Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?

javaman ((

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #60 kdy: 28. 09. 2016, 19:02:26 »
vtipne na zaklade gramatiky v fore kde je gramatika absolutne nepodstatna hodnotit. nemam chut sa hadat s gramatickymi nacistami. a btw, pokial firme slusne odpisem dovod a ona neskorsie nevie ani odpovedat, tak to o niecom svedci. a to hlavne o tom ze asi nie je viazana pravidlami etickeho kodexu. ja tie pravidla dodrziavam pri kazdej ci zivotnej ci business situacii. ako uvidim ci sa ozvu, no mrzi ma ich postoj hr ludi k ludom zvonka. hr su na svojom mieste nie len pre vyber zamestnancov, ale i na vytvaranie dobreho pr spolocnosti navonkajsok. i obycajny email o niecom svedci, a dokaze udrzat dobre meno spolocnosti. PS: nie som itckar novacik, zaroven taktiez mam prax s zaobchadzanim s ludmi vo financnej oblasti a tiez riadim nejakych ludi obcas. ale keby som sa takto k ludom spraval, asi viem aku odpoved by som dostal. a ps, v business fungujem v anglictine.

Jaká gramatika? Ten tvůj humus se nedá vůbec číst, takže nevím, co jsi psal. Ale pokud bys poslal podobný email, tak to rovnou letí do koše, protože vypadá jak od retarda.


bilbop

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #61 kdy: 28. 09. 2016, 20:11:24 »
mno aspon vidno kto je gentleman a businessman a kto nie// prajem pekny den pri osocovani druhych ludi a ignorovani spolocenskych standartov vyssej triedy, mudrejsi ustupy, (a to som si myslel ze javisti su vzdelany ludia).

bhole12

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #62 kdy: 29. 09. 2016, 14:41:57 »
billop nechem byt za debila ale pravidla "vyssej triedy" hovoria aj o tom ako sa vyjadrovat ( gramaticky) a tak aby to co povies malo zmysel. A podla toho ako sa prezentujes ty budes veeeeeelmy nizka trieda. Osobne dostat od teba mail v style :  Dobri den kedi mozem nastupyt. Som Javysta , dobri som, vsetko viem prax mam...

tak ani neodpovedam... A prepac ja tiez nie som so Slovencinov velky kamarat ale aspon sa snazim.

bilbop

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #63 kdy: 29. 09. 2016, 14:43:43 »
tak musim omluvit okin, ozvali jse mi, proste tam jen clovek co tam predtym pracoval uz nepracuje....
takze okin dodrzuje business spolocenske pravidla etikety.
no a k javamanovi, vim ze neznasis lopaty, podle tebe je kazdej lopata a spol.
mne zas byrokracie v urcite mire nevadi, proste pokud me lidi nesledujou stale, ale mam pevne stanovene pravidla co mam delat, jako to mam delat, na co mam opravneni na co ne, nebo secure workspace s tym vsetkym souhlasim - ja jsem dobrovolne podle nekterejch "otrok" pokud je splneno vsetko z me strany a zo strany zamestnavatele. proste ja se necham koupit, a dokud jsem zaplacen dovtedy bych skocil i do jamy lvove.

pepa

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #64 kdy: 30. 10. 2016, 21:41:31 »
A nastupuješ? Do otrokinu? Dej pak echo :)


bilbop

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #65 kdy: 31. 10. 2016, 03:52:50 »
ehm, ne, nenastupuju, totiz jsem clovek ktery bere vzdy skorsi nabidku (a skorsi nabidku s tym ze ma berou jsem dostal)... uz asi mesic delam jinde (tak sem okin bohuzel musel 2x zrusit pohovor - jelikoz uz jsem mel praci sehnanou). totiz ja se dokazu dohodnout za 2 hodiny//ale zas alespon co se tyce zaujmu o lidi (kdyz delaj hiring), musim okinu stale priznat ze jsou slusna spolecnost, jak jsem napsal vyse//

Petr

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #66 kdy: 31. 10. 2016, 21:19:15 »
Jaká gramatika? Ten tvůj humus se nedá vůbec číst, takže nevím, co jsi psal. Ale pokud bys poslal podobný email, tak to rovnou letí do koše, protože vypadá jak od retarda.
Palec nahoru. Když takhle veřejně przní češtinu, jaký může být jeho kód? Když nedodržuje pravidla z první až páté třídy, jaká pravidla bude dodržovat? 

asdsad

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #67 kdy: 31. 10. 2016, 23:55:20 »
Jaká gramatika? Ten tvůj humus se nedá vůbec číst, takže nevím, co jsi psal. Ale pokud bys poslal podobný email, tak to rovnou letí do koše, protože vypadá jak od retarda.
Palec nahoru. Když takhle veřejně przní češtinu, jaký může být jeho kód? Když nedodržuje pravidla z první až páté třídy, jaká pravidla bude dodržovat?

TO BYCH MUSEL BYT PROGRAMATOR///// btw, ja jsem jen bud system admin nebo podpora// brava gramar nazzi, zase jste nepochopili situaci, jako vzdy// a ne nejsem cech//

pavlix

  • ****
  • 253
    • Zobrazit profil
Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #68 kdy: 01. 11. 2016, 12:29:50 »
Palec nahoru. Když takhle veřejně przní češtinu, jaký může být jeho kód? Když nedodržuje pravidla z první až páté třídy, jaká pravidla bude dodržovat?

Mezi češtinou a kódem nevidím tak úplně souvislost.

javaman ((

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #69 kdy: 01. 11. 2016, 19:59:20 »
Palec nahoru. Když takhle veřejně przní češtinu, jaký může být jeho kód? Když nedodržuje pravidla z první až páté třídy, jaká pravidla bude dodržovat?

Mezi češtinou a kódem nevidím tak úplně souvislost.

Takže pokud píše jako retard na fóra, tak zdrojáky má skvěle upravené? A jak by se to asi naučil, když nikdy nic nečetl? Jazyk jako jazyk a na úpravě záleží. Proto jeho CV letí hned do koše. Ale pak máš lidi jako Kitův brácha, který umí max jen psát, ale jinak je úplně k ničemu, takže dobré psaní je jen nutný požadavek.

assadasd

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #70 kdy: 03. 11. 2016, 02:32:59 »
Palec nahoru. Když takhle veřejně przní češtinu, jaký může být jeho kód? Když nedodržuje pravidla z první až páté třídy, jaká pravidla bude dodržovat?

Mezi češtinou a kódem nevidím tak úplně souvislost.

dulezite je hlavne to ze pani tu komentujici nepochopili hlavne 4 veci:
1. ja nejsem cech jsem slovak
2. texty na net se pisou na pochopeni ne gramatickou spravnost (jso asi klasicky trolove kterej utoci jen na gramatiku)
3. vubec necetli predchozi obsah sprav
4. nepochopili ze ja sa na jejich programovani muzu akurat.... ja jsem nikdy nebyl a ani nemam zajem byt programator, radsi vzdy delam admina nebo podporu

takze extra bod 5:
chovaji se jako trolove, nectou obsah, odpovedaj na texty uplne nesuvisiac s jejich odpovedami a obsahem textu, nechapou si nejdriv precist a az tak komentovat.
a dal bych jim dobru radu: kdyz si davaj prezyvky javaman a spol, tak by taky mohli pochopit ze v dnesnym medzinarodnem svete se pouziva anglictina a to i v programovani kdyz to uz spomenuli i kdyz to semnou vubec nesuvisi. nech skusi naprogramovat aplikaci teda v cestine a nasledne ji prodat do usa/uk/a v podstate vsade mimo eu, uz v nemecku s tym nepochodi.

takze vysledok: nemyslim ze javaman vubec programuje v jave, kdyz chce vsade pouzivat ceskej jazyk, a to i tam kde se pouziva anglictina.......

//ps: a mozte sa do mna pustit, mna internet trolovia ale vobec nezaujimaju, ja sa smejem ako moze niekomu praveze tak klesnut iq hodnota........

Pepa

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #71 kdy: 14. 11. 2016, 22:01:02 »
ehm, ne, nenastupuju, totiz jsem clovek ktery bere vzdy skorsi nabidku (a skorsi nabidku s tym ze ma berou jsem dostal)... uz asi mesic delam jinde (tak sem okin bohuzel musel 2x zrusit pohovor - jelikoz uz jsem mel praci sehnanou). totiz ja se dokazu dohodnout za 2 hodiny//ale zas alespon co se tyce zaujmu o lidi (kdyz delaj hiring), musim okinu stale priznat ze jsou slusna spolecnost, jak jsem napsal vyse//

áha, tak ať se daří :)

javaman ((

Re:Kam za IT v Ostravě - Tieto nebo OKIN?
« Odpověď #72 kdy: 14. 11. 2016, 22:31:32 »
Pologramotná podpora :D Tak to není žádná novinka. Ale zase to stojí tak málo, že se to asi vyplatí.