Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?

ritny_otvor

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #165 kdy: 26. 12. 2017, 16:14:27 »
Otázka do pléna: Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo? Či zadarmo dnes už praxuju len absolventi práva.


Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #166 kdy: 26. 12. 2017, 16:59:51 »
Otázka do pléna: Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo? Či zadarmo dnes už praxuju len absolventi práva.
Pokud bych o to opravdu, ale opravdu hodne stal a mel na tu dobu rezervu nebo bez zavazku(hypo, deti apod) a byla to opravdova vyzva tak bych do toho klidne sel. Ale takovych variant je opravdu jen malicko. Treba varit mesic u Pohlreicha nebo treba vyvojovy tym nejakyho produktu v Apple.

Sam takove staze v delce do 1 tydne obcas absolvuju zadarmo(resp za jidlo a pivo) u kamaradu, kteri se zivi rukama. S vypnutym mobilem super relax.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Jenda

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #167 kdy: 26. 12. 2017, 17:34:16 »
Otázka do pléna: Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo?
Ano, pokud bych při tom nabral skilly v oblasti, kterou považuji za velmi zajímavou (což teda zrovna právo není).

cppman

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #168 kdy: 26. 12. 2017, 18:27:07 »
Otázka do pléna: Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo? Či zadarmo dnes už praxuju len absolventi práva.
Pokud bych o to opravdu, ale opravdu hodne stal a mel na tu dobu rezervu nebo bez zavazku(hypo, deti apod) a byla to opravdova vyzva tak bych do toho klidne sel. Ale takovych variant je opravdu jen malicko. Treba varit mesic u Pohlreicha nebo treba vyvojovy tym nejakyho produktu v Apple.

Jo a výsledkem bude, že odeberete jedno HW tlačítko a změníte ikonu koše. To je fakt duchaplná a povznášející práce, jen co je pravda. To radši jít do té kuchyně, to má aspoň nějaký smysl.

greger

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #169 kdy: 26. 12. 2017, 19:27:47 »
Otázka do pléna: Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo? Či zadarmo dnes už praxuju len absolventi práva.
Co je "pléna"?


Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #170 kdy: 26. 12. 2017, 19:33:20 »
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Lama

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #171 kdy: 26. 12. 2017, 20:19:44 »
Otázka do pléna: Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo? Či zadarmo dnes už praxuju len absolventi práva.

Spíš sexujů...

greger

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #172 kdy: 26. 12. 2017, 21:19:13 »
https://cs.wikipedia.org/wiki/Plénum
Já myslel že to je něco maďarsky ... nicméně velmi odvážné použití ... jestli autor vůbec věděl co to znamená.

ritny_otvor

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #173 kdy: 26. 12. 2017, 21:35:09 »
https://cs.wikipedia.org/wiki/Plénum
Já myslel že to je něco maďarsky ... nicméně velmi odvážné použití ... jestli autor vůbec věděl co to znamená.

Používané bežne aj v českom jazyku ľuďmi s vyšším ako základným vzdelaním.

mikrom

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #174 kdy: 26. 12. 2017, 22:47:27 »
Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo?
Samozrejme. Takto som uz raz pracoval v Rakusku - chcel som si vyskusat SAP. Bolo to vyborne, ale zial neskor ta firma nevyhrala tender a nemohla ma zamestnat. Podobne aj teraz, keby sa jednalo o nieco co ma velmi zaujima, ako napr. mainframe - bez vahania by som si vybral na tyzden dovolenku a isiel si to tam vyskusat.

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #175 kdy: 27. 12. 2017, 08:30:58 »
A Lenin ti porad nenapise a nenapise, co?
Děkuji za možnost editace příspěvku.

java2wien

Re:Je plat vývojáře opravdu okolo „kila“?
« Odpověď #176 kdy: 27. 12. 2017, 11:19:35 »
Išli by ste praxovat do oblasti v ktorej nemáte skúsenosti aj zadarmo?
Samozrejme. Takto som uz raz pracoval v Rakusku - chcel som si vyskusat SAP. Bolo to vyborne, ale zial neskor ta firma nevyhrala tender a nemohla ma zamestnat. Podobne aj teraz, keby sa jednalo o nieco co ma velmi zaujima, ako napr. mainframe - bez vahania by som si vybral na tyzden dovolenku a isiel si to tam vyskusat.
Ja na tom byl pred x lety stejne. Prvni tyden v Rakousku byl zdarma....

Kdyby nekdo chtel zkusit at se ozve na email....