Nová podoba roota (beta)

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #105 kdy: 19. 09. 2015, 17:13:52 »
Chci hlasování o zachování starého Roota!!!
...vlak už se rozjel...
A co mu postavit do cesty nějaký náklaďák? Já bych sem na protest třeba měsíc nechodil a taky to tak udělám. Přidá se někdo? Kdyby to udělala aspoň polovina uživatelů, muselo by se vedení chytit za ... nevim za co, vocas třeba.

Přidám se...ale to chce domluvu.


radík

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #106 kdy: 19. 09. 2015, 18:24:39 »
Nevím jestli je to mojema náznakama aspergerova syndromu, že se mi změny nelíbí, ale prostě se mi nový root.cz nelíbí. Jde to v šlépějích „moderních“ webů, všude velikánský mezery, víc grafiky než textu, nikde nic nedohledám atd. Nahoře na začátku webu bych čekal novinky, ne redakční tipy(staré články), nebo školení(reklama). Ta černá lišta s menu nahoře zbytečně moc vysoká. Ale možná když si dám zoom na 70%, koupím lcd s pivotem a otočím na výšku, tak si časem zvyknu

Hmmm

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #107 kdy: 19. 09. 2015, 19:21:53 »
Nevím jestli je to mojema náznakama aspergerova syndromu, že se mi změny nelíbí, ale prostě se mi nový root.cz nelíbí. Jde to v šlépějích „moderních“ webů, všude velikánský mezery, víc grafiky než textu, nikde nic nedohledám atd. Nahoře na začátku webu bych čekal novinky, ne redakční tipy(staré články), nebo školení(reklama). Ta černá lišta s menu nahoře zbytečně moc vysoká. Ale možná když si dám zoom na 70%, koupím lcd s pivotem a otočím na výšku, tak si časem zvyknu
Suhlasim s novinkami. Ale reklamy na skolenia by som hore nechal, tam problem nevidim - je to stranka pre informatikov a informatik, ktory si mysli, ze sa uz nepotrebuje posuvat a vzdelavat by sa mal okamzite zacat venovat niecomu uplne odlisnemu.

radík

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #108 kdy: 19. 09. 2015, 21:06:37 »
Souhlasím s tebou. Ale tam kde je teď 1 školení + bílý prostor kolem se na starém(současném) root.cz vešlo 6 článků. Na betě musíš scrollovat a scrollovat.

ByCzech

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #109 kdy: 20. 09. 2015, 14:32:13 »
Souhlasím s tebou. Ale tam kde je teď 1 školení + bílý prostor kolem se na starém(současném) root.cz vešlo 6 článků. Na betě musíš scrollovat a scrollovat.

Podívejte se na to i jinak... Na současném root.cz musím na mobilu scrolovat vpravo, nahoru, tam a zpět, přibližovat, oddalovat, snažit se trefit do správného linku atd. Na web se dnes nechodí jen s klasickým PC...


ByCzech

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #110 kdy: 20. 09. 2015, 14:36:47 »
Měl bych při příležitosti tvorby nového vzhledu webu dotaz, jestli na novém rootu bude také taková reklama, kterou jsem zde shlédl před chvílí - něco o erekci jako 20 letý mladík s fotem, kde na tvář ženy teče bílá tekutina a stéká ji po tváři. Možná by nebylo špatné se změnou vzhledu udělat i změnu některých inzerentů.

peter

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #111 kdy: 20. 09. 2015, 16:35:00 »
Měl bych při příležitosti tvorby nového vzhledu webu dotaz, jestli na novém rootu bude také taková reklama, kterou jsem zde shlédl před chvílí - něco o erekci jako 20 letý mladík s fotem, kde na tvář ženy teče bílá tekutina a stéká ji po tváři. Možná by nebylo špatné se změnou vzhledu udělat i změnu některých inzerentů.

Som zvedavý, koľko bude trvať kým tu zas bude niekto tvrdiť že to bola personifikovaná reklama. Mne to tu núti napríklad kadejaké diéty, a to som podvýživený. Takže, nie. Na tejto strámke nie je personifikovaná reklama.


radík

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #112 kdy: 20. 09. 2015, 19:20:55 »
Podívejte se na to i jinak... Na současném root.cz musím na mobilu scrolovat vpravo, nahoru, tam a zpět, přibližovat, oddalovat, snažit se trefit do správného linku atd. Na web se dnes nechodí jen s klasickým PC...
Současný root má mobilní verzi, sice není udělaná stylem responzivního webu, ale zvlášt pro mobily. m.root.cz

ByCzech

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #113 kdy: 20. 09. 2015, 21:53:16 »
Podívejte se na to i jinak... Na současném root.cz musím na mobilu scrolovat vpravo, nahoru, tam a zpět, přibližovat, oddalovat, snažit se trefit do správného linku atd. Na web se dnes nechodí jen s klasickým PC...
Současný root má mobilní verzi, sice není udělaná stylem responzivního webu, ale zvlášt pro mobily. m.root.cz

Možná by bylo fajn, kdyby jste si než přispějete přečetl diskuzi. m.root.cz znám, ale je to jen velmi slabý odvar roota, kde není to co na webu. Mobily už umí i jiné věci než wap a wml.

radík

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #114 kdy: 20. 09. 2015, 22:32:10 »
To se omlouvám, ale většinou nečtu všechny příspěvky, protože bych stejně jen četl hádání, kdo je větší blb a kdo toho ví víc, nebo příspěvky od těch, co si nepřečetli předchozí příspěvky a píšou tam něco o čem už se psalo...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #115 kdy: 23. 09. 2015, 22:04:55 »
Tak jsem si ten zazrak take zkusil. Fuj, to jsem se vydesil! Nejdriv jsem myslel, ze jsem se uklikl, protoze jsem cely display netbooku mel zaplneny reklamami. Kdyz jsem zaskroloval, na vetvi jsem z toho take nebyl. Tak budto vyvojari zesileli nebo nekde sehnali nejake uzasne LSD. Pane Krcmari, kde to kupuji? BTW, vsimla si redakce, ze Root je zameren na IT lidi a tem z tohodle zazraku naskacou leda tak pupinky a pujdou jinam? Rekl bych, ze Root dnes stale existuje take diky pomerne konzervativnimu, minimalistickemu vzhledu. Ja bych se ho tedy nezbavoval a ten novy zazrak bych nabidl leda jako alternativni zobrazeni pro pubertaky z fejsbuucku..

Lol Phirae

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #116 kdy: 23. 09. 2015, 22:31:05 »
Nevim, to je jako definitivní podoba? Asi po týdnu jsem zase zkusmo kliknul, a nic se nezměnilo?! Ta pupínková hrůza dole je pořád, jednořádkový tragický perex u otvíráku taky, zmatek taky všude furt ten samý.

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #117 kdy: 23. 09. 2015, 23:40:06 »
Zatím se nic nezměnilo, dnes proběhlo velké setkání nad hromadou reportů, které přišly a je z toho asi padesát úkolů pro vývojáře, kteří začnou dělat změny. Pak je v plánu zveřejnit druhou betu, udělat nějaká měření a jít s tím na ostro ven. To taky ale nebude konec, zase se bude dělat nějaké A/B testování a podle toho se i potom budou ještě některé věci měnit.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #118 kdy: 23. 09. 2015, 23:54:29 »
Tak pokud hodlate nechat starou podobu Roota pristupnou, tak by ta katastrofa snad nebyla az tak hrozna.

Re:Nová podoba roota (beta)
« Odpověď #119 kdy: 24. 09. 2015, 00:03:21 »
Jen dočasně, pak se beta překlopí na ostrý a starý design zmizí. Nikdo nebude udržovat dvě různé verze webu.