Blokování přístupu z Rumunska

Kolemjdoucí

Asi v Rumunsku...nejspíš u filtrování používají stejnou logiku, jako Ha-Vel u VoIP, kde "bezpečost" řeší tak, že zakazují login ze zahraničí. Ještě že mám na jednom DSL v ČR chytrý router a stálo mě to jen jeden VoIP mezistupeň.

Jinak "rumunský" se v češtině nepíše s velkým písmenem, to snad dělá jen angličtina.
U VoIP Ha-Vel se jedna o splneni podminek CTU. Operator musi zamezit pripojeni na cislo geograficky nalezici k cislovacimu planu v CR ze zahranici. Zamenujes tedy dve ruzne veci.

A proč Odorik v nastavení účtu umožňuje připojeni ze zahraničí?!


v2kt0r

U VoIP Ha-Vel se jedna o splneni podminek CTU. Operator musi zamezit pripojeni na cislo geograficky nalezici k cislovacimu planu v CR ze zahranici. Zamenujes tedy dve ruzne veci.
To si nemyslím. Jednak to support přesně tak vysvětlil a jednak bych se klidně mohl chtít hlásit s nomadickým číslem (zcela hypoteticky samozřejmě), jenže tak daleko se vůbec nedostanu, neb se ani nespojím...

Stanley

Asi v Rumunsku...nejspíš u filtrování používají stejnou logiku, jako Ha-Vel u VoIP, kde "bezpečost" řeší tak, že zakazují login ze zahraničí. Ještě že mám na jednom DSL v ČR chytrý router a stálo mě to jen jeden VoIP mezistupeň.

Jinak "rumunský" se v češtině nepíše s velkým písmenem, to snad dělá jen angličtina.
U VoIP Ha-Vel se jedna o splneni podminek CTU. Operator musi zamezit pripojeni na cislo geograficky nalezici k cislovacimu planu v CR ze zahranici. Zamenujes tedy dve ruzne veci.

A proč Odorik v nastavení účtu umožňuje připojeni ze zahraničí?!

Nevim, zeptejte se jich.... A taky se jich pri te prilezitosti zeptejte zda jsou pripraveni vysvetlovat situace, kdy ze zmineneho uctu prijde zmatene tisnove volani na jehoz pozadi bude slyset vybuch a narek, a ke kteremu Odorik (automaticky) poskytne geografickou adresu na ktere je cislo registrovano v cechach. Ceska sanitka/hasici/policie pak pojedou do Kotehulek ackoliv tisen bude v Bukuresti....