Má smysl se učit Cobol?

nevimnevim

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #45 kdy: 05. 10. 2014, 23:54:18 »
Pokud máš znaky schizoidní poruchy, tak bys měl chápat, že psycholožka je pravděpodobně jen blbá kráva. Ony obvykle lidem vůbec nerozumí. Pohlavní styk samozřejmě také nic neřeší. Nedělá tě lepším, horším, prostě nic. Takže bych to neviděl jen na schozoidní poruchu, ale spíše něco jiného. Celkově to škatulkování na poruchy je velmi zjednodušující a nepřesné.


BLEK.

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #46 kdy: 06. 10. 2014, 11:29:17 »
Pokud máš znaky schizoidní poruchy, tak bys měl chápat, že psycholožka je pravděpodobně jen blbá kráva. Ony obvykle lidem vůbec nerozumí. Pohlavní styk samozřejmě také nic neřeší. Nedělá tě lepším, horším, prostě nic. Takže bych to neviděl jen na schozoidní poruchu, ale spíše něco jiného. Celkově to škatulkování na poruchy je velmi zjednodušující a nepřesné.

Psycholožka za to, že mám schizoidní poruchu osobnosti, nemůže. Projevy té poruchy jsem měl už od školky, jenom jsem tehdy nevěděl, že se to tak nazývá.

Podle ICD-10 je schizoidní porucha osobnosti definována tak, že má člověk alespoň čtyři znaky z devíti, přičemž jeden z těch znaků je absence touhy po pohlavním styku. Takže pohlavní styk snižuje pravděpodobnost diagnózy téhle poruchy. Kdyby člověk měl pouze tři znaky, tak provozování pohlavního styku ho od diagnózy zachrání.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #47 kdy: 06. 10. 2014, 16:36:48 »
Kdyby člověk měl pouze tři znaky, tak provozování pohlavního styku ho od diagnózy zachrání.

No vidis, tak jdi provozovat a mas to. ;-)

shooker

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #48 kdy: 06. 10. 2014, 20:12:40 »
Kde není touha, tam ani styk nebude.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #49 kdy: 06. 10. 2014, 20:54:02 »
Kde není touha, tam ani styk nebude.

Toz kdyz to nezkusi, nevi o co prichazi, takze mu to nechybi, ze...


shooker

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #50 kdy: 06. 10. 2014, 21:42:27 »
Zeptej se nějakého panice, jestli mu to také nechybí :D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #51 kdy: 06. 10. 2014, 22:47:29 »
Zeptej se nějakého panice, jestli mu to také nechybí :D

Asi zadneho neznam. Nicmene mu to urcite nechybi vice nez pote, co si to vyzkousi.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:smilstvo
« Odpověď #52 kdy: 08. 10. 2014, 18:36:12 »
Absence pohlavního styku není jediné kritérium schizoidní poruchy osobnosti, ale je to přitěžující okolnost. Kdybych pohlavní styk měl, možná by mi psycholožka schizoidní poruchu osobnosti nediagnostikovala, možná bych měl dostatek jiných znaků a diagnostikovala by mi ji stejně. Každopádně, pohlavní styk snižuje pravděpodobnost diagnózy téhle poruchy.

Proc porad resis nejakou diagnozu co ti rekl doktor. Res svuj zivot. Ceho bys chtel v zivote dosahnout a co proto delas?

Vy sice neverite Bohu ale jste ochotni si nechat zkazit cely svuj zivot tim co placl nejaky chybujici doktor. Mne treba doktor predvidal ze kdyz prestanu jist maso tak umru; jo s tim souhlasim, jen se seknul s datem me smrti asi tak o 40 let.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #53 kdy: 08. 10. 2014, 19:06:37 »
Ano, maso jist nemusis, jen je treba tomu prizpusobit vyzivu, coz v v Evrope a podobnych oblastech neni tak uplne snadne, protoze je treba necim nahradit proteiny, ktere tu nemame tak upolne cim nahradit a tuky, kterych tu clovek potrebuje vic, nez v teplych oblastech. Nevim, jestli se to da kompenzovat ohlodavanim Bible.

BLEK.

Re:smilstvo
« Odpověď #54 kdy: 08. 10. 2014, 19:33:52 »
Proc porad resis nejakou diagnozu co ti rekl doktor. Res svuj zivot. Ceho bys chtel v zivote dosahnout a co proto delas?

Vy sice neverite Bohu ale jste ochotni si nechat zkazit cely svuj zivot tim co placl nejaky chybujici doktor. Mne treba doktor predvidal ze kdyz prestanu jist maso tak umru; jo s tim souhlasim, jen se seknul s datem me smrti asi tak o 40 let.

Chtěl bych, abych nebyl psychopat, bohužel toho dosáhnout nejde, porucha osobnosti je neléčitelná.

Ta diagnóza souhlasí s mým životem, problémy vyplývající z té poruchy osobnosti jsem měl mnohem dřív, než mi byla diagnostikována, začalo se to projevovat už ve školce. Jenomže dřív jsem si nepřipistil, že chyba je ve mně, myslel jsem, že já jsem normální a lidi, se kterými jsem měl problémy, jsou špatní. Po té diagnóze jsem si uvědomil, že špatný jsem já. To je jediná změna, jakou na mě ta diagnóza měla.

Re:smilstvo
« Odpověď #55 kdy: 08. 10. 2014, 20:03:14 »
Kdybych pohlavní styk se ženami provozoval, třeba by mi psycholožka poruchu osobnosti nediagnostikovala.

Já to vždycky chápal tak, že psycholožka ti poruchu diagnostikovala jen proto, že jsi odmítl vykonat s ní pohlavní styk.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:smilstvo
« Odpověď #56 kdy: 08. 10. 2014, 23:20:30 »
Proc porad resis nejakou diagnozu co ti rekl doktor. Res svuj zivot. Ceho bys chtel v zivote dosahnout a co proto delas?

Vy sice neverite Bohu ale jste ochotni si nechat zkazit cely svuj zivot tim co placl nejaky chybujici doktor. Mne treba doktor predvidal ze kdyz prestanu jist maso tak umru; jo s tim souhlasim, jen se seknul s datem me smrti asi tak o 40 let.

Chtěl bych, abych nebyl psychopat, bohužel toho dosáhnout nejde, porucha osobnosti je neléčitelná.

Ta diagnóza souhlasí s mým životem, problémy vyplývající z té poruchy osobnosti jsem měl mnohem dřív, než mi byla diagnostikována, začalo se to projevovat už ve školce. Jenomže dřív jsem si nepřipistil, že chyba je ve mně, myslel jsem, že já jsem normální a lidi, se kterými jsem měl problémy, jsou špatní. Po té diagnóze jsem si uvědomil, že špatný jsem já. To je jediná změna, jakou na mě ta diagnóza měla.

Bleku, tvuj problem je hlavne asi v tom, ze mas v hlave mnohem vetsi bordel, nez je nutne. Ty jsi psychopat, tedy jsi jiny, ale ty z toho hned vyvodis zaver, ze jsi spatny.

Jinak kdyz jsou lidi, se kterymi mas problemy, tak se holt zkus obklopit lidmi, se kterymi problemy obvykle nemas. Svete div se, ale lidi, kteri jsou nejak jini, neni az tak malo. Normalni stejne pry neni nikdo, takze nevim, jestli vubec ma smysl mluvit o tom, co je normalni clovek. A, BTW, i mezi zenskymi jsou psychopati ci jinak ujete pripady. Zkus to mozna trochu vice podle zasady vrana k vrane seda.

psychopat

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #57 kdy: 09. 10. 2014, 15:51:42 »
Sorry za offtopic!

BLEKu, myslim, ze mam stejny problem, ale za psycholozkou jsem nebyl. Take si myslim, ze jsem psychopat, a projevuje se to dost podobne, jak popisujes. Chtel bych si o tom promluvit, mozna si navzajem pomuzeme, ale nevim jak to udelat, aby se na nas nekdo ze srandy neprizivil a take bych chtel zustat v anonymite. Zkus navrhnout, jak se zkontaktovat.

Jinak k COBOLu, je to proste...

Smysl ma to, co mne obohati/dokazu vyuzit. Dokaze tazatel COBOL vyuzit? My to nevime. Musi se zeptat sam sebe a jedine tam nalezne odpoved.

Re:smilstvo
« Odpověď #58 kdy: 09. 10. 2014, 16:16:24 »
Bleku, tvuj problem je hlavne asi v tom, ze mas v hlave mnohem vetsi bordel, nez je nutne. Ty jsi psychopat, tedy jsi jiny, ale ty z toho hned vyvodis zaver, ze jsi spatny.

Je to zajímavé. Hodně lidí, možná většina, si přeje být "normální".

Já kdybych si myslel, že jsem psychopat, tak jsem na to pyšný: mimo jiné právě proto, že se tak stávám výjimečným.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

psychopat

Re:Má smysl se učit Cobol?
« Odpověď #59 kdy: 09. 10. 2014, 16:23:25 »
Ja na to jsem hrdy,  je to skvele do te doby, nez mas jednat s ostatnimi. Uz jsi byl nekdy frustrovany z toho, ze te treba zvire (asi tak vzdaleny ostatnim si pripadam, jako jiny tvor) nechape, ze bys chtel aby neco udelalo a ono nic??? Je to obdobne. Ale nadruhou stranu vidim veci, ktere oni ne, a tohle prevazuje tak moc, ze bych to nemenil, nicmene je treba naucit se i ten druhy svet, neb tvori vetsinu kolem. BLEK je prvni psychopat o kterem vim, ze je.