Má smysl se učit Cobol?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #60 kdy: 09. 10. 2014, 18:51:23 »
Sorry za offtopic!

BLEKu, myslim, ze mam stejny problem, ale za psycholozkou jsem nebyl. Take si myslim, ze jsem psychopat, a projevuje se to dost podobne, jak popisujes. Chtel bych si o tom promluvit, mozna si navzajem pomuzeme, ale nevim jak to udelat, aby se na nas nekdo ze srandy neprizivil a take bych chtel zustat v anonymite. Zkus navrhnout, jak se zkontaktovat.

http://tox.im/

Jen nevim, jak si vymenite hashe. Asi se budete muset setkat nekde v hospode (poznavaci znak: motorova pila) a mlcky si vymenit papirky (idealne i s identickymi kufriky, aby si toho nikdo nevsiml).


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:smilstvo
« Odpověď #61 kdy: 09. 10. 2014, 18:54:24 »
Je to zajímavé. Hodně lidí, možná většina, si přeje být "normální".

Nicmene normalni neni nikdo.

Citace
Já kdybych si myslel, že jsem psychopat, tak jsem na to pyšný: mimo jiné právě proto, že se tak stávám výjimečným.

Myslet si to muzes, nicmene je otazka, jestli o to opravdu stojis. Vyplyvaji z toho jen same problemy a to ani nemusis byt pripad s penou u huby a motorovou pilou.

Pepa V.

Re:smilstvo
« Odpověď #62 kdy: 09. 10. 2014, 19:09:59 »
Je to zajímavé. Hodně lidí, možná většina, si přeje být "normální".

Nicmene normalni neni nikdo.

Citace

Normalni je kazdy s IQ < 100, nenormalni blazen je kazdy s IQ >= 100.

Normalni je napriklad kourit marihuanu a chodit do hospody nadavat, jak je kapitalismus naprd.

psychopat

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #63 kdy: 09. 10. 2014, 19:24:49 »
Citace
Vyplyvaji z toho jen same problemy a to ani nemusis byt pripad s penou u huby a motorovou pilou.

Pletes si to se vzteklinou, nenasilnych psychopatu je mnohem vice nez tech s nasilnymi sklony. Ale jinak diky za tip.

mxm

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #64 kdy: 09. 10. 2014, 20:08:38 »
Urcite se na skole doporucuji naucit COBOL. Duvod je prosty, neco tak hustyho uz v zivote neuvidis a sila v tak starem jazyce je neskutecna. DOPORUCUJI.


nejsempsychopat

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #65 kdy: 09. 10. 2014, 20:22:58 »
Citace
Vyplyvaji z toho jen same problemy a to ani nemusis byt pripad s penou u huby a motorovou pilou.

Pletes si to se vzteklinou, nenasilnych psychopatu je mnohem vice nez tech s nasilnymi sklony. Ale jinak diky za tip.

Blek se mi moc nezdá, ale s tebou bych si mohl rozumět :D Jestli budeš dělat nějakou výměnu kontaktů, tak chci taky. Myslím, že se vůbec nemusíme bát záměny s vtipálkem.

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #66 kdy: 09. 10. 2014, 21:02:46 »
Ja na to jsem hrdy,  je to skvele do te doby, nez mas jednat s ostatnimi. Uz jsi byl nekdy frustrovany z toho, ze te treba zvire (asi tak vzdaleny ostatnim si pripadam, jako jiny tvor) nechape, ze bys chtel aby neco udelalo a ono nic???

Já si taky připadám často divný. :) Chci říct, že ostatní připadají divní mně. A ano, mimoslovní komunikace je s nimi nemožná  ... Ale, že bych z toho byl frustrovaný, to teda ne.
Ale nikdy mě nenapadalo, že bych byl psychopat. :)

Mezi námi, ta definice psychopata, to je taky definice jak noha. "Osoba splňuje x bodů z deseti", takových definic nasekám desítky. Třeba: "osoba šla alespoň dvakrát v životě po asfaltovém chodníku v dešti a se zelenou taškou v ruce" .
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #67 kdy: 09. 10. 2014, 21:27:18 »
Citace
Vyplyvaji z toho jen same problemy a to ani nemusis byt pripad s penou u huby a motorovou pilou.

Pletes si to se vzteklinou, nenasilnych psychopatu je mnohem vice nez tech s nasilnymi sklony. Ale jinak diky za tip.

Nepletu. Ale tak nejak si lide casto psychopata predstavuji. Dyk to videli v tom filmu, ze jo.

nejsempsychopat

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #68 kdy: 09. 10. 2014, 21:29:05 »
Ja na to jsem hrdy,  je to skvele do te doby, nez mas jednat s ostatnimi. Uz jsi byl nekdy frustrovany z toho, ze te treba zvire (asi tak vzdaleny ostatnim si pripadam, jako jiny tvor) nechape, ze bys chtel aby neco udelalo a ono nic???

Já si taky připadám často divný. :) Chci říct, že ostatní připadají divní mně. A ano, mimoslovní komunikace je s nimi nemožná  ... Ale, že bych z toho byl frustrovaný, to teda ne.
Ale nikdy mě nenapadalo, že bych byl psychopat. :)

Mezi námi, ta definice psychopata, to je taky definice jak noha. "Osoba splňuje x bodů z deseti", takových definic nasekám desítky. Třeba: "osoba šla alespoň dvakrát v životě po asfaltovém chodníku v dešti a se zelenou taškou v ruce" .

Jen aby. Měl jsi někdy sex a máš kamarády? Jestli jo, tak jsi úplně normální.

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #69 kdy: 09. 10. 2014, 22:22:43 »
Jen aby. Měl jsi někdy sex a máš kamarády? Jestli jo, tak jsi úplně normální.

a sakra...

moment...
jaktože to byly dřív 4 znaky z deseti, a teď stačí dva ze dvou?
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #70 kdy: 09. 10. 2014, 22:32:51 »
Jen aby. Měl jsi někdy sex a máš kamarády? Jestli jo, tak jsi úplně normální.

A co kdyz mel sex s kamarady?

nejsempsychopat

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #71 kdy: 09. 10. 2014, 22:35:20 »
Nejde o nějaké znaky. Pokud máš kamarády a sexuální život, tak jsi běžné máslo a nemá cenu řešit další postup :D

Sex s kamarády je úplně běžný. Ještě k tomu nějaká stimulační látka a máš běžnou dnešní "zábavu".

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #72 kdy: 09. 10. 2014, 23:34:38 »
A co kdyz mel sex s kamarady?

sex je znakem normality, kamarádi taky ... tak sex s kamarády musí být super normalita
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

Pepa V.

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #73 kdy: 10. 10. 2014, 00:10:12 »
Znakem normality je i stadovost a tudiz debilita, pozor.

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #74 kdy: 10. 10. 2014, 01:30:39 »
Znakem normality je i stadovost a tudiz debilita, pozor.

tvrdí tu snad někdo, že být normální je něco dobrého?
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."