IT, bude stejně vždy jen lopata, na tom titul nic nezmění.

skola ma nieco naucila, rozsiril som si obzory. skusky som prechadzal aj tak, ze som sa naucil stare zadanie, ktore profesori dali opat aj v ten rok, nebolo o com. nepotreboval som sa nechat vyrazit. mam ukonceny 1. stupen, 2. stupen som sa vykaslal nato, lebo vacsie sracky som pocuvat nemohol. robim v IT firme, robim .NET/C# vyvojara, slusne mi platia. Lopaty predsa nezarabaju mesacne okolo 3000e ;)


zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:studium v zahranici
« Odpověď #35 kdy: 11. 12. 2015, 16:04:22 »
Kdo chce na VŠ jen titul, je vůl a jen zabírá místo někomu, kdo se chce něco naučit. A ano, kdo podvádí u zkoušky, bude debil, protože to znamená, že nemá intelektuálně na to naučit se látku. Pokud někdo takový zůstane v IT, bude stejně vždy jen lopata, na tom titul nic nezmění.

skola ma nieco naucila, rozsiril som si obzory. skusky som prechadzal aj tak, ze som sa naucil stare zadanie, ktore profesori dali opat aj v ten rok, nebolo o com. nepotreboval som sa nechat vyrazit. mam ukonceny 1. stupen, 2. stupen som sa vykaslal nato, lebo vacsie sracky som pocuvat nemohol. robim v IT firme, robim .NET/C# vyvojara, slusne mi platia. Lopaty predsa nezarabaju mesacne okolo 3000e ;)
Teď ještě tu o Sněhurce, please ;)

asd

Re:studium v zahranici
« Odpověď #36 kdy: 11. 12. 2015, 16:05:35 »
skola ma nieco naucila, rozsiril som si obzory. skusky som prechadzal aj tak, ze som sa naucil stare zadanie, ktore profesori dali opat aj v ten rok, nebolo o com. nepotreboval som sa nechat vyrazit. mam ukonceny 1. stupen, 2. stupen som sa vykaslal nato, lebo vacsie sracky som pocuvat nemohol. robim v IT firme, robim .NET/C# vyvojara, slusne mi platia. Lopaty predsa nezarabaju mesacne okolo 3000e ;)
Lopatu neurcuje vyska platu. :)

jmeno

Re:studium v zahranici
« Odpověď #37 kdy: 11. 12. 2015, 16:06:54 »
Kdo chce na VŠ jen titul, je vůl a jen zabírá místo někomu, kdo se chce něco naučit. A ano, kdo podvádí u zkoušky, bude debil, protože to znamená, že nemá intelektuálně na to naučit se látku. Pokud někdo takový zůstane v IT, bude stejně vždy jen lopata, na tom titul nic nezmění.

skola ma nieco naucila, rozsiril som si obzory. skusky som prechadzal aj tak, ze som sa naucil stare zadanie, ktore profesori dali opat aj v ten rok, nebolo o com. nepotreboval som sa nechat vyrazit. mam ukonceny 1. stupen, 2. stupen som sa vykaslal nato, lebo vacsie sracky som pocuvat nemohol. robim v IT firme, robim .NET/C# vyvojara, slusne mi platia. Lopaty predsa nezarabaju mesacne okolo 3000e ;)
Keby si spravil uplne poctivo ten 1. stupen VS, tak mozes zarabat v zahranici 3x tolko.

kulo

Re:Studium v zahraničí
« Odpověď #38 kdy: 11. 12. 2015, 17:21:58 »
v zahranici mozem kludme zarabat 6000€. v it sa nehra o titul. a samozrejme ze vyska platu zohrava ulohu.snad ak by bol niekto,lopata, tak by nezarabal tolko tisic. firma si rozmysli ci niekomu da mesacne 4000€ ked bude hovno vediet. ale chapem, taketo reci maju vavsinou ludia frustrovani, ktori maju 1500€, alebo nie su vobec IT a itckaroc povazuju za nieco menej.

manajez

Re:Studium v zahraničí
« Odpověď #39 kdy: 11. 12. 2015, 19:25:30 »
Jelikož je lopat cca 90 %, tak takový drobný samozřejmě dostane. Nelopata buď nebude vůbec dělat a nebo bude mít minimálně 100+ tisíc na HPP.

kulo

Re:Studium v zahraničí
« Odpověď #40 kdy: 11. 12. 2015, 22:42:45 »
kokos toto forum sami mudrc na plat. pritom sami HOVNO zarabaju, len sa ohanaju tym, ze za 100 000kc ani nevstanu z postele. chlapci, vuvedte kopko vy mate na hpo. ja tipujem tak 70k. ale jasne beriem, tu su sami geniovia co si honia vtaka doma, lebo im je pod uroven robit za take peniaze. pritom sami su lopaty

lopata

Re:studium v zahranici
« Odpověď #41 kdy: 12. 12. 2015, 13:14:46 »
Valná většina absolventů, které jsem poznal - včetně mě - na VŠ opisovala, lhala a různými způsoby si zjednodušovala povinnosti. A vyučující: ti svá místa získali zrovna tak. A možná je to tak správně.

Pak se člověk diví, že to (nejen) tady vypadá tak, jak to tu vypadá. Všude nalezlý podfukáři, lháři, podvodníci co se snaží všechno vošulit co to de, jen aby z toho něco káplo. Proč dělat něco poctivě, já si na svý přišel a po mě potopa. Dnes už chápu, proč se třeba dálnice dělaj z pneumatik. Konec konců proč ne, když to jde.

to bys musel zacit u pravniku a zakonodarcu.

kuprikladu dle matematickych axiomu jsou vsechny dosud vynesene rozsudky neplatne.
vynasi je soudci vylouceni. coz je duvod pro zmatecni zalobu.

vylouceni jsou proto, protoze soucasne pri vyneseni rozsudku nepodali zalobu na neplatnost zakona o soudech.
zakon o soudech porusuji svym rozsudkem.

a jak?
podle nalezu ustavniho soudu se totiz pozaduje obecna logika.
jenze samotna podstata pravniho vykladu - meritu - zavadi parametrizovany paradox.
v obecne logice jde o kontradikci ze ktere dokazes protichudna tvrzeni za ekvivalentni.

jenze rozsudek neni protichudny a vzdy obsahuje jen jedno zaujate tvrzeni.
tim je dokazane, ze odporuje obecne logice a je pouzita logika extensionalni.

konec dukazu.

pak to tady ma vypadat, kdyz zakony nedokaze dodrzet ani soud,
protoze zakonodarny sbor produkuje to co produkuje.

je potreba se smirit s tim, ze je to tu rozsirena verze egoismu - prospech blizke skupiny.
a z ni vyplyvajici kooperativni multiplayer, ktery skolsky system svym zpusobem potlacuje.
a potlacuje je ho proto, protoze je zde opet dalsi systemovy paradox v podobe monetarizace pusobeni v ramci toho kooperativniho multiplayeru a systemu dela dobre, kdyz ty se mas blbe a musis na tu kooperaci vynalozit vyssi naklady.